0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben eşim ile evleneli 5 yıl oldu eşim ile bir sorunum yok çok şükür görücü usülü annesinin ilk beni görmesi ve daha sonra birbirimizi tanıyıp evlilik yaptık eşim çok iyi bir insan sorunum yok arada tartışmaların dışında..neyse evlendik evleneli annesi ve kız kardeşi benimle yaşıt beni sevmiyor yüzlerinden mimiklerinden belli hep aynılar oysa kaynanam çok istedi beni başta diğer gelin ile altlı üstlü oturuyor kv benim eşim aynı apt istemedi ev aldı neyse asıl konu şu eşim senelik izne çıktı ailenin yanına geldik eşim ile oğlum ben ve eşim.. Bir haftadır burdayız bizi dışlayan kaynanm her gün eşimi arıyor soruyor işte bişeyler diyor ben kv ile konuşmuyorum bu arada zaten eşimin kız kardeşimde teyzesi yengesi ile memlekete geldi buradaki teyzesinin yanına  aynı memleketliyiz onlar biraz uzak neyse bizde teyzeyi görmeye gittik herkes orda tabi eşimin teyzeleri annenesi bacısı vs zaten görümce görünce bizi bir suratı asıldı muhatap olmamalar falan eşimin küçük teyzesi çok iyi bana samimi davrandı diğer teyzesi burnu laf dağında bir havalar neyse anneanne bana sarılıp bu kızı kimse sevmesede ben seviyorum dedi bir tuhaf oldum... Sonra akşam kalktık anneme geldik sorum şu görümce kişisi zaten benimle bir barışır bir küser ne yaptığı belli değil şimdi bu şekil davranması beni iyice sinir etti sizce ne yapmalıyım bu insana nasıl davranmalıyım arkadaşlar 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam asla ortamlarına girmem 
tarafından
Muhattap bile olmam numaralarini bile silerim hatta
(228 puan) tarafından
Eşim işte mecbur anneannesi gördü onun için gittik anneannesi için benim hiç gidesim yoktu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amaaaan ne takıyorsun hiç yokmuş gibi davran sende seninle konusanla konus valla bir ortamda kimsenin beni sevmediğini dusunsem bir daha gitmem ha gitmek zorunda mıyım o ortama bende kimse yok yalnizmisim gibi takılırım çocuğumla ilgilenirim telefonum la ilgilenirim valla ben insanlarla uğraşmayı insanları takmayi çoktan biraktim
(228 puan) tarafından
Aynı o şekil yaptım eşim ile içeride oturdum onlar mutfakta toplandı sonra iyi olan teyzesi ve yengesi çağırdı gel sende diye
tarafından
Aynen ne gerek var takıyorsunuz kafanıza kim sizinle konuşuyor muhattap oluyorsa bende onların önünde onlarla daha samimi olur onlarla sohbet ederjm,aman çokta lazımlar yani bir tane yapıştircan suratlarına :)
(228 puan) tarafından
O şekil yaptım cnm konuşan ile konuştum sonra böbürlenen teyze beyinle konuşmaya başladı birden :)))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
+1 oy
14 cevap 328 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu