0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından

Selam arkadaşlar. Bir kız kuzenimle çocukluktan beri arkadaşız. Aramızda arada bir tartısmalar oluyor ama sonrasında o adım atıyor.aramız soguktu diye uzun bir süre gelmiyordu bize 2-3 aydır filan. Sebebi de şu;  Sözlerini tutmayan birisiydi ve işine geldiğinde benle olan planı başka bir arkadasıyla uygulayan birisi. Bir kere bizde pizza yapacaktık davet etmistim. Bir gün oncesinden aradı size bir sonraki gün gelsem olur mu diye. Ben de tamam dedim. Meger benimle olan planı iptal edip baska arkadasıyla yazlıga gitmis.Halbuki kaç aydır diyordu yazlıga gidelim beraber diye. Yani bu nedir beni cepte görmek degil midir ? Ben de mesafe koydum

Sonrasında geldi bize bir gün. Ama artık ona karsı bir samimiyet hissetmiyorum ıçten içe bir uzaklık var ona karşı içimde nedense.Mesela mesaj atıyor filan. Eskiden çok samimiydim ona karşı. Simdiyse "olsa da olur olmasa da olur" modundayım.Bu halime de kızıyorum biraz neden böyle düsünüyorum diye. Neden olabilir acaba

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek arkadaşı sen değilsin cnm onunda çevresi var madem planlarınız var ertelemeyin hemen yapın cnm seninle kurduğu planı başkasıyla da yapması bence saçma degil
(64 puan) tarafından
Bize davetli oldugunu bildigi gun o planı erteleyip baska arkadasiyla bulusması normal degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman olsada olur olmasada olur demişsin zaten senin sen olduğun kabul insanlaela ol eşinle evladın varsa onla en mutluluk bu bence 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 455 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...