0 oy
1,213 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından

Selam kizlar  1 bucuk senelik ewliyim ewlenirken esiminde bebmde aileler  ewlenmemizi hic istemedi destekte olmadilar ve ikimiz herseyi calisarak kendimiz alp yaptik esyalarmizi 2018de aldik o zaman ahşap ve beyaz renk coktu bu sekilde aldik 2 geliniz eltim kayinvalidemle oturuyo esyalarin hepsi kaynanamin ve cok eski yargilamak için demiyorum asla ben ewlendigimden beri eltim esyalarima hep laf eder rengino begenmedi en basta sonra hiçbiri saglam degil kirilacak gibi duruyor dedi yatagin cok kucuk dedi yemek aslinda en başta yemek odasi ayirmistim ama kizim olunca ona oda yapmak istedigim için masami salona cikardim sizce rengi modeli cokmu kötü esyalarimin cok morelim bozuluyo soyledigi zaman kirmakta istemiyorm normalde cokta sewerim anlasirizda sizce nden boyle dior olablir gercekten cokmu kötü modeli?

image

image

image

image

image

image

77 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence gayet güzel. Takımın var. Şuan herşey çok pahalı. Bunları kullan ilerde eskiyince değiştirirsin cnm
-Reklam-
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Nesi var gayet güzel kullanışlı Rabbim sağlık versin ileride değiştirirsin zaten.
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Rabbim huzur versin ya eşya ne ki 
0 oy
tarafından
O evde mutluysan esyanin ne onemi varki 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Canım eşyaların gayet güzel  açık renkte var koyuda.  Bogmamis  dengelemis herseyden önce herkesin kendi zevki.  Modalife  mi mobilyan  niye sordum bunu çünkü senin yatak odandaki  makyaj malzemelerini koyduğun varya  adını getiremedim şimdi onun ayni model konsolu ablamda var . Senin yatak odası takımının aynısı ablamın kaynanasinda  var . Ablaminki  sağlam taş gibi kaynanasinin mobilyasindan  sesler geliyo girc  girc  diye bazen kinusuruyoruz mesela diyolarki malı cok değişik sağlam değil bi yeri tutuyorsun diğer yer elinde kaliyo . Bilemiyorum yanlış anlama evin guzrl ama kıskanacak kadar da abartılı değil eltin  sana bu dediklerim anlamında yorum yapmış olmasın hani . Sende dersin ki bu benim eşyam  severek aldım severek  kullanıyorum diye hiç boşuna kendini sıkma 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
İnsanların giyimini eşyasını saçını başını fiziğini beğenmeyip bı de söyleyenlere hayranım. Nas bu kadar acımasız olabiliyorlar. Sen elinden geleni yapmışsın kimseden yardım almadan yapmışsın. Bu çok önemli. Ayrıca tertemiz mis gibi hepsi çok da hoş görünüyor. Keşke eşyalarla dünyevi şeylerle iş bitse. O evin içinde huzur yoksa en iyi eşyalar olsun neye yarar. Eltim henüz o aşamaya gelememiş. Bişey derse huzurum var bu eşyaların hepsi hatıralar emek dolu bn çok seviyorum de gec
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Safmısın kızım neyini seviyosun kadın çatlamış kıskançlıktan.şiştim ha cevap vermemişsin bide.bidaha konuşturma o kadını.yoo gayet güzel benim eşyalarım neden bu kadar rahatsızsınki diye sor . Ben olsam görüşmeyi keserim.çünkü gayet normal eşyaların nesi varmış.onun istediği olmuş saf gibi inanıp onun gibi eşya derdine düşmeni istiyo.
(105 puan) tarafından
Sakin ol bebegim ;)ya normalde anlaşıriz sadece ew esya konusunda boyledir o yizden bsey demedim
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Valla

Çok güzel beğendim boswer takma kimseyi
0 oy
(7,943 puan) tarafından
Kötü değil gayet iyi millleti takma
0 oy
tarafından
Bence cok guzel sâde ve hoş
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Resimlere bakmadan okudum. Sandım ki mobilyan falan kötü de böyle şeyler yazmışsın. Çok güzeller. Kendin de başkasının dediğine bakma canım. Kendin beğenmişsin ya yeter ve samimi söylüyorum güzeller de
0 oy
(643 puan) tarafından
Valla cnm benim bi yatağım koltuğun masam bile yok boşver şükret olamayanlarda var
0 oy
tarafından
Yoo kötü değil gayet güzel kuzum
0 oy
tarafından
Yok valla bayıldım esyalarina
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Gayet güzel eşyaların cnm boş konuşmuş
0 oy
(89 puan) tarafından
Bence gayet güzel sade ve şık çok eşyadan ve satafattan nefret ederim göz yoruyor önemli olan huzur eşyalar gelip geçici sen hiç kafana takma
0 oy
(16 puan) tarafından
Bana göre eşya bir gereçtir ben cogunu ikinci el aldım 20 bin lira vermektense 3 bin liraya aynı koltuk takımını aldım gösterişten nefret eden biriyim senin bunu burda sorman bile bana cok yanlış geldi canım önemli olan huzurun mutluluğun ha şimdi diyenler olucaktır durumun ona el vermiştir hayır eşimde bende cok iyi kazanıyoruz ama onlara harcıycam parayı daha iyi beslenmeye daha güzel yerler görmeye harcıyorum 
0 oy
(997 puan) tarafından
Ben uzun zaman kaynanm gülle oturmustm kendi evinze ciktigimzda oturacak koltugumuz yoktu minderleri bile birinden ödünç almıştık halim uoktu perdem yoktu önemli olan evde kocanla huzurunun olması eşyanın hiç önemi yok ki bence eşyaların gayet modern güzel takılma milletin dediğine evinin içinde huzurana bak en önemlisi o :) 
0 oy
(711 puan) tarafından
Yok kuzum gayette güzel mutlulukla huzurlu oturun inslalah
0 oy
(662 puan) tarafından
Bence gayet güzel. Eltinde kıskançlık var heralde. Kötü bile olsa eltine bunu söylemek düşmez, bı daha söylerse durumumuz yok rahatsız oluyorsan sen al bize de, belki bidaha bahsetmez. Hem eşya değil evdeki Huzur önemli

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 537 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Syma (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 547 göst.
0 oy
1 cevap 159 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 343 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sibelhome (815 puan) tarafından soruldu