0 oy
1,204 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından

Selam kizlar  1 bucuk senelik ewliyim ewlenirken esiminde bebmde aileler  ewlenmemizi hic istemedi destekte olmadilar ve ikimiz herseyi calisarak kendimiz alp yaptik esyalarmizi 2018de aldik o zaman ahşap ve beyaz renk coktu bu sekilde aldik 2 geliniz eltim kayinvalidemle oturuyo esyalarin hepsi kaynanamin ve cok eski yargilamak için demiyorum asla ben ewlendigimden beri eltim esyalarima hep laf eder rengino begenmedi en basta sonra hiçbiri saglam degil kirilacak gibi duruyor dedi yatagin cok kucuk dedi yemek aslinda en başta yemek odasi ayirmistim ama kizim olunca ona oda yapmak istedigim için masami salona cikardim sizce rengi modeli cokmu kötü esyalarimin cok morelim bozuluyo soyledigi zaman kirmakta istemiyorm normalde cokta sewerim anlasirizda sizce nden boyle dior olablir gercekten cokmu kötü modeli?

image

image

image

image

image

image

77 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum kimin neyi beğendi önemli degil. Önemli olan o çatının altında mutlu olman. Bosver milleti kim ne derse desin sen mutlu musun ? Sağlığınız yerinde mi.buna bak? 

.

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş elinde kaynana evinde olduğu için hasetinsen oyle diuor belli ki bosver Allah onunda gönlüne göre.nasip etsin
(105 puan) tarafından
Ya kizmiyorm asla ayni yaştayiz kendininde olsun istiyo olabilir ama benim sucm yok bunda kendi istemis kaynanamla oturmayi  smdi surekli esyalarima bi kulp takinca uzuluyorm gercekten cok calisarak 3 sene mucadele wererek yaptik herseyi bide ailelerimiz anlasamiyo onlarlada cok ugrastik esimle anca bu kadar oldu ki bunada bin şükür diyorm sadece üzülüyorum oyle dedgi zMan
tarafından
Gayet güzel.esylarin bosver kimse için üzülme çalışıp.alin teri dökerek almışsınız çalıp cirpmamissiniz.
Allah herkesin gönlünce versin . Birsey söylediğinde sukir ben evimde mutluyum rabbim isteyene gönlünce versin de aklı varsa az utanır laf söylemez daha.
Bu zaman altından evin olsa insan oğlu onada kusur bulur duyma görme keyfine huzuruna bak
(105 puan) tarafından
Haklisin walla  canim Cok teşekkur ederim
-Reklam-
+1 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşyalarınız gayet iyi. 8 senelik evliyim ve eşyalarımı eşimin bekarlık eşyaları.. Çıldırmak üzereyim ev beni basıyor artık. Kadın gerçekten evi ile eşyası ile mutlu oluyor.. Buraya çok şey yazmak isterdim ama detaya girmek istemiyorum.. Yenileyebilecek maddi gücün varsa buda seni mutlu edecekse yenile canım. Ben ne yaptıysam yaranamadım. 
(105 puan) tarafından
Yok 1 buçuk sebelik ewliyim daha esyalarimi yeni kullaniyirumm kirigi dökügu yok yenileyecek bisey yok ama eltim srekli oyle diyince üzldüm sormak istedim cokmu kötü diye
(1,928 puan) tarafından
Gayet güzel güle güle kullanın. Kendinisine de ben çok seviyorum eşyalarımı derseniz belki susar
(105 puan) tarafından
Kirmak istemiyorum ya o yuzden yoksa lafimi esirgememde ne bliyim bisey demedim smdiye kdar ama üzldum biraz
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Eltim gecen sene evlendi mobilyakari bunun benzeri bende 2018 de evlendim ayni bunun gibi yatak odam ve gauete saglamlar bence biraz kiskanclik var 
(105 puan) tarafından
Kiskançlikmi bilmiyorum saglam degil dior süreli kendi esyalari tasinmaktan krilmis we 2 co ugu war cok yaramazlar ben cok dikkatlide kullaniyorum kendiside oyle dior zaten surekli bende esyalarmi yenilicem dior 1 bcuk senedir hep boyle
(7,036 puan) tarafından
Vala canim esyalarin gayete saglam yani tasinmaktan evet baya esya kiriliyor ya tam rezilik zaten ben 2 defa tasindim esyalarim biraz kirildi ama mobikyalarim felan hala ilk gunku gibi sukur belki oda seninki gibi oksun istiyirdurda ondan oyke yapiyordur 2018 den beri saglam olan esya bu saaten sonra kirilsa ne olacak kac senedir saglamlar bu saaten sonrada bisi olmaz de gev sende hic takma
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yo gayette düzgun temiz eltin hasetinden çatlamis
(105 puan) tarafından
Ya ne bliyim ilk ewi döşedik geldi gormeye dgunden önce cok beğendi simdilerde sürekli ya rengine laf der ya saglam degil der orta sehpam war masayi salona koydugum içn o sigmadi bende kutfga koydum onu sat yer kapliyo dedi gecen gün mesela nden sataymki kiraciyim tasinirsam belki büyük yere cikarm dedim hani surekli bi laf dio  gerçkten ktumü rengi modeli merak ediyorm
0 oy
tarafından
ben de harabe bi ev bekliyorum her şey takım dldjgdlşfjsg 
(105 puan) tarafından
Öyleykende beğenklmiyo iste sen düşün xkdkfjvf
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Güzel gayet sade şık duruyo canım. Ama asıl önemli olan senin beğenmen. Evinde huzurluysan kırık dökük de olsa önemli değil. Mutlu olmadığın altından olan saray olsa neye yarar 
(105 puan) tarafından
Dogru sylyosun cok sükür huzurum var Ya lanlamadim nden boyle laf syledigini sormak istedim cokmu ktu rengi modeli flan diye
(9,003 puan) tarafından
Onun hiç kendi eşyası olmadığı için belki biraz kıskanmış olabilir. Bence gayet sade şık güzel duruyo. Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin
(105 puan) tarafından
Amin canm cok tesekkur ederim
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Eşyan gayet iyi eyini begenmemiş emek verip almışsınız keşke benim eşimde benim sözümü dinleseydide bizde kendimiz alsaydık eşim movibiyayı ailesine aldırdı ben alın demediğim halde sonra noldu düğünden sonra şunu aldık bunu aldık şöyle harcadık deyip lafını ettiler. Eşyam güzel olsa ne olacak benimseyemiyorum sahiplenemiyorum ailesi yuzunden 4 buçuk yıldur evliyim beyaz eşyayı kendimiz aldık. Ama yavaş yavaş mobilyayı değiştircem onların bi çöpü kalmasın
(105 puan) tarafından
Walla bak o konuda bize komse destek olmadigi icn ewime geldikeleri zaman birsey diyemiyorlar cekinirler bisey yapacaklari zman izin isterler bisey alacaklari zaman o konuda esime bsey dyemem ne ailesi ne ailem ewimde bir copleri yok kaynanam eslendgimde kendinin lullandigi haliyi yikatip getirmis dgün zamani bsey demedim dgun bitti esime dedim götr ben kullanmam geri gonderdkm dahada bsegleri yok ewimde
(5,366 puan) tarafından
Ben o konuda hiç mutlu değilim özellikle kaynanam paranın lafını çok eder sanki bana sordular hem kendileri alıyorlar hemde düğünden sonra ödemek zor geliyor madem öyle almasalardı. İşanlıyken eşime dedim 2 sene nişanlı duralım kendimiz alalım dedim o zaman bende çalışıyordum ama eşim babam alacak dedi. Bana kalsa şimdiki aklım olsa hiç evlenmezdim bu aileye girmezdim eşimle severek evlendik evliliğimden soğudum onlar yuzunden. Ha hiç alttan almam karşılığınıda veririm ama bu şekilde yaşamak da mutsuz ediyor
0 oy
(611 puan) tarafından
Eşyaların güzel canım takma sen eltini. Evinde mutlu musun ona bak eşyaların altın kaplama olsa mutlu olmadıktan sonra en iyisi olmuş önemli değil.
(105 puan) tarafından
Dogru sylyosun bnde normalde cok sewerek kullaniyorum ama o kdr emek verip alp koyduktan snra ilk bgenp snradan laf etmesi zoruma gtti biraz
(611 puan) tarafından
Bak ne güzel herşeyi kendiniz yapmissiniz esin sana hadi gel değiştirelim dese kiyamazsin değiştirmeye. Kayinvalidenle oturuyor ya ondan öyle yapıyordur.  İçten içe özeniyordur benim de olsun diye. Eşyayı söylediğin de eşya işte önemli değil de sen üstünde durma demez sana.
0 oy
(481 puan) tarafından
Ay kim diyo kötü diye bence güzel ve hepside takım dinleme sen onları kıskanmışlar
0 oy
tarafından
Kiskaniyordur tatlım normal bir ev eşyaların gayet iyi  ne varmış bence hiç dinleme sen beğenerek almışsın neyini takıyorsun ki herkes birşey söyler ona bakarsan boşver ya ağzını tadı yerinde ise sağlığın sihhatin iyi ise huzurun varsa eşya nedir tatlım yani gelip geçici şeyleri takmayın yarın birgün eskir değiştirirsin üç günlük dünyada bunlara takmaya değmez bile ki ben kötü çirkin eşya görmedim
0 oy
(48,758 puan) tarafından
Hepsi guzeller onemli olan saglik ve huzur. Eleştiri hep olur zevkler bir olmaz ben begeniyorum de gec
0 oy
(1,766 puan) tarafından
İnsanların ne dediğini neden böyle takıyorsunuz . Onlar beğensin diye mi aldınız .onlar yaşamıyor ki sen yaşıyorsun başkası beğendiği için değil siz beğendiğiniz için alın 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Benimkide ahşap  ve beyaz canım herkes begendğini alır kimsede laf edemez ki sen takılma onlara gayet güzel ve temiz eşya değiştirilir boyanır yenilenir ama huzur bi kere kaçtımı dünyayıda sersen geri gelmez o yüzden juzurun uerinde olsun
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Hepsi gayet güzel valla canım güle güle kullan kimseyide takma herkes biseyler der 
0 oy
tarafından
Çok mütevazı ve aldığınız dönemin moda ürünleri.  Eltini takma fesatlık yapıyordur belki bilemeyiz ki. 
0 oy
(850 puan) tarafından
Siz kendinizi iyi hissedin diye demiyorum kesinlikle, eşyalarınız çok güzel..Allahım huzurla oturmayı nasip etsin..Bu konuda eltinizin kıskandığını düşünüyorum, o o şekilde söylediğinde her birinde alın terim ve umutlarım var bana en lüks eşyalardan daha güzel geliyor kırılırsa yine çalışır yine alırız diyin.. 
0 oy
tarafından
Yooo cok güzel tam da beğendiğim model 
0 oy
tarafından
Ay kimsenin haddi değil benim evime laf etmek,valla veririm ağzının payını g*tünün üstüne oturturum adamı. Hayırdır yani
0 oy
tarafından
Çok güzel benim esyam bile yok 
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Çok güzeller canım 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 533 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 522 göst.