+1 oy
116 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (218 puan) tarafından
32. Haftaya girdim çok aşırı dökülmeye başladı sizde de olmusmuydu neler yaptınız düzeldi mi ? zeytinyağı ve Hindistan cevizi yağı sürdüm şimdi beslenin biraz diye . Doğumdan sonra duruyor mu acaba çok üzüldüm:(

15 Cevaplar

0 oy
(765 puan) tarafından
Normalde vardı hamilelikte 1tane bile dökülmedi doğumdan sonra bida başladı 6 7 ay sonra azaldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi

Hamilelikte hiç dokulmedi saçım hatta daha sağlıklı gür duruyordu. Doğumdan sonra döküldü özel kullandığım bir sampuanim var kuaforumden alıyorum. Dökülen saçlarımın yerine yenileri çıkıyor. Saçımı toplayınca kenarlardan çıkıyor yeni uzadığı için. 

(218 puan) tarafından
Dogal mi acaba icerigi
tarafından
O kadarını bilmiyorum canım ama hamilelikten önce, hamileliğimde,hamileligimden sonra hep kullandım çok memnunum
tarafından
Bu postta paylaştım canım resim bakabilirsin. Keratin içerikli bir şampuan. At kuyruklu olanini kullanıyorum. Sarımsak özlü olanida var.
(218 puan) tarafından
Allah razı olsun gördüm şimdi çok sagolun ♡
tarafından
İnşallah sende memnun kalırsın alıp kullanınca rica ederim cnim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
3 olacak doğum yapali geçen hafta dökülmeye başladi benim de hamilelikte hiç dökülmedi 
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Hamilelikte değil ama doğumdan sonra aşırı döküldü kızım 6 buçuk aylık yeni yeni azaldı dökülmesi 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Hamilelikte dökülme olmadı gürleşti ama doğumdan sonra çok döküldü benim ama sonradan toparladı 
(218 puan) tarafından
Genelde hep hamilelikte dökülme olmamış benim niye  oluyor acaba :/
(2,593 puan) tarafından
vitamin eksikliği olabilir canım doktoruna danış istersen
(218 puan) tarafından
Tamam Bi sorayım olmazsa teskkurler
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Hamilelikte ayrı doğumdan sonra ayrı döküldü hala da dökülüyor yaa
0 oy
tarafından
Hamilelikte cok guzeldi saclarim dogum yaptiktan 4 ay sonra dokulmeye basladi d vitamini kullanmiyo musun
(218 puan) tarafından
İlk aylarda kullanıyordum şuan kullanmıyorum magnezyum kullanıyorum sadece
tarafından
D vitaminin eksik olabilir cocuga da bolunuyo cunku yetmiyodur normalde hamileyken cok guzel olur saclar benim bi tane bile dokulmuyodu ve cok guzeldi saclarim ama dogumdan snra biraktim vitamin kullanmayi
(218 puan) tarafından
Olmazsa doktora sorayım başlayayım tekrardan
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kızımda çok dökülmüştü. Oglusumda hala dokulmedi 36 haftalık hamileyim.
(218 puan) tarafından
Benimkide kız acaba Bi alakası varmidir yaa
(1,297 puan) tarafından
Bilemedim ama kız çocuğu mahvediyor anneyi gerçekten çok cirkinlestiriyor.  Çok uzun süre saçım basım toparlanmadi ki çok bakimliyimdir. Şimdi ise herkes diyo ay gibi parlıyor cildin çok güzelleşti diye. Cinsiyet etkiliyor baya
0 oy
tarafından
Durmuyo canm hamileliğimde doğum yaptığımdada çok dökülüyo kızım 1 yaşına gircek yarın kel kalcam valla
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Normalde dökülür dü hamilelikte hiç dökülmedi aksine gurlesti de ama doğumdan 5 ay sonra hepsi gitti sönük kaldı genelde böyledir hamilelikte dökülmez doğumdan sonra aşırı dökülmeye başlar 
(218 puan) tarafından
Benim niye böyle oldu acaba şu aralar çok dökülüyor benimde :(
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Hamileyken de emzirirken de benim çok döküldü . Kestim zaten hamileyken çünkü çok aşırı dökülüyordu , güçsüzleşmişti . 
(218 puan) tarafından
Bi çözüm bulamadınız mı sizde
0 oy
tarafından

image

Bu şampuanı kullanıyorum canım uzun yıllardır ve çok memnunum. Tavsiye ederim düşünürsen 
0 oy
(277 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli dökülüyor kabullendim artık uğraşmıyorum 
0 oy
(277 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli dökülüyor kabullendim artık uğraşmıyorum .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
13 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 388 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 468 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu

379,684 soru

11,365,649 cevap

34,845 kullanıcı

...