0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba bebeğim 6 aylık zayıflamaya başlayacağım tatildeyim şuan eve dönünce diyetisyene gideceğim ama ama zayıflama çayı da kullanmak istiyorum.  Ama hiç-bir fikrim yok hangisi bana olur nasıl olur kullanan varsa tafsiye edebilir mi ne kadar kilo verdiniz nasıl kullandınız . Emziriyorum ve 99 kiloyum tecrübelere ihtiyacım var 

8 Cevaplar

0 oy
(1,159 puan) tarafından
Özlextea kullandim cok memnun kaldim emzirirken de kullaniliyor 1 kere iciyorsun ama arkdsima tavsiye etmistim yurtdisinda izne gelince 5 paket almisti simdi 10 kilo verdim dedi bi kac gun once cok sevindim bende 10 bucuk kilo vermiştim 23 gunde
(1,159 puan) tarafından
Ben didem diye bi hanfendiden aliyorum hamile oldugumu öğrenince birakmistim ozamanlar 180 liraydi sanirim suan 220 mi.olmus kargo vs hepsi dahil
(3,282 puan) tarafından
Resmi varmı nerden iletişim kuruyorsunuz
tarafından
Yaa  maliyetiymiş biraz çok sağol canım bende bakacam duruma 1 kavanozla verdin 10.kiloyu
(1,159 puan) tarafından
Kavanoz degil paket seklinde tek demlemelik düşün resmide atiyim asagi bakin
tarafından
Hee anladım canım
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Öncelikle emzirenler kullanamıyor diye biliyorum 

Kaynanam kullaniyor ve tuvaletten çıkamıyor ayıptır söylemesi 
tarafından
☺ yaa öyle mi.  Ama çok farklı çaylar var çoğu kişi memnun yani bilmiyorum ki emzirip kullananlarda çok
0 oy
(765 puan) tarafından
Rezene hem süt yapar hem metabolizmyi çalıştırır
(765 puan) tarafından
Bide Funda suyu iyi geldi bana ama sen bı araştır
tarafından
Funda suyu mu o nasıl ilk defa duydum
(765 puan) tarafından
Aktardan yada internetten alabilirsin 1litre suya 4kasik koyuyordum oda su gibi 3kilo verdim su bitti dahada almadım
tarafından
Ne kadar sürede verdin
(765 puan) tarafından
Valla 1litre kaç kaşık yapıyor günde 4kasik kullandım işte bilmiyorum bakmadım süresine
0 oy
(1,159 puan) tarafından

Bu kizlar paket

image

tarafından
Geldi canım çok sağol Allah razı olsun eğer alır kullanırsam sana yazacağım inşallah burdan
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle yaz canim gercekten merak ederim unutma ❣
tarafından
Inşallah yazarım sen hamile misin kav aylık hamile olduğumu öğrenince bıraktım dedin yaa
(1,159 puan) tarafından
Yok suan hamile degilim ozaman ogrendigimde yeni hamileydim hemen cayi bıraktım
tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
(119,251 puan) tarafından
diyetisyene gidene kadar oyle caylsr kullanma karaciger bobrekleri falan mahvediyo
tarafından
Yaa diyetisyene de sormak istiyorjm ama hayır der diye tereddüteyim
0 oy
(1,887 puan) tarafından
canım ben çay değilde kahve kullanıyorum emziren annelerde kullanabiliyor 3 yıldır veremediğim kilomu kahve sayesinde vermeye başladım 80 kilodan 75 kloya düştüm 3 haftada 
(1,887 puan) tarafından
Şimdi saydım sen sorunca☺14 tane içmişim bide içmediğim günlerde oldu mesela bugün içmedim geç kalktığım için erindim yapmaya ama iştah kestiği için içmesemde bişey yiyemiyorum☺
tarafından
Yaaa anladım canım peki günde kaç defa sadece 1 kere demk
(1,887 puan) tarafından
Evet kuzum sabahları aç karnına içiyorsun su yada sütle ben sütle içiyorum
tarafından
Tamam canım deneyeceğim Allah razı olsun
(1,887 puan) tarafından
Ne demek canım rabbim cümlemizden razı olsun inşallah :)
0 oy
(247 puan) tarafından
Ay kzum bende çok kararsız kaldım bugün funbody çay getirttirmeyi. Düşünüyorum yada brown tea etrafımda kullanlar var baya çok verende var bende emziriyorum 75 kiloyum 58 hedef 
tarafından
Ben daha önce hiç araştırmadım canım bilmiyorum hangisi nasıl diye o yüzden önce buraya sormak istedim senin kilo güzel valla ben çok zayıflamak istemiyorum 70 e düşsem yeter
(247 puan) tarafından
Dogumdan sonra veremedim canım sezeryan oldum bdide 58 kiloydum eski kiloma düşmek istiyorum yine ya sen ne almayı düşünüyosun
tarafından
Ben de sezeryan oldum yaa gitmiyor kilolar . Yukarı bak aynur adında biri fotoğraf attı belki onu alırım ama dönüşüyorum daha

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 755 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 264 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,580 cevap

34,831 kullanıcı

...