0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (5,373 puan) tarafından
Ben o gideri kapatmıştım hiç ordan su dökmüyorum yazın bi iki kere döktüm su akıp gtmişti . Kış geldiğinden beri balkonuma su doluyorgider kapalı olduğu halde su sızıyor su nerden geliyor çatıdan mı yoksa balkon mu yıkıyorlar bilmiyorum . Giderin içinde su duruyor öyle akıp gitmiyor buna nasıl çözüm bulcaz. Daire konum olarak 1.kat konumunda ama bodrum kat diye geçiyor tapuda acaba bi yerde tıkanıklık mı var alt kat boş daire. Bilen varsa yazsın lütfen yönetici bişey yapabilir mi yoksa biz mi yapmamız lazım 

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Borumu tikandiki acaba
(5,373 puan) tarafından
Hiç kullanmıyoruz zaten kapalı balkon oda gibi kullanıyoruz yeni yıkattığım yolluğum batmış
-Reklam-
0 oy
(44,769 puan) tarafından
Tikalidir.     
(5,373 puan) tarafından
Yukardan birileri bişey mi attılar acaba nasıl açtırcaz
(44,769 puan) tarafından
Yönetici bı söylesen canim
(5,373 puan) tarafından
Öyle yapcaz artık
0 oy
tarafından
Tıkanmıştır     
(5,373 puan) tarafından
Nasıl açtırcaz biz içine bişey atmadık kullanmıyorum bile
0 oy
(409 puan) tarafından
Lavabo açıcılardan dökseniz tıkanıklığı eritip açmaz mı, bi deneyin isterseniz, olmazsa yöneticiye söyleyin usta çağırsın borunun ucundan su dökülüp hangi katta tıkanıklık yaratan bir şey varsa orasının borusu çıkarılıp temizlenir tahminimce. 
(5,373 puan) tarafından
Ben içine bişey atmadım ondan eminim ama alt katta olduğum için ilk venim daire taşıyo yeni yıkattığım yolluğum batmış. Artık eşim konuşşun
(409 puan) tarafından
Çatı bağlantılı değil mi bahsettiğiniz boru içine birşey atmaları gerekmez belki dışarıdan birşey uçmuştur belli olmaz. Demek istediğim boruyu tıkayan şey sizin borunun altında şuan ki yukarıdan gelen su yol bulamadığı için senin balkona taşıyor. O yüzden lavabo açıcı önerdim belki yolun açılmasını sağlarsın
(5,373 puan) tarafından
Evet çatı baglantılı boru. onuda deniycem sıvı lavabo açıcı olur demi evde o var
(409 puan) tarafından
Olur heralde ben toz olanlardan kullanıyorum, bir deneyin,birkaç saat sonra da giderden su gönderin ve bakın yol açılmış mı diye kontrolünüzde bakın hiç değilse
(5,373 puan) tarafından
Yöneticiye söyledik bakalım napcak
0 oy
(119,694 puan) tarafından
alt kat giderini kapatsa seni etkilermi acaba
(5,373 puan) tarafından
Alt kat boş bilmiyorum yöneticiye söyledik bkalım
0 oy
(13,957 puan) tarafından
Gideri alttan donmuştur. Üstten su döke ler olunca senin balkona taşiyordur su. 
(5,373 puan) tarafından
Vala gölet gibi oluyo suyu alıyorum tuvalete döküyorum akşaödan beri 3 kova oldu yöneticiye söyledik bkalım
(13,957 puan) tarafından
Sen komşulara söyle balkondan kimse su dökmesin yoksa senin evin duvarlari su almaya başlar.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 445 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 748 göst.
0 oy
23 cevap 276 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu