0 oy
784 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim yan binada 4 çocuklu bir kadın var önceden fakirmiş kocası, şimdi galericilik yapıyormuş parayı bulunca kadını aldatmaya başlamış eve gelmemeye başlamış hatta geçende gencecik kızla gelmiş kapıya ben bununla evlenicem demiş ******, kadın yazma kenarı yapıp çocuklarının ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyormuş

Dün pazara gitmişler eltimle onla baya muhabbet etmişler eltime şey demiş kendine bak,sürekli elbise al, bakımını yap aksatma demiş

Bence bir erkeğin karakteriyle ilgili bir durum bakımla falan filan değil sizceee?

46 Cevaplar

+14 oy
(3,794 puan) tarafından
Serefsizligine bağlıdır 
tarafından
Yorumumu çaldın:) aynısını yazacaktım artılıyorum
(3,794 puan) tarafından
Öyle ama bence hiçbir bahanesi olamaz aldatmadin.
tarafından
Ay ben yazcaktim cok dogru
tarafından
Evett
tarafından
Yaaaaa ama ben yapacaktım bu yorumuuuu :D :D
-Reklam-
+13 oy
tarafından
Valla karisini aldatanin çükü kopsun insallah 
tarafından
Gulcini aldatiyosa onunda kopsun skjs
tarafından
Kız Allah iyiliğini versin toplum içindeyim tutamıyorum kendimi :D :D
tarafından
Toplum icinde burda ne isin var hic dusunmedinmi mihri cikabilir diye dkjdjdjd
tarafından
Herkes kendi alemindeydi dedim ben de bi gireyim uygulamaya :D bilemedim ki :D :D
tarafından
Ahahha :))
+1 oy
(3,162 puan) tarafından
Eltinde geldi sana mı anlattı hemen. 
+1 oy
(85 puan) tarafından
Valla bilmemde kiz arkadasimla  cafedeydik  yandaki 2 genc  konusuyorldi  iste  bugune 1 arising gelicek digeride olum yapma evlisin diyordu adam da insan bask teninde  tadina  bakmak istiyor diyordu  igrencler konu inanki asla bakim degil  Angelina jolie  bile aldtilmis  konu karakter  merhamet  adam olan aldatmaz  asla
tarafından
İğrençler ya
Allahtan kocam o karakterde değil
(85 puan) tarafından
Aynen cnm  insanin  icinde varsa  Sen nekadar guzel giyinirsen  bakim yaparsin yap o hep baskasini  arar  boyleleri  olmeyi  hai ediyor  karnini dusunmuyorsan  evladini  dusun  o cocuk  duysa ne olur demeli
+1 oy
(693 puan) tarafından
Sanki erkekler kendilerine cokmu bakıyorlar da kadınları suçluyorlar tabiki de şerefsizlik 
0 oy
tarafından
Karaktersize ne yapsan aynı
tarafından
Maleseff
0 oy
tarafından
Amaaaan o işler bakımla olacaksa beni eşim 30 kadınla yine aldatirdi. Ama karakter meselesi. Mide meselesi. Aile terbisesi görgü meselesi
tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Aklının fikrinin uckurunda olduğuna iradesz haysiyetsiz oluşuna baglidir canım parayla alakası yok bence 
tarafından
Haklısın
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Karaktersizliğinie bağlıdır bi kadin da erkek de bosanmayi degilde aldatmayi seciyorsa karaktersizsizliklerine kılıf aramasinlar
tarafından
Bencede :'(
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Şeref denen şey mevcut değilse yapar 
0 oy
tarafından
Ar damarı çatlamışsa boş bacım kadın ne yapsada o adam iflah olmaz. Kaninda varsa her türlü yapar 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Serefsizliiigggeeee
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Süsle püske alakası yok kesinlikle adamın kanı bozuksa her türlü yapar
0 oy
(2,578 puan) tarafından

Okuzlugune :ninja:          

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Karaktersizligi o adamın.. adam olsaydi karisina bakdaydi bakimsizlikdan sa 
0 oy
(710 puan) tarafından
K.raktersiz  ş.erefsiz ise aldatır bence bunun giyim le falan alakası yok ne kadınlar görüyoruz aldatılıyor  tamamen erkeğin karekteri
0 oy
tarafından
Serefsizzzzligiyle ilgili. Parayı bulunca kudurmuş gerçek yüzünü göstermiş . O genç kızlar onu dolandirsin da görsün gününü 
tarafından
Parası var diye bakıyorlar yoksa ne için olcak
tarafından
Haaa mallll pislikkk
0 oy
(611 puan) tarafından
İçinde varsa her türlü yapar den istedigin kadar kendine bak. Şeref yoksununu süslenerek aldatmasina engel olamazsin
0 oy
(784 puan) tarafından
Kılık kıyafet ne seven içinde şerefsizlik olmayan insan eşini yamayla sever 
0 oy
tarafından
Bı erkeğin adilik yapıp eşini aldatması kesinlikle kendisinin bozuk zihniyeti ile alakalı bı durum. Bunun kadınla alakası yok olsaydı Adriana Lima da aldatilmazdi.
tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 768 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 892 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Burcin5789 (2 puan) tarafından soruldu