0 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim yan binada 4 çocuklu bir kadın var önceden fakirmiş kocası, şimdi galericilik yapıyormuş parayı bulunca kadını aldatmaya başlamış eve gelmemeye başlamış hatta geçende gencecik kızla gelmiş kapıya ben bununla evlenicem demiş ******, kadın yazma kenarı yapıp çocuklarının ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyormuş

Dün pazara gitmişler eltimle onla baya muhabbet etmişler eltime şey demiş kendine bak,sürekli elbise al, bakımını yap aksatma demiş

Bence bir erkeğin karakteriyle ilgili bir durum bakımla falan filan değil sizceee?

46 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle karakteri ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Biz kendimizden vazgeçsek bile Rabbim bizi bırakmasın. 

Nefsine uyanın vay haline.. 
tarafından
Aynen çok üzülüyorum o kadına
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Karakter meselesi istediğin kadar kendine bak elde edince aldatacaksa yine aldatr
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bence vicdanla alakalı
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Bakımla alakalı olsaydı ünlüler aldatilmazdi. Erkeklerin dibinin düştüğü en sexi kadın diye bilinen Victoria's secret mankeni Adriana Lima aldatilmazdi. Angelina Jolie aldatilmazdi. Allah akıl fikir versin. 
0 oy
tarafından
Karaktersiz evdekiyle yetinememis kadin ona 4 cocuk vermis kolay mi bide kapiya kizla gelmis ona akil veren eltindede akil yok olmayan şeyi baskasina veriyor o se.refsiz kocaya daha neye suslenip bakim yapacakmis malesef goruyoz burdada cok bakimliyim deyip kocasina hergun suslenip gene aldatilanlari demek ki suslenip puslenip yataga girmekle olmuyor bu isler yazik kadina ya oyle pislikle omur mu geçer
tarafından
Yanlış anladın canım kadın eltime söylemiş bakım falan yapsın diye
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Karaktersiz oluşuna 

0 oy
tarafından
Pezeve.nk.gavatligina bağlı bence
0 oy
tarafından
Serefsizz erkek kadin naparsa yapsin aldatir
0 oy
(10,499 puan) tarafından
Karakter şeref meselesi cnm Allah korkusu olmayan napack 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kadin yoklukta erkek varlıkta anlaşılır diye bir söz var bence karakteri yle de ilgili fakat evde huzur da yoksa suan çoğu kişi bitmis hayati yasiyor araya üçüncü kişinin girmesini kolaylaştırıyor buda bence 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Aldatmak degil kadin kendisine bakmayinca bosuyorlar direk altdatmadan temiz is.  Bizim burda tanidik vardi adam fabrikator karisida hicbir is yapmaz disardan soyler adama kahvalti bile hazirlamaz evi duzenli tutmazmis gec kalkar kendisiylede ilgilenmezmis 2 de oglu var. Adam kendine bakan becerikli bir kadin buluyor kadinda ogretim uyesi yani para var ama parayi kullanmayi biliyor ayri ev aciyor evi cekip ceviriyor bir duzen kuruyor. Adam karisini bosayip diger kadinla evleniyor kadin da sok oluyor tabi sonra kendine baksin bilmem ne yapsin farketmiyor gec kaliyor yani.. Cocuklarina guveniyordu birakmaz diye. Ama erkek adam ilgi bekliyor her zaman ben size soyleyim bir duzen istiyor istedigi kadar zengin olsun evde tencere yemegi pisirmesine hasret kalmis o kadar zengin. Evlenmenin bir sicakligi olmali onu vermezsen o zamanda erkekler bosuyor. Aldatma degil bu yani aldatma herturlu ne yaparsan yap erkek aldatiyor. Ama bir tahammul siniri oluyor erkeklerde bazi durumlarda direk bosuyorlar
0 oy
(940 puan) tarafından
Karaktersizliginden s..e.r.ef.sziliginden  sadakatsizliginden esi bakimsiz diye es aldatilmaz  kilo aldi diye falan filan o psikolojik siddet senin yuzunden seni aldatiyorum  seni aldattim bunun  sorumlusu sensin en guzel kadinlar mankenler aldatiliyo....
0 oy
(909 puan) tarafından
Para gerçek karekterini ortaya çıkarmış. 
0 oy
tarafından
Serefsizliginden
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Karektersizligine 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
Karakteriyle ilgili serefssizse aldatir
0 oy
(119,280 puan) tarafından
ibnelihine               
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Şerefsizliğine bağlıdır nettt.!!!
0 oy
tarafından
Oooooooooorrrrrrosssss............ Çocccuuuğu olmasına bağlıdır.. 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Beyin tahtalarina bağlı bir durum eğer eksikse ondan kaynaklı oluyor genelde o tahta şeref tahtası oluyir

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 770 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 892 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Burcin5789 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 762 göst.