+2 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar banada denk geldi bi kac kere herkes tutturmus sürekli burdasin hicmi işin gücün yok herkese cevap vermişsin vs diye hayir anlamıyorum mesela benim isim gucumden kimene ben evladıma tek basima bakiyorum cok şükür herseye de yetisiyorum burada sohbette ediyorum cevapta veriyorum. Gunde kac kisiye cevap veriyorsun her posta cevap veriyorsun burada kısıtlama mi var gunluk 5 10 cevap diye bildigimi paylasmak yada derdine ortak olmak niye birilerinin zoruna gidiyor anlamıyorum siz az girin az cevap verin ama onlar burda surekli sadece okuyorlar ama cevap vermiyorlar diye  az takılıyoruz diyo yok arkdaşım az takilmiyorsun surekli burdasin her posta bakiyorsun ki bizi goruyorsun burada herkes özgür birakin istedigi gbi hareket etsin

25 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya bazıları gerçekten takip halinde. Sen herşeye yorum yazıyorsun. Sen geçen gün şunu diyen değil misin. Şu cvbima bunu yazmıştın şimdi ben de sana bunu diyorum filan gibi. Ya şu alanı bile kin nefret kavga gürültü haline getirmeye çalışıyoruz. Bn soran kim diye asla bakmıyorum ..okuyorum cvplamak istiyorsam cvpliyirum.laf isteyen olursa cevabını veiryorum ve cikiyorum. Kimsenin ne yaptığı beni ilgilendirmiyor.
(1,159 puan) tarafından
Ya valla bende oyle inan kimseye bakmıyorum postu okuyorum cevap vereceksem veriyorum baktim sohbete dönüyor ozaman ismine bakiyorum ayip olmasin birdaha görürsem diye ama bana bile kac kez dediler her yerdesin kimene ama demi ben kendi halimdeyim kavga etmiyorum bisey yapmıyorum
(1,297 puan) tarafından
Zorla kavga ettirmeye çalışıyorlar. Sinir oluyorum bazen.
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bende ayni
(1,777 puan) tarafından
Ay hiç sorma, ben sürekli aktif olan biri değilim telefonu elime yeni aldım, maalesef herkesin içinde kin var. Ayy sen şöyle post açmıştın mutsuzdun şimdi mutlusun diyenler oldu, Allah'ım sanıyorlar herhalde ölene kadar mutsuz olacaz, çok çok şükür hayatım yolunda şeytanın kulağına kurşun, kin çok bazılarında ve herşeye herkesin hayatına burunlarını sokmayı seviyorlar
(1,159 puan) tarafından
Ya kesinlikle mutluda oluruz mutsuzda niye bu kadar kurcaliyorsun sen o an yaninda ol mutluykende mutsuzkende olmayacaksan golge yapma demi
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Yaaa aman bosversene kimin ne dedigi niye umrunda demekki profiline tiklayip nereye ne yorum yapmissin onu takip ediyo demek :D

(119,521 puan) tarafından
dankja welll
(2,207 puan) tarafından
Hadi mihri ablam benden de sana bi barnak ☺☺
tarafından
Viiisşşş
tarafından
Ulan beni degil sevdayi barnaklayin ahahhaja
(2,207 puan) tarafından
O kutsal barnagimdan oda faydalandii tabii giiizzzz ☺☺☺
+1 oy

haay agzina saglik o konuda benim kadar elestirilen yoktur hos elestirenlerin hepsude kocadan muzdarip olanlar :D ben şansiyim kocam herseyi yapar eder cok sukur hamd olsun hos elestirenlerde burda olmasa bizi nasi gorcekler 

8-)

image

tarafından
Vayyy neler dönüyor burda
tarafından
Sevdanin puanlarindan bahsediyox ahahha
(2,207 puan) tarafından
Sevdoss yukariiiiii +
tarafından
Sevda bitcoin gibi puanın var he
sjsjssjjs bu iyiydi bitcoin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz senin puanın zaten 400 24 saat burda olsan neyse puandan anlaşılır zaten kimin ıssız güçsüz olduğu bosver askomm
(1,159 puan) tarafından
Aynen oyle demkki sende burdasın ki görüyorsun bana niye laf atiyorsun yok onlar yazmıyor ya burda degiĺler guya
(1,439 puan) tarafından
İnsanoğlu kendi gozunun onundekini gormuyor iste
(1,159 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum
(22,070 puan) tarafından
Amann burda cok tuhaf kişiler var he deyin geçin hic diyolaoga girmeyin bile kizlar
(1,159 puan) tarafından
Yok canim girmiyorum herkese güzel cevap vermeye dikkat ediyorum ama bu bi kac kere olunca bunu paylasmak istedim çünkü kimseyi ilgilendirmez sonucta
0 oy
(3,832 puan) tarafından

Başkaları neden bu kadar ilgileniyor ki bizlerin ne yaptığıyla... herkes kendi işine baksa sorun kalmaz dimi ama :angel:

(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum herkes kendi isine baksa keske valla
(3,832 puan) tarafından
Evet ama başkalarıyla ilgilenmeyi daha çok seviyorlar
(1,159 puan) tarafından
Aynen oyle valla ben kim ne yazmis diye bakmıyorum millet ne merakli
(3,832 puan) tarafından
Boşver kafa yormaya değmez
0 oy
tarafından
Kime ne ? Herkes kendi işine baksa keşke.. 
(1,159 puan) tarafından
Keske canim ama gerçekten sinir bozucu bi kac kisi dedi sinirlerim bozuldu
tarafından
Aman bosver  .. Kafaya takmaya,  sinir bozmaya değmez..  Kendileri de sürekli burda ki senin her yorumunu görmüşler..  Herkes kendine baksın önce..
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle oyle valla kendide hep burda
tarafından
Demek ki o da işsiz :)  Aman gül geç..
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Birincisi puanla alakası olmayan bir durum ikincisi herkes kendine baksın 

Üçüncüsu eğer burayı kullanmak işsizlikse

O yorumu yapanda işsiz

(1,159 puan) tarafından
Degilmi canim valla anlamıyorum milleti takip ediyorlar yorum yorum geziyorlar ya
0 oy
tarafından
Amannn boşversene canm he de geç
(1,159 puan) tarafından
Haklisin canim valla bi kac kere soylenince sinirlerim bozuldu
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Yavv he he de geç :D
(1,159 puan) tarafından
Hee kiz ☺️☺️
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Yetişiyor olmanı kiskaniyor olabilirler bende 3 çocuk yemek temizlik arkadaşlar hep der nasıl beceriyon biz bir taneyle zor uğraşıyoruz 
(1,159 puan) tarafından
Valla bende 1 tane yemekte yapiyorum burda da takiliyorum evimide temizliyorum kimene demi
(4,661 puan) tarafından
Yavrum boşversene ya herkes işine baksın oldu olasi izin kağıdıyla girelim
(1,159 puan) tarafından
Demi valla kiz ☺️ herkesi sarıyor derdi bizde onlardan izin alak
0 oy
(2,139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Demek ki kendisi de sürekli burda yoksa nerden haberi olsun senin ne yaptığından8-)

(1,159 puan) tarafından
Demii kiz aynen oyle valla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yakında s.ıçarken bile onlara sorcaz bacım salla :D 
(25,224 puan) tarafından
Hee accık südüklüyüm:D
(25,224 puan) tarafından
Ben selocan :D
(1,159 puan) tarafından
Hahahah oda kabul ediyo ya ☺️☺️
tarafından
O suduklu selo ben mihri sultan ahahhahah
(1,159 puan) tarafından
Tamamdir memnun oldum o halde isminizle hitap ederim benimki yaziyo zati☺️
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ee onu diyende 7/24 burada seni tüm postlarda gördüğüne göre demekki kendininde işi yok
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle oyle ama onu hesaba katmiyor yorum yazmiyor diye az girmis oluyor
0 oy
tarafından

Eee senin burda olduğunu bilen .de.ngesiz kendi rüyasında mi görüyor senin burda aktif oldugunu görüyor kendide burdaki görüyor  

Banada aynısını diyor lar

(1,159 puan) tarafından
Demi onu hesaba katarmi cunku yorum yazmiyor ozaman aktif olmamis oluyor
tarafından
Hehe de geç  bu şekilde takılıyor sa sana demekki çekememezlik başlamış
(1,159 puan) tarafından
Demi kimseye zararim.yok kavgam yok herkese guzellikle yaziyorum ama batiyor
tarafından
Yalakalık yapmıyorsundur
(1,159 puan) tarafından
Yok ya ne yalakalik yapacağım kimseye bu zamana kadar minnet etmedim Rabbimden baska. Ha vakit gecsin diye eskiden hamile bolumunde cok aktiftim herkese yazardim vs unuttum gitti orayi burayida unuturum unutacağım bisey icinde zaten kimseye kendimi düşüremem. Kalici arkadaslik olur o ayri fakat kimse umrumda olmaz
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Çunkü bizim millet cok sever herkesin işine karismaya,yargılamaya,laf sokmaya...Bana ne oluyor diyebilmeli insan ama nerdeee
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle keske herkes dönse kendi ile ilgilense
0 oy
(4,390 puan) tarafından
relax yahu. kasılmasınlar ,d
(1,159 puan) tarafından
Kasıyorlar bizi ama canim mesela yorum yazacagim cekiniyorum artik
(4,390 puan) tarafından
benden çekinme yaz;Dmdnd öyle olanlar öcü ksjsld
(1,159 puan) tarafından
Kiz yaa ☺️☺️ öcü tamam yaklasmiyorum onlara ☺️
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Ben boşanma aşamasındayken bana niye gülüyorsun diyenler vardı puahahahahha
(1,159 puan) tarafından
Tovbe yarabbim kadin kadinin dusmani istiyorlar ki kotu ol mutsuz ol niye eger oyle olursa mutlu olacak
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahhas halt etmiş onu diyen ben seni yeni görüyorum tatlım
(1,159 puan) tarafından
Vallahi kiz surda 1 aydir aktifim gordukce bilgim oldukca yaziyorum goze battı ya
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ben seni anca gördüm bile diyebilirim bacı :D

(1,159 puan) tarafından
Canimsin valla kimisi seçiyor mu napiyor yorum yazmaya cekinir oldum
(3,156 puan) tarafından
Hiç çekinme boşver ben hiç mi isimlere bile bakmıyorum valla ki belli kişiler dikkatımı çekti sadece o kadar milletin keyfine kahya olmaya çok meraklıdırlar...
0 oy
tarafından
Ben üç beş kişi hariç isim hatırlamıyorum bile kim paylaşmış bakmadan yazıp cikiyorum öyle pek aklımda tutacak kadar zeki biride değilim. Bazıları sanki dosya tutuyo şaşırıyorum gerçekten:)))) filan kişi kim desen GBT verecekler o derece:))))))
(1,159 puan) tarafından
Kizz al bendende okadar hep banane ki herkes kafasina gore takilsin ben nasil kafama goreyim kimse beni ilgilendirmez
tarafından
Aynen öyle cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
14 cevap 273 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 425 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy