0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Hanımlar bugün ikindiden beri sol göğsümün altında sol tarafım da böyle dalak şişmesi gibi hani böyle uzun süre koşarsın da dalak batar ya şişer gibi o şekilde oldu sanki. Nefes alırken ağrıyor sol tarafıma yatamadım. Ciğer geliştirici iğne oldum dün ve bugün ama onunla alakası yoktur sanırım. Nasıl geçer acaba ya da başına gelen var mıdır. 33+1 haftalık hamileyim. 

1 cevap

0 oy
(316 puan) tarafından
Canimmm igneylemi alakalı bilmiyorum ama o iğneyi olduğuna çok sevindim keşke bende vurulsaydim. Neyse o dediğin ağrı bendede oluyordu nefesim daraliyordu nefes alamıyorum bebek icerden ciddi baskı yapıyormuş ama tarifsiz bir acı ben kalp sanmıştım diyafram falan birseymi oluyor acana diyordum bebekmis o sonradan geçti
(245 puan) tarafından
Bir yan etkisi olmaz demisti aslında doktorda. Erken doğum riski olunca mecbur oldum ben de ilk hamileliğim de 35 haftalık doğum yapmıştı doğuma girerken yapmışlardı iğneyi ama faydası olmamıştı solunumu sıkıntılıydı. Siz neden olmadınız peki ya da olmanız gerekn bir durum var mıydı ki. Nefes aldıkça zaten sol taraftan batıyor kalbim ağrıyor aynen geçmezse artık bi gitcem
(316 puan) tarafından
Tabiki kuzum geçmezse bu ağrı sızı rahatsız ederse mutlaka gösterin ben tam gösterecekken ağrı gitti kuzenim.vardi konuşmuştum oda söyledi aynısı onda olmuş bizimkiler erkekti erkek bebekleri böyle yapıyor demisti kapandı gitti konu sonra . Aslında benim herşey çok iyiydi 37+5.te doğum yaptım ama bebeğimin ciğerleri gelismemis doğdu baya kötüydü kuvozde yattı. Entube şekilde. Ve hiç anlamadılar sadece bir Dr anladı oda sordu hiç kimse böyle birşey soylemdi deyince o zaman ben yanlış olcmusumdur dedi. Keşke tedbir alsaydim
(316 puan) tarafından
Bebeğin doğdu o iğneyi bebeğime vurdular. Öyle entubeden çıktı. Normale dönmüş sonra
(245 puan) tarafından
Yaa size de çok geçmiş olsun olsun. Haftası da normalmiş ama üste belli olmuyor neyseki yapılmış yine şükür
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muhendisbirana (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
9 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
7 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde busekrm (74 puan) tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,079 cevap

34,975 kullanıcı

...