0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Oğlum hala emzik ve ayakta sallama desteğiyle uyuyor geceleride çok sık uyanıyor, desteksiz uykuya geçmeli miyim artık 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geç bile kalmışsın geç tabiki de
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
emzik cok oldu birakali da benimki emiyor sonra salliyorum ayagimda başka türlü uyumuyor kuzum bi kac kere uyku egitimi denedim baktim olmuyo akisina biraktim ama sen hazir oldugunu dusunuyorsan tabiki verebilirsin 
(135 puan) tarafından
Emmiyoruz biz, geceleri çok sık kalkıyor musunuz? Uyku eğitimi dediğimiz şey pijamaları giydirip o kendiliğinden uyuyana kadar beklemek değil mi
(795 puan) tarafından
gece mutlaka 1 kere karkar canim emmek icin onda da tam uyanmaz mirin kirin yapar emer doner uyur ama cok gec uyur saat 11 gibi uyanir saat 3 4 gibi bi uyku yapar uyku egitiminde ben hep ayni saatte kaldirmayi ayni saatte yatırmayi denedim ama uymadi sabah erken kaldirdigimda iki saat aglardi araliksiz uyku sersemi olurdu bazen tek uyku bazen iki uyku yapardi haliyle yine gec yatardi ama rutinimiz var mesela yarim saat onceden pijama giyilir yataga goturur los isikta konusurum sonra isigi tamamen kapatirim emer ayagimda az sallarim oyle uyur
0 oy
(14,025 puan) tarafından
17 aylıkken verdim ben 22 aylık olmak üzere rahatladım valla maşallah. Hemen vermelisin 
(14,025 puan) tarafından
Uyku saatlerini düzene soktum önce. Akşam 9 da yatağa girdik evin bütün ışıklarıni kapattım TV falan herşey. Sonra işte bak köpekler uyumuş kediler uyumuş karanlık olmuş diye konuşa konuşa uyutmaya çalıştım 1 saat bazen daha fazla sürdü ama pes etmedim sonra sonra iyice alıştı. Şimdi akşam olunca hadi yatağa diyorum koşa koşa gidiyor alıştı iyice
(9,545 puan) tarafından
Kendi mi uyuyor odasında yanında yatıyor musun
Maşallah ya ne güzel eğitmişin darısı başıma ben yanında yatarak uyutuyorum kendi yatağında kendi uyusun istiyorum ama yok
(14,025 puan) tarafından
Besigine sigmadigi için geçici bir süre bizimle uyuyor canım. Ben yanına uzanıyorum öyle döne döne uyuyor. Allah yardımcınız olsun inşallah valla ben çok rahatladım hem oğlum uyuyor hemde ben uzandigim için dinleniyorum öbür türlü çok zor 1 1bucuk saat ayağımda salladigimi biliyorum artık canıma tak ediyordu
(9,545 puan) tarafından
Ben hiç sallamadım Allah'tan  sadece kendisi uyusun istiyorum benle yatınca  sabaha kadar uyur. Bensiz yatınca yada yanından kalkarsam zırt pırt uyanır y
(14,025 puan) tarafından
Huy edinmiş demek ki ya
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bende bekliyim şurda 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 163 göst.
0 oy
3 cevap 42 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,548 puan) tarafından soruldu
0 oy