+1 oy
349 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (31 puan) tarafından
Ya küçüklükten beri ara ara olurdu doğumdan sonra gene kıl kurdu başladı bıktım artık emzirdigim için kekik suyu falanda içemiyorum doktora gitsem  ilaç verirmi acaba. Napcam ben ailemde olan var ara ara yokluyor

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorim kuzum ama git mutlaka.Gecmis olsun❤️
-Reklam-
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Ya afedersiniz konuyla ilgili bilgim yok hani iç çamaşırınızda filan goruyo musunuz nasıl anliyosunuz
(31 puan) tarafından
Kaşıntdan.ozellikle geceleri makat bölgesinde kaşıntı oluyor ve afedersiniz ama bir kez kendim çabaladım ve aldım :( kötü iğrenç belki ama yapcak bişey yok hastalık buda
(485 puan) tarafından
Daha önce bendede olmuştu küçükken zar zor hatırlıyorum ,affedersiniz popo deliğinin orada inanılmaz bı kaşıntı oluyor dayanılmaz yani ve büyük tuvaletinde küçük küçük beyaz incecik Kürt oluyor tuvaletinde görüyorsun zaten kıpırdiyor canım kötü bişey o da enfeksiyondan kaynaklı olur bence her zmn doktor çözümdür:)
(1,367 puan) tarafından
Çok mu oluyo kaşıntı. Arada bende de oluyo hafif ama bende çatlak var ondan diye düşünüyorum. Allah şifa versin canım kurtulursun inşallah bi an once
(31 puan) tarafından
Yani rahatsız edici derecede oluyir evet yerimde duramiyorm malesef saolasin
(1,367 puan) tarafından
Geçer inşallah ya zor bi durum
0 oy
(485 puan) tarafından
İllkai tedavisi vardır canım internetten araştır bı sen emzirirken ne kullanabilirsin acile git illaki ilaç yazarlar çok kötü bişey önceden bendede olmuştu küçükken zar zor hatırlıyorum sonra geçti kendi kendine ya da eczanedeye sor canım onlarda bilir elbet
0 oy
(14,436 puan) tarafından
Annemde de vardı çok iyi bilirim çok rahatsız ediyordu kg alamıyordu felan sonradan çiğ et kıyma tavuk felan çiğ yemeyi bıraktı 
(14,436 puan) tarafından
Evet ya 1 kg kıyma alırdık mesela yarım kg sini çiğ yerdi annem
(4,635 puan) tarafından
Cok et yemektende oluyormus sanırım
(14,436 puan) tarafından
Öyle ama sadece çiğ yemesi sorundu şimdi bıraktı çok şükür
(4,635 puan) tarafından
Çig nasıl yiyor cıgneyebılıyor
(14,436 puan) tarafından
Ne bileyim valla anlamadım bende
0 oy
(3 puan) tarafından
Canm aynı sorunu bende yaşıyordum çiğ kabak çekirdeğini direkt olarak kabağın içinden al bal kabagından yani 2 gün yada 3 gün 10 tane kadar tüket hiç birsey kalmıyor afedersiniz hepsi dökülüyor hiç bir zararı yok ben çok denedim normal çekirdek çünkü bana tekrar yaz faydasını gördüğünü ☺️
(16,683 puan) tarafından
Kabak cekirdegi bagirsaklari çalıştırdığı için çözüm olabilir mantıklı
(4,635 puan) tarafından
Bende duymuştum kabak ceekırdegı dokuyırmus
0 oy
(3 puan) tarafından
Aç karnına olacak yazmayı unuttum ☺️
0 oy
(120,691 puan) tarafından
o nasi bisi hic bilmiyom gecmis olsun
(2,139 puan) tarafından
İnce ince kurtçuklar oluyor makat bolgesini çok kötü kaşındırıyor. Bazen afedersin tuvaletini yapınca onunla beraber çıkıyor.
(120,691 puan) tarafından
aayy dr git bacim
0 oy
tarafından
Bol bol kabak çekirdeği ye sabahları bir avuç ye üstüne su iç 

Sabahları 1 tatlı kaşığı kekik üstüne su içmiştim düzenli yaptığımda yuvasıyla düşmüştü ama emzirenlere uygun oluyor mu bilmiyorum ben yıllardır çekiyorum bu illeti 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm çok
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Bilemedim geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 175 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aysegulsevdaa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
14 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Menesamiran06 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (97 puan) tarafından soruldu

396,404 soru

11,857,615 cevap

35,954 kullanıcı

...