+1 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya ben mi değişigim eltim mi bebeğim 7 aylık eltimin de çocuğu 3 yaşında hep kızıma gelip vuruyor durmuyor bağırıyor kızım korkuyor ben yemin olsun sadece dur oğlum yapma oğlum bebek günahtır kardeş derim eltim niye öyle diyorsun çocuğumun kalbi kırılıyor diyor ama hiç bir şekilde bağırmiyorum sadece o kelimeleri söylüyorum eltim burun kıvırıyor oğlumun kalbini kırmayın diye ben de dedim başka ne diyin ki diyor hiç karışma ne yaparsa yapsın 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şükür eltim yok. Kalbi kırılıyosa kalkda ana gib sahip çık çocuğuna senin çocuğun sana kıymetliyse benimkide bana kıymetli ben küçük kızıma büyük kızım vursa bağırsa dayanamam kaldıki eltimin çocuğu yapıcak. Allahım insanlar ne kadar garip
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Anası ne ki danasıda ne olsun.  **** oldum eltine
0 oy
(102 puan) tarafından
Istedigini soylesin ya 3 yasindaki cocuk nerden bilsin kalbinin kırılmasını o bes dakka sonra senin ne dedigini bile hatirlamaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen bi sıkı sıkı kız bakalım o elti bozuntusuna bimdaha sana cevap verebiliyor bakalım,hep senin yumuşaklığından oluyo bu 

Hem bebemi rahatsız edecekler hem laf sokacaklar, oldu varmı başka istekleri
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Onunki evlat sanki seninki oyuncak bebebk oldu cnm  ben olsam eltime kızardım çocuğa bak diye tamm çocuk bilmyr ama eltimde mi *****
0 oy
(794 puan) tarafından
Nasıl bir anne o ya 3 yasinda oglu anlatmasi gerekiyor oğlum yapma bak o kardes daha kucuk  bnmde yegenm var annesi kizardi  gormuycem bidaha o kardes bak kucuk korkuyor   cocuk dinlerdi de bnde kizarim kizim kucuk bebege zarar versw guzelce anlatrim once  2 yasina girick 1 ay sonra kardesi dgucak olevalistiricak   hadi cocuk die kizma eltin insani cileden cikartr herkezin yawrusu kendine degerlidr  sen uyi dayanmissn cnm bn  dayanam herhalde 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Oğlunun kalbi kırılıyor diye senin bebeğinin canı mı yansın yani. Çocuğa hiç bir lafım yok anne baba olarak yaptığının yanlış olduğunu öğretmeleri gerekir. Bak anne ve baba diyorum. Çocuk yetiştirmeyi sadece anneye yüklemek de doğru değil.
0 oy
tarafından
Kendi çocuğuna doğruyu yanlışı öğretsin o zaman ben olsam çocuğa deegil eltine derim sen varken bana demek düşmez öğret diye 
0 oy
tarafından
Kız ben arkadaşıma gidiyorum oğlu daha yeni 5 aylık oldu benim oğlum 11 aylık şimdiden başladım sev anneciğim arkadaş kardeş falan diye gözüm sürekli üzerinde anladığı kadar anlamadığı zaman hemen çekiyorum biraz da aileden kaynaklı bence çocuğa öğretmiyor arkadaşım bana o da bebek anlamaz daha diyor ama ben kendimi rahatsız hissediyorum bence eltinde bir sorun var resmen vurması için teşvik ediyor ve çocuk annesinden cesaret akıyor belliki neyin doğru neyin yanlış olduğunu çocuk bilmiyor ve sen böyle konuştukça kalbi kırılıuYor diyor 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Hee oldu var mı öyle bir dünya. Kendi çocuğu hiç uzulmeyecek. Senin çocuğun dayak yiyecek. 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Ne saçma yaa herkes evladını düşünmek korumak zorunda iyi uyarmayalım gelsin kalıcı bi zarar versin çocuğa o zaman dahamı iyi küçük beyin kalbi kırılmasın diye çocuğu tehlikeyemi atıcakmışsın sakın taviz verme kuzum belliki o elti çok anasının gözü senide sessiz bulmuş herkesin evladı kıymetli.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Senin bebeğinin canı acıyacağına onun çocuğunun kalbi kırılsın valla .Kalbi kırılıyor ne demek ya bebeği oyuncak bebek yerine koyuyor resmen .Bence mesafe koy yanına gitme , gelmek isterse bahane uydur .Eltin çok dengesiz.Benim oğlum da 2bucuk yaşında evde bin kez bu kelimeleri kullanıyorum ne yani kalbi mi kırılıyor .Ağaç yaşken eğilir bu yaşlarda yapmaması gerekeni benimsetmek gerekir
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ağzının ortasına bı çarparsam görürsün burun kıvırmayi derim direk ona. Simariga bak çocuğunu da kendi gibi yetiştiriyor 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Saçını başını yolardım valla onunki canda seninki çocuğun ne sahip çıksın o zaman bebesine tamam oda çocuktur kızılmaz ama uyarmak gerekirhiçbi çocuğa zarar vermem ama çocuğuma zarar verilmesine de izin vermem
0 oy
(13,132 puan) tarafından
Oldu canım onun oğlunun kalbi kırılmasın diye benim bebeğimin canı yansın o zaman sahip çık oğluna bebeğime vurmasın de öyle saçma şey mi olur ya senin kızın evlat değil mi ne bencil ne salakça bir düşünce sinir oldum oldu paşam var mıymış başka isteği 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Oldu canım başka bı isteği varmı

Onunki çocuk ta seninki ağaç kabuğundan mı çıktı
tarafından
Ay görsen nasıl gıcık ama
(2,891 puan) tarafından
O zaman sahip çıksın çocuğuna
0 oy
tarafından
Fazla gidip gelme bence mesafe koy 
tarafından
Onun evine hiç gitmiyorum kaynanamda denk düşüyoruz
tarafından
Aynı bizim gibisiniz  benim eltinin 9 yasndaki oğlu 2 yasndaki kizımi hunharca oynuyor lan falan diyir ben çok rahatsız oluyorum yapma etme diyorum ama işte anlamyorlqr bende çok bir araya getirmemeye çalsyorum napiyim
tarafından
En iyisi valla
0 oy
tarafından
Tavrını koy görüşme çok. Çocuğu etkilenecek se en ufak şeye dışarı cikarmasin
tarafından
Canım çıkarıyor çocuğu da şımarık kimse kızmasın diyor kızma öyle bağırma değil yapma etme gibisinden
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Oğlunun kalbi kırılmayacak diye herkesi hampelemesi gerekmiyor senin çocugunda yumurtadan çıkmadıya en sinir olduğum şey insan çocuğuna bakmaz mı ya bırak kıvırırsa kıvırsin al çocugunu kucağına sende kıvır 
tarafından
Çok gıcık görsen var ya
(7,266 puan) tarafından
Hiç takma o senin evladınsa buda benim evladim benim çocugumunda kalbi kırılıyor de sende u.yuz
0 oy
(2,945 puan) tarafından

Qhahah çocuğun kalbi kirilmayacak diye bebegin kemikleri kırılsın :D tövbe ya böyle cocuk mu yetiştirilir okulda bu tarz çocuklar hep sıkıntılı oluyor zaten ilerde çok çekerler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 289 göst.
+12 oy
25 cevap 817 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 864 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 602 göst.
9 Ağustos 2019 Aile kategorisinde rabiaydin54 (523 puan) tarafından soruldu