0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba ben oncedende yazmıstım eşimin ailsiyle yaşıyordum esim sakin biri etkisiz elemandi o evde hep cektirdiler bana sukur işi oldu 2 aydır kendi evimize taşındık başkaşehire geldik kurduk evimizi hicbir sorun yok kavga dovus olmaz bana kizmaz ama ne o evde olanları unutabiliyom ne eşime karşı aşk hissetmiyorum saygi duyuyom eş gorevlerimi yapiyorum huzursuzda degilim ama hep eksik gibiyim . Sabaha kadar aglamıstim donup aglama dememişti canım şunu cekiyordemistim hamileyken ben babama karimin cani bunu istiyor diyemem alamam deyip arkasini donerdi asla ailesinin yaninda benimle kpnusmazdi aileme gitmeme izin vermezdi babasi o sadece susardi buraya tasindigimizda o herkesten helallik istemeye gitti20 dklik mesefa ben annemden babamdan helallik almadim kendi koyumun onunden gectim burda 1 dakikaailenden helallik al demediler eşimde demedi cok zoruma gitti geldik ama unutamiyom eşimde rahatsiz konusup onu dahada kotu yapmak istemiyom ama unutamiyom kendimi nasil iyi edebilirim kizim kucuk 4 aylik burdada kimsem yok cok sıkılıyom aksama kadar evde yanliz kaldikcada bunlari dusunup duruyom

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bunları düşündükçe mutlu olman çok zor canım unutmaya calis eşinin iyi yönlerini düşün bu zamanda herkes bir başina 
(2 puan) tarafından
İstemiyom dusunmek ama aksam gelir eve tle ugrasir sonra ailesini arar kardeslride baglanir goruntulu konisurlar ben oyle saatlerce bebegi tutar onlara gosteririm kapatincada susar benle konuşdiyom yoruluyom diyo bende susup oturuyom herseyonun icin normal gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğine odaklan. Kurdukça insan daha da batağa saplanıyor. Bebeğine yansır yapma. 
(2 puan) tarafından
Yansitmamaya calisiyom elimden geleni yapiyom ama olmuyo
0 oy
tarafından
cocugunla ve suanki mutlulugunla ilgilen eskide kalirsan duzelmez daha neter olur
(2 puan) tarafından
Ama oda hic caba sarf etmiyo hep monoton yasiyo
tarafından
hepimizin hayati monoton be cnm
(2 puan) tarafından
Gercekten herkesin öylemi
0 oy
tarafından
Canım herkesin hayatında problemler oluyor dua etki ayrı eve çıkmayı kabul etmiş eşin bizde eşimle ilk evlendigimizde çok sıkıntı yaşadık ama artık ben problem etmiyorum inan hayat çok kısa bunları düşünmen kafana takman için ani yaşa geçmiş gitmiş 
(2 puan) tarafından
Cok sukurbende ayrilmaktan mutluyum ama sanki hiç yillaedir evligibiyiz hic degisiklikyok hayatimizda
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İnsan olanları düşündükçe unutamıyo aklına getirme 
(2 puan) tarafından
Getirmek istemiyom ama unutmam icin caba sarf etmiyo cok monoton biri
(3,282 puan) tarafından
Sen unutmaya çalış canım adamlardan beklersek
(2 puan) tarafından
Oyle başka şans birakmiyo heralde tesekkur ederim
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım zor bir süreç geçmiş ve yeni doğum yaptın sayılır daha hormonların dahi kendisine gelmedi o yüzden bu şekilde düşüne bilirsin ama emin ol o insanı sevmeseydim ilaki bir bahane bulur ve çoktan o insanla ayrilirdin tamam yaşadıklarında haklısın fakat bu evlilik ve her evlilikte inişler çıkışlar ve ciddi virajlar olacaktır önemli olan Allah'a sığınıp bu virajlardan yara almadan yuvamı kurtara bilmek ve sen az hasarla bunu yapmışsin ve muhtemel evliliğin daha çok yeni eşin daha cahil zaman geçtikçe eşin sana ve bebeğine daha düşkün olucak ve ailesinin yaptıklarının farkına varıp hersekilde sana sarilicaktir unutma amma velakin senin bunları unutup aşman gerekiyor unutma bunları devamlı düşünürsen kısa süre sonra psikolojik olarak kendine zarar verirsin evliliğin zarar görür ve bebeğin arada kalır o yüzden kendine uğraşlar bul ve bu düşüncelerden kurtul
(2 puan) tarafından
Allah razi olsun cok güzel soyluyorsun bende oyle yapmaya calisiyom kendi evimizde dahamutlu oldugumuzu gostermek icin hep ona guzel seyler yapiyom sakalasiyom o evde olanlari bu evde hatrlatmamaya calisiyom hep guleryuzlu olmaya calisiyom ama o hicbirswy yapmiyo esim kotu biri degil ve kendi secimim yavrumu asla babasiz buyutmek istemiyom o yuzden herseye katlanirim ama insan mutluda olmak istiyo kendimi cok yaşli yorgun hissediyom artik
(139 puan) tarafından
Kuzum emin ol zamanla hepsini unutursun bu mantıkta ol eşine saril devamlı dua et hiç bir derdiniz fileniz kalmaz inşallah
(2 puan) tarafından
İnşAllah amin Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 339 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 267 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hatice ata (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde ebru3131 (13 puan) tarafından soruldu