0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Diyet yaparken şunu yaaprsan güzel kilo verirsin dediğiniz birseyler var mıdır? Bilgilerini deneyimlerinizi paylasir mısınız?

7 Cevaplar

0 oy
(3,826 puan) tarafından
6 7 den sonra bisey yememek ... dukan birası işe yarıyor bir de leslei yapıyorum 
(442 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Karbonhidratı azalt proteinı arttır hareketini arttır, bol su leslıe aksam erkenden yemegı kesmek.. Ben boyle yapıyorum dikkat edersem cok guzel veriliyor kılolar
(442 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Dukan detoxsu ve aralıklı orucu yap ikisi güzel oluyor 
(442 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(50 puan) tarafından
Normal yemek yiceksin sabah kalktığında ılık su 2 dilim tost ekmeği yumurtan yeşillikler peynirin olsun ara öğünde 2 kayısı yada hurma yiyebilirsin öğlen 2 kofte yada balık yada tavuk yada  6 yemeknkasigi sebze yada baklagiller suzu olarak 1 bardak ayran 2 dilim tost ekmeği bol salata kadar yiyebilirsiniz 4 gibi meyve küçük elma armut yarım muz gibi akşam öğlen ne yediysen akşam yer değiştirerek devam 2 kasik yoğurt ve 1 dilim ekmek bol salata

Saat 9 gibi meyve yarım çay bardağı leblebi ve gun için 2 3 litre su için bu kadar 1 ay sonra ekmekleri 1 dilime dusursunuz
0 oy
tarafından
Muhakkak yesilcay ic aksamda midende sıkıntı yoksa yoğurt kuru yap. 3 kaşık yoğurt 1 kaşık tatlı kaşığı pul biber 1 kaşık nane Yarım limon sıkıp ye ben 1.5 ayda 6/7kilo verdim 56 kg idim 48 e düştüm isteyerek 
0 oy
tarafından
Diyet tamamen kişiye özeldir. Mesela burdaki önerilerin birkaçını ben yesem garanti kilo alırım normal yeme düzenim bile o kadar değil benim mesela. 

Akşam 6dan sonra bişey yeme hele meyve kesinlikle çünkü şekerli. Sabahları yumurta mutlaka ye tok tutsun 1 dilim tam buğday ya da çavdar ekmeği de olabilir. Suyu bol iç. Gün içinde zamanın varsa spor mutlaka yap. 
(442 puan) tarafından
Haklısın canım tavsiyelere uyacagim
0 oy
(1,777 puan) tarafından
12 kilo verdim 2 ayda
(442 puan) tarafından
Maşallah canım nasıl verdin :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 127 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...