+1 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Spor yapamam 2 çocukla diyet yappip kilo vermek istiyorum nasıl yol izlemeliyim yardımcı olun varmı o şekilde ciddi kilo veren neler yaptınız ☺️

5 Cevaplar

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Başkalarının listesi size fayda yerine zarar verebilir bence uzman eşliğinde devam edin 
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Günde 2 ogun beslen 1 ara öğün yap 6 7 den sonra asla yemek yeme ben böyle 15 kilo verdim suan 4 kilo kaldı onuda versem iyi olacakta tek başıma yapasım gelmiyor:D

tarafından
Neler yedin canım yada yemedin zaten günde 2 öğün besleniyorum ama yok olmuyor :)
(3,669 puan) tarafından
Ekmek seker un çeşitleri abur cubur olmayacak
Sabah 2 yumurta yeşillik zeytin peynir 3 tane ceviz
Aksam da ne yemek varsa bide salata ama pilav makarna yok
(143 puan) tarafından
Kac ayda verdin cnm
0 oy
(119,745 puan) tarafından
senin ihtiyacin yokki
tarafından
Basen sorunum var malesef bu aralarda kilo aldım ❤️❤️
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bünyenle alakalı ama sadece diyetle de kilo verilir. 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Üç ay boyunca spor yaptım sadece 3 kilo verdim.Ama iki hafta diyet yaptım 3 kilo verdim yani işin sırrı az yemekte spor sadece destek ve şekli düzzeltiyor.Günde max üç dilim ekmek ye tatlı krizindede pekmez bal yedim pingui yedim b tane kesiyo,yada kahve yanına bir iki kare bitter bunları hergün yediğim halde verdim açta kalmadım çünkü toplamda çok kalori almadım kalori programı indirdim her yediğimi hesaplıyor çok faydalı günlük belli kaloriyi alıyorum geçecekse daha fazla yemiyorum bende daha yen başladım az ye yeter iki üç aya verirsin bide haftada üç dört kez yürüdünmü süper olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (895 puan) tarafından soruldu

382,745 soru

11,458,016 cevap

35,041 kullanıcı

...