0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından
6 aylik brbekleri gece  ne ortuyorsunuz ustune uyku tulumu almaliyim alirsam nasi bisey almaliyim doktorlar  bi ortu olmasin bol falan yattigi yerde diyorlar pelus oyuncak bile olmasin diyolar 

Aytica anne bebek bolumune ne zaman bisey sorsam kimse cevaplamiyor ne varsa burda var simdiden tesekkurler

7 Cevaplar

+1 oy
(765 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Orda sadece soru var cevap yok :) uyku tulumu giydiriyorum ben böyle tablo atayım fikir olsun yazıda tam anlasilmayabilir

(940 puan) tarafından
Valla sinir oluyom ben s..alak gibi elimden geldigince cevapliyom bundan somra bende cevaplamicam kimse benimkileri cevaplamiyo cok tripliyim:D bebek bolumundeki bacilara saolasin canimmm  cevap icin
(765 puan) tarafından
Aynen yaaa bende sinir oluyorum :) rica ederim canimm
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Canim penye hi tulumj var onu giyindiriyorum  yorgani var ayaklarinin ustune atiyorum kollari disarda bırakıyorum oyuncak falan uic koymadim hatta agzina alabilecek bez vb şeyler yanina koymadim
(940 puan) tarafından
Bende ole yapiyom canim besigii bos ama  ustune battaniye ortuyom   ellerini acikda birakiyorum uyku tulumumu alsam ki dedim nasil bisey alcam bilmiyom da
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Benim kizimda 5 bucuk aylik cnm hala kundak yapiyorum uzerini ortuyorum ama el lerini cikarinca yukari dogru kaldiriyor sikinti olmuyor 
(940 puan) tarafından
Bende ellerini acikta birakiyorum  canim    bazen yarim kundak yapiyorum ama  6 ay dolunca kundak yapmayin diyolar  ortu ortmeyin  pelus ayi olmasin  besiginde diyo doktor bilemedim bende
(2,803 puan) tarafından
Kundaksiz uyumuyor asla el mecbur ypiyom cnm
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız ört güzelce bir yorgan havalar soğuk uyku tulumu da giyindir ama rahat edebilirmi bilemedim şimdi bizimkiler hiç giyinmedi kirmasamadilar içinde 
(940 puan) tarafından
Yaa ne biliyim  yuzunu orter diye mi diyolar pelus ayi bile olmasin besiginde  diyolar bende tulum mu alsam  ki dedim  korktum ole diyince
0 oy
(219 puan) tarafından
Benimkide yedi aylık olacak bende uyku tulumu giydiriyorum canım
(940 puan) tarafından
Tesekkur ederim en kisa zamanda bende alcammm
0 oy
(1,115 puan) tarafından
5bck aylık kızım ama üstünü sürekli açtığı için bende uyku tulumu aldm canım ...  Beşiğinde oyuncak şuan bırakmıyorum rahat uyusun diye ...
(940 puan) tarafından
Bende alacam uyku tulumu tesekkur eserim oyuncak bdnimkindede yok uyku arasinda goruyo dikkati dagiliyo geri uyumuyo diye kaldirmistim ama zaten tehlikeliymis
(1,115 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek ❤️☺️
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Evim 24-25 derece sadece zıbın ve uzun kollu tulum giydiriyorum . Üstüne birşey ortturmez . Ve ortamizda yatıyor hepimiz isiniyoruz :)
(940 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim saolasin cevp icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
18 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 419 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu