0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından

Herkese merhaba hanımlar, kendimi kaç aydır çok yorgun hissediyorum yorgun uyuyorum keyifsiz uyanıyorum gün içinde enerjim kalmamış gibi hissediyorum vitamin kullanmayı düşündüm aynı durumu yaşayanlar var mı önerileriniz neler

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Arada oluyor canim bisi yapasım gelmiyo ama geciyo 
(66 puan) tarafından
Keşke sadece arada olsa :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence önce kan tahlili verip vitaminlerine baktirmalisin
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bn aylardır oyleym hayat enerjm bitik gbi yüzüm gülmüyor resmen
(66 puan) tarafından
Sorma insanın modu de çok düşüyo
0 oy
tarafından
Ayyy bende öyleyim  sanki yataktan dayak yemis gibi uyaniyorum kaburglarim kollarim cok agriyor aşırı  yorgunum
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kan değerlerine bı baktır belki kan ilacı verir doktor. Bn kan ilacı alınca hemen kendime gelirim yorgunluk gider genelde
(66 puan) tarafından
Baktırdım da demir eksikliği çıkmadı
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Şuan öyleyim canım yataktan çıkmak istemiyorum sanki üç gündür uyumamişim o kadr yorgunum
(66 puan) tarafından
Napcaz böyle yaa
(3,600 puan) tarafından
Bilmiyorum valla kan da veriyorum herşey normal ama belki birazda piskolojik herşey o kadr aynı ve rutin devam ediyoki kalkıp napican diyorum  yattikca yatıyorum evdede tekim eşim ise gdiyo:(
(66 puan) tarafından
Doğru valla insan yattıkça yatıyo ama yataktan kalakcak enerji de yok kısır döngü
(3,600 puan) tarafından
Valla ya hani insanın bı işi faln olunca bi yere gdicekse kalkiyo öbür türlü yok:)
0 oy
(11 puan) tarafından

merhaba canım herşeye koşturmaktan mıdır nedir bilmem bende geçen sene aynı durumu yaşadım vitamin takviyesi aldım çok faydasını gördüm sanada tavsiye ederim

(66 puan) tarafından
önceden böyle değildim son zamanlar aşırı modum düşük hissediyorum hangi vitamini kullandın sen canım
(11 puan) tarafından
imuseng g365 önerdi eczacım dikkat eksiliğimde vardı ona da iyi geldi sende bi danış istersen eczaneye
(66 puan) tarafından
çok sağol canım sorayım bende bi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Sermir (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mariyesarem (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
0 oy