0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar ben bekarken hem çalışırdım akşama kadar hem akşam çocuk bakardım temzlık yapardm. Hafta sonu çocuk gezdirirdim evın eksıgını alır evı dip köşe temizler yıne yorulmazdım 2 yıldır evlıym 6 aylık kzım var kendımı bıtkın halsiz 0 enerji hissediyorum annem diyor sen böyle değildin noldu sna bılmıyorum en ufak iş gözüme büyür oldu sızde de var mı böyle Bı durum ne yapmam gerekıyor eskısı gbı enerji dolu bır kadın olmak istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir haftadır bende oyleyim hiç bişey yapasim yok temizlik dahi 5 aylık bebem var 
tarafından
Ben uzun zamandır böyleyim ya niyekı acaba
tarafından
Bazen B12 eksikliğindende oluyor benim eksikti bı ara kansızlık B12 ilaç kullandim değer normale dönmüştü kan değerlerime baktircam bide sürekli evdeyiz onun streside var hafta sonu geziyorsun ama nereye kadar yani
tarafından
Hafta sonu da gezemıyorum canım Vala eşim çalışıyor bende çocukla yalnız bi yere gıdemıyorum hafta sonu kadınların eşleri evde oluyor o yüzden başka yerede gıdemıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bekarken öyleydim çalışmıyorum ama erkenden kalkardim 2 kardeşime babama ayrı ayrı kahvaltı hazirlardim 9 buçukta evi toplamış olurdum süpürür dilerdim hergun çeşit çeşit yemekler tatlılar yapardım bi sürü kitap okurdum canım sıkılınca çıkar bi tür atar gelirdim ayda bi kere eve sudan gecirmedik bişey bırakmadım oerdeler camlar nevresimler örtüler annem doktora goturcekti temizlik hastasi oldum diye şimdi bi duzenim yok eşim bi gün gece calisiyo ertesi gün evde oluyo sonraki gün gündüze gidiyo daha ertesi gün evde kaliyo böyle devam ediyo nöbet patlamazsa geceye gidince kayınvalidemde kalıyorum ne ev duzenim var ne uyku düzenim ne temizlik düzenim bu de şimdi hamileyim 9+3 bulantım var hiç yerimden kalkamıyorum mahvoldum çöktüm elim kolum tutmuyo bile yatiyorum sürekli 
tarafından
Biz nisanliyken konuştuk bunu baştan kabul ettim bu kadar zor olacağını düşünmemiştim bişey diyemem de şimdi o zaman da işin iyi idere ederiz dedim çocuklarımızın geleceği için sabrederiz dedim ama keşke bıraksa işi
tarafından
Ozaman yapacak bsy yok canım yinede eşin anlayışlı iyi bir ınsansa konuşabilirsiniz tekrar
tarafından
Asla kabul etmez
tarafından
O zman mecbursun canım çekmeye ama ben olsam ne baştan ne sonradan asla kabul etmezdim akşamları eşim evde olmak zorunda
tarafından
Evet benim hatam bin pişmanım zaten
0 oy
(5,346 puan) tarafından
İnanrımısın bnde oyleyim bekarken 12 saat çalşrdım gider gezer tozardım 2 yıldır evliyim kızım 1 yaşında eve bir süpürge atarım artık yorgunluktan baygınlık geçryroum ya:(
tarafından
Aynn neden böyle olduk  acaba ya off
(5,346 puan) tarafından
Kadın olmak anne olmak çok zor işte
tarafından
Kesınlıkle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 157 göst.
0 oy
11 cevap 252 göst.
0 oy