0 oy
1,220 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hesabın yeni açıldıgina bakmayın bayadır burada yazilanlari felan takip ediyorm hatta cocuguma bakmak icin cok yardimci oluyor burasi 

Ama bir sey dikkat ettim buradaki herkes kocasından şikayetci eşini seven var mı aramızda merak ediyorm ya da iyi geçinen her kez boşanmak istiyo şikayet ediyo ( ben de aranizdanim eşimin bir cok huyundan şikayetciyim) eşini sevenlere selam olsun...

82 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben nefret ediyorum
tarafından
Neden nefret ediyorsun ....
Bence yeni kavga etmişsiniz ondan oyle yazmişsin gecer gecer
tarafından
Yok 4 yıldır evliyiz severek evlendim ama o tanığım sevdiğim adam değilmiş
tarafından
Her karanligin ardindan aydinlik gelir az sabret kotu gunler geciriyorsun belli iyi gunler cok yaklasmis o da belli :)
tarafından
Yok alışıyorsun artık 4 yıl olunca 1 2 ay değilki düzelsin geçsin canım alışılıyor yani
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bazen insan cok bunalir kendisini dahi sevemez. Olagan seydir bu o gune ozel herkesten nefret edersin vs es de dahil. Yada kavga edince sevmiyo gibi hissedersin. Ama genel anlamda seviyorsundir burdaki postlarda genelde bu şekilde canim. 

Sorunu cevaplayayim. Sevgi yoksa evliligin onemi de yok bence yani sevmesem onunla kalmazdim :) 
tarafından
Ama burada her gun bosanma davasi icin soru soruyorlar ama hic bosanmiyorlar ayni evde ayni yastiga bas koyuyorlar anlamiyorm  .. ha  özel gunlarimizde etkileniyoruz evt herkezden nefret etme sinirlenme felan sonra geciyor ama
(7,791 puan) tarafından
Evet canim onlara lafim yok zaten kocasi aldatiyo yine ayrilmiyo dövüyor yine yok yani ne denir ki.
Şiddet dahi bi yere kadar amenna yada aldatmak bi kere paffettin amenna milyin kere oluyi bunlar yibe de kocam diye kadin çok.
Ben normal kadinlar adina konustum :)
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben çok seviyorum kurban olduğum rabbim başımızdan eksik etmesin onu bir dedigmi ikiletmez❤️
0 oy
tarafından
Eşine aşık bir kadınım ben ölürüm eşime 
0 oy
tarafından
Beni üzüyor dinir ediyor tartışmalarımız oluyo ama eşimi çok seviyorum sevmezsem şuna evli olmazdım
tarafından
Ya o ufak tartısmalar herkezde var tuz biber takılma
tarafından
Ufak ama mide bulandırıyor ayleleri işin içine koyuyo hemde çok küçük ve komik duruma düşürecek tartışmalar
0 oy
(2,475 puan) tarafından
O benim herseyim o benim dünyam Rabbım onu başımdan eksik etmesin beni de onun ikimiz de çok asigiz bazen nazar değecek diye çok korkarım hatta çok değer veririz birbirimize 

Çünkü biz çok imkansızdik öyle sevdik birbirimizi imkansızlığa rağmen bırakmadık evlendik çok şükür mutluyum onunla eminim o da benimle mutlu 

Tek skintimiz pubg hahha ona anlayış gösteririm çok sıkmam 
0 oy
(676 puan) tarafından
Deli msin kizz tabi kide cook seviyorum 
0 oy
(514 puan) tarafından
Seviyorum tabiki çok şükür Allah başımızdan eksik etmesin
0 oy
tarafından
E tabi insan dort dortluk olmaz ama srviyorum
0 oy
tarafından

O ne bicim soru kiz :D

Seviyorum, cok seviyorum, canim o benim. Su hayatta hicbirseyi mecbur oldugumdan yapmadim, sevmesem asla yaninda olmazdim

0 oy
tarafından
Maşallah diyeyim etrafimda insanlar imrenerek anlatır evliliğimizi seviyoruz birbirimizi ❤️ :) 
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Tabi ki seviyorum. Sevmesem yanında 1 dakika bile durmam
0 oy
tarafından
Ben seviyorum seviliyorum mutluyum Allah a şükür. Ufak tefek anlaşmazlıklar illa ki oluyo ama aşılamayacak şey yaşamadık hiç. Allah başımdan eksik etmesin❤
0 oy
(145 puan) tarafından
Allah başımdan eksik etmesin ..Bir evlilikte sevgi mutluluk huzur yoksa evliliğin bir anlami olmaz ..  Allah herkesin evine huzur versin inşallah 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Sevmeyen var mı?
tarafından
Var.... Yani her gun boşanacam die buraya post acip akil alip kadinlar nerede merak ediyorm artik gormekten gına gelmişti yaaa
(3,162 puan) tarafından
Rabbim herkesin yuvasında huzurunu daim eylesin. Herkese iyilik güzellik versin
0 oy
(404 puan) tarafından
Seviyorum tabiki eşimi de ailesini de sevmezseydim ayrilirdim kendime ezziyet yasatamam :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
3yıldır evliyiz .Evliliğimiz tam oturmadığı için ve maddi konularda problemlerimiz ve tartışmamız oluyor.Evliliğimiz oturunca ve kredimiz bitince problemleri aşacağımıza inanıyorum.Eşimi seviyorum 
0 oy
(277 puan) tarafından
Her evde büyük küçük illa tartışma oluyor.önemli olan karşılıklı anlayışlı olup aşmaya çalışmak. ve bi evlilikte en önemli şey bence saygı saygı olduğu sürece sevgi devam eder

Evet  eşimi çok seviyorum sevmediğim huyları olsada onu sevmeme engel değil.
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Seviyorum hemde coook :D

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Yorumları pek samimi bulamadım k.bakmayin kizlar :angel:

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 560 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 299 göst.