0 oy
1,198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hesabın yeni açıldıgina bakmayın bayadır burada yazilanlari felan takip ediyorm hatta cocuguma bakmak icin cok yardimci oluyor burasi 

Ama bir sey dikkat ettim buradaki herkes kocasından şikayetci eşini seven var mı aramızda merak ediyorm ya da iyi geçinen her kez boşanmak istiyo şikayet ediyo ( ben de aranizdanim eşimin bir cok huyundan şikayetciyim) eşini sevenlere selam olsun...

82 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Eşim her işe gittiginde dua ederek bekliyorum onu sag salim gelsin diye , seviyorum Elhamdülillah ❤️  mutlu insan buraya yazmaz ki canım kocam diye, başka insanlar üzülür aklı kalır eksik hisseder diye , derdi olan derdini yazıyor
-Reklam-
+1 oy
(1,007 puan) tarafından
Sevmesem şuan evli olmazdım 
(48 puan) tarafından
Haklısınız valla benden bahsetmişin
(7,545 puan) tarafından
Hayır çok kendine güvenen bir yorum olmuş şartlar her zaman aynı olmaz an gelir sevmesende gidemezsin o yüzden insan bugünkü şartlarına güvenip büyük laf etmemeli yarın kim ne durumda olur bilinmez.
tarafından
Herkesin imkanı bir olmuyor. Mesela şuan ben sevmesem giderim çünkü arkamda ailem var ne eksik ne fazla
(7,545 puan) tarafından
Bugün için öyle belki ama yarın kimin ne olacağını Allah bilir şartlar her zaman aynı olmayabilir bunun için temkinli konuşmak lazım.
(1,007 puan) tarafından
Ben kendi şahsıma konuştum sevmediğim birinin yanında şartlar ne olursa olsun durmam
+1 oy
tarafından
Aleyküm selam deliler gibi seviyorum kurban olurum ona Rabbım onu başımdan eksik etmesin inşallah canim herkesin evine de huzur mutluluk versin inşallah
tarafından
Ne alaka kız
tarafından
Deliler gibi seviyorum hahahah
tarafından
Çok mu komik hahaha bende güleyim bari
tarafından
:))))
tarafından
☺☺☺❤❤❤❤❤
+1 oy
(2,803 puan) tarafından

Çok siniidir sert bir mizaci var yok denecek kadar az arkadasi var evcildir fazla disariyi sevmez 

Onu seviyorum cunkulerim var cok iyi bir baba ve eş disariya cimri evinde cok comert Rabbim kazadan beladan korusun onu evladlarimi babasiz komasin benide onsuz iyi ki var <3

0 oy
(571 puan) tarafından
Valla cnm eşimin paramağını dunyaya değişmem bir insna esini sevmezse zaten o evlilik belli bir süre sonra bitiyor
0 oy
(2,049 puan) tarafından

Elhamdulillah seviyorum eşimi her ailede tartışma vs olur önemli olan bunlari aşabilmek, şiddet veya aldatma olmadığı müddetçe :ermm:

0 oy
tarafından
Onlarinki lafta canim bugün kavga ederler yarın kurban olurlar

Cok şükür esimi seviyorum o da beni mutluyuz en ufak sorunum da dahi buraya esimle ilgili post açmadım 
(1,785 puan) tarafından
Bende öyleyim illa ki her evlilikte kavga olur ama böyle sitelerew asla yazipta anlatmam
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Tabiki seviyorum... Hemde ilk günkü gibi 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Allah ondan razı olsun ondan bana karşı 8 yıldır hiç biseyligini gormedim dünyaya bidaha gelsem yine onunla evlenirim <3

0 oy
(246 puan) tarafından
Canım ben 8 aydır evliyimm 8 aylık hamileyim esimdrn cok razıyım allah ondanda razı olsun onu cok seviyorum oda beni cok seviyorr
tarafından
Dur daha sizin canım cicim ayi yeni gelinmişsin degerli olursun bir de hamileymişsin
:D
(246 puan) tarafından
Ayn öyle cnm:)
tarafından
Valla annemgil 25 yillik evliler annem hep der bunca yil oldu her gun yeni yeni huyu cikiyo die :D
0 oy
tarafından
Eşimi seviyorum tabiki. Kimsenin kocasi dort dörtlük değildir. Esimle bazen tartışırız  Ama eşimin beni sevdiğini düşündüğünü biliyorum sagolsun bunuda yaptiklari ettikleriyle kanıtlıyor. 
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Rabbim onu başımızdan eksik etmesin<3

0 oy
tarafından
Seviyorum tabi hemde çok seviyorum . Maalesef çoğu arkadaşımız eşinden, kaynanasından , eltisinden , gorumcesinden , kayinbabasindan, kaynından çekiyor ve kimseye şikayet edemediği için buraya yazıp dertlesiyor akıl tavsiye alıyorlar
0 oy
(741 puan) tarafından
Bu nasıl soru be
tarafından
Yani her gun giriyorum her gun ayni benzer postlar boşanacam esim ilgisiz esim sevgisiz eşimin kula ugun burnu yok bi süru sacma sikayet merak ettim  her gun ayni kişi acmiyor degil mi bu postları
0 oy
(581 puan) tarafından
Sevmesem aynı evin içinde ayni yastığa baş koymam çok seviyorum illaki ufak tefek sorunlar oluyor oda tadı tuzu 
0 oy
tarafından
Çok seviyorum Allah başımdan eksik etmesin onu
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Seviyorum tabii ki o benim canımın içinin içinin dibi :)
0 oy
tarafından

Eşimi seviyorum sevmediğim bi adamla aynı yatağa asla girmezdim  

Ve buradakilerin çoğu bana abartı geliyor   

Eşim bana bunu yaptı şunu yaptı diye hep post açılıyor ee sen o adama be dedinki  o adam bunu yapti diye soranlar oluyor ses Yok    

0 oy
(1,414 puan) tarafından

Ben bi kez bile şikayet etmedim yaradanına kurban olurum onun ben <3

0 oy
tarafından
Eşimi canımdan çok seviyorum ailemden bile çok rabbim başımdan eksik etmesin inşallah bence bir kadın beklentilerini ne kadar küçük tutarsa okadar mutlu olur birde mutlu edeceksinki mutlu olacaksın çevremdeki kadınlar her şeyden şikayetçi 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 553 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 292 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde busra01busra (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 964 göst.
0 oy
7 cevap 313 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu