+1 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından
Soru yukarda  kızlar 

63 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ne giyime ne makyaja karışmaz. Makyaj yapmadığım için çok olsa kalem ya da rimel. 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic biseyime karışmaz 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yani bazen ama genelde nerde ne giycemi nasıl makyaj yaptimi bildi için pek ses etmez etse de ben senin daracık kotuna yakası açık gömleğine karışmıyorum diyorum veee giyiyorum makyaja karismaz zaten
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Evet fazlasıyla. Bunaltıyor. 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Şükür bugüne kadar karismadi ki giyindik ten sonra nasıl olmuş diyorum güzel olmuş der sorun var mı diye sorarım oda yok der kıyafet konusunda onun hoşuna gitmeyecek şeyler giymem ve bunun için tartışmaya girmedim bugüne kadar Elhamdülillah
0 oy
tarafından
Tesettürlü oldugum için pek makyaj yapmam abartı bişey demez o yüzden dar etek dar gömlek dar pantolon giyersem üzerine zaten hırka falan giyerim ben ama ben daha giymeden o der hemen hayatım üzerine tunik hırka bişey mi giysen birazcık dar oldu sanki der:)  parfüme çok kaşır  makyaja karışmaz parfğm kadar :)  onun dışında bende zaten abartı bişey yapmam oda pek bişey demez,  nerde ne giyeceğimi bilir 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok asko karismiyor
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Sevgiliyken başta söyledim ben gördüğün gibiyim evlenince giyim makyaj degistirmemi bekleme diye aşırı dar giyinmedigim sürece karışmaz çok şükür
0 oy
(5,000 puan) tarafından
Evlenince kırmızı ve bordo ruhuma veda ettim dikkat çekiyordu evet haklıydı bna göre goreceli bı kavram bn o renkleri bıraktım ;) 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Karışmaz kariscagi şekilde pek giyinmem zten 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Herşeyime karışır.. 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kalem etek dışında giydiklerime karışmaz sürekli dışarı çıkan makyaj yapan biri de değilim yaptığım zamanda abartmam ama yeter bu kadar sürdüğün der sakalasir :)
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Malyesef karışır canim:Dtesturluyum panton faln istemez eteklerimi cekistirir kısa diye  makyajida pek sevmez doğal daha güzel diyo bende makyajı pek sevmem zaten ruj faln yaparsamda hafif yapıyorum zaten

(3,185 puan) tarafından
Etekler nasıl kısa oluyır kız tesettürlğsünde:)
(3,599 puan) tarafından
Ya bazen bilekte veya bilekten yukarı olabiliyo etekler oda aşağıya çeker bileklerim görünmesin diye
(3,185 puan) tarafından
Baya takıntıluymış ya benimki demez ben kendşm çekerim yukarı botla falan giyince eteği :)
(3,599 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum işte görsele biraz önem veriyorum napim oda alıştı artik garibim
0 oy
(581 puan) tarafından
Bana kendi düğünümüzde makyaj yaptığımda su dugun bitse de gerçek yuzune kavuşsan demişti o derece de istemez yaptırmaz:)
0 oy
(558 puan) tarafından
Makyaj yapmam zatenn dışarı çıkarken de üzerime uzun şeyler giyerim kaban ferace gibi karışmasına gerek kalmıyor
0 oy
(119,610 puan) tarafından
aala karismaz hic bisiyime eskisehirde abartma der sadece
0 oy
tarafından
Hiç bişeyime karişmaz insan kendini bildikten sonra eşi ona hala karişiyor sa sorun eştedir sorunludur yani 
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Makyaj yapmam giyimime de karışmaz çünkü hayat tarzımıza göre eş.seçtik der. Siyah ferace siyah uzun başörtü takarım testtürüme dikkat eden biriyim elimden geldiğince o yüzden sıkıntı yaşamadım 
0 oy
tarafından
Hiç makyaj yapmam göz kalemim bile yok kıyafet konusunda tesettürlüyüm tesettüre aykırı giyinmedigim için hiç karışmaz 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kıyafetine laf eder neymiş şalvar etek giycekmisim :))) bende git anan giysin onları diyorum kavga çıkacak die susuyor makyaj ruj surdurmez bende pek kullanmam zaten dudaklarım ince olduğu için yakistiramiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 270 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 308 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 696 göst.