+1 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından
Evlilik teklifo aldiniz mi 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kafede iki ortak arkadaşımızın yanında yüzük çıkardı  etti bende yok dedim:))))  ve nişanlıyken  evde etmiş ti 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ö*** teklif falan etmedi gorucuydu zaten bedavaya getirdi
(571 puan) tarafından
Bedava hahaha valla oda iyi
tarafından
Öyle kız valla düğünde bile bişey istemedim istediklerimi de yapmadı zaten
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Yüzlerce mum, balon, seyirciler ve keman eşliğinde muhteşem bir evlenme teklifi aldım ♥️
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Aldım çok güzeldi <3 İstanbul 'da deniz  kenarında çok çok nezih bi restoran da loş ışıklar kulağa hoş gelen güzel bi müzik eşliğinde :) sevgiliydik o zamanlar benim için çok anlamlıydı 

(571 puan) tarafından
Cok romantikkk
(3,826 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Ben aldım bence çok romantikti 
0 oy
(275 puan) tarafından
Is yerime kocaman bir ayi ve çiçekle yazılı bir not gondermisti esim :)))
0 oy
(338 puan) tarafından
Evet :) 

27.06.2020  Kuzenimle birlikte babaannemde kaliyorduk istememe 1 ay vardi kuzenim ve erkek arkadasi yeni bi park acilmis cok guzel oraya gidelim dediler Ankaradakiler bilir Üreğil Millet Bahcesi :D Oraya gittik geziyoduk gölün uzerine iskele gibi uzun bi yol yapmislar orda bi kalabalik gordum ama dogumgunu falan kutluyolar sandim sonra yuruyoruz iste geziyoruz parki kuzenim ve sevgilisi cok sacmalamaya basladilar yolda halay cekiyolar falan :D o sirada esim biraz oyalanin diyomus :D neyse sonra o iskeleye dogru gitmeye basladik baktım kuzenlerim arkadaslarim esimin kardesleri ablasi herkes orda  birden sisler volkanlar ve arkadan bir müzik (yusuf guney-evlen benimle) volkanlarin sislerin arasindan esim geldi elinde gul buketiyle cicegi verdi sonra iskelenin sonuna dogru yuruduk bi pankart vardi ustunde ikimizin fotografi vardi GÖZLERİNDE HAYAT BULDUĞUM.BİR ÖMÜRLÜGÜM BENİMLE EVLENİR MİSİN? Yaziyordu diz coktu konfetiler patladi sarildik pasta kestik dilek balonu ucurduk harikaydi o gune dondum anlatirken :)) Volkanlardan kiyafetim yandı oda nazar boncugu olsun.Simdi  10 alık evliyiz rabbim bu gunlerimizi gosterdi 4 yilin sonunda :) 
0 oy
(1,368 puan) tarafından

Evlilik teklifi almadım ama tanistigimizin ilk günü ben seninle evlencem dedi bana  :D

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Askere gitmişti o sırada sevgiliydik arkadaşı videoya almsiti bi baktim video geldi actim baktım önce siir okudu sonra evlenme teklifi etti hem cok mutlu olmuştum hem şaşırmıştım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 352 göst.
18 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 727 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 527 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 572 göst.