0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar beyaz akıntım da var çok afedersiniz vajinanın iç kısmı beyaz oluyor koku falan yok . Sarı akıntım yok ama  ( yaklaşık bir iki haftadır ) arada sırada sarı uzayan akıntı oluyor sizin başınıza geldi mi ?

Geldiyse doktorunuz ne dedi ? Allah izin verirse salı veya Çarşamba günü doktora gidecem o zaman sorayım diyorum . Bide doktorum erkek utanıyorum mesaj da atamıyorum bu yüzden yardım edin lütfen

Gebelik haftası 8+2 

4 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından
Gebelikte çok normal canım akıntı
tarafından
İşte sarı uzayan akıntı olunca biraz endişe ettim en iyisi doktoruma sorayım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yavrum saglikta utanma olmaz sonucta dogumuna o doktor girerse her yerini gorecek akintiyi soylemekten mi cekiniyosun? Beyazsa normal de sariysa enfeksiyonun olabilir hamileyken enfeksiyona cok acik vajina malesef
tarafından
Gidince en iyisi sorayım ben . Sarı akıntım yok ama arada sarı uzayan akıntım var ondan biraz şey ettim endişe ;)
tarafından
Her ay duzenli olarak kan idrar tahlili vermiyo musun canm benim doktorum her ay isterdi enfeksiyonum varsa cikiyodu orda
tarafından
Daha 8 haftalık hamileyim en son gittiğimde 6+5 di belki gittiğimde ister
tarafından
He daha yenisin kiz ister elbet genelde istiyolar cunku :)
0 oy
tarafından
Sarı yeşil kokulu kaşıntı li olmasa sorun değil ama yinde söyle idrar ver belki enfeksiyon vardr ama gayet normal ara ara artacaktır
0 oy
(119,499 puan) tarafından
sariysa enfeksiyon olabilir
tarafından
Sevda postuma bak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birgundoguracam (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 50 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kardeleneb (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
5 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Azizee (8 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...