0 oy
343 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Kırmızı eti fln yiyemem ben zar zor alıştım bir iki derken kıymaya köfte olrk oda 

Kırmızı eti başka türlü hiç yemeklerde vs yemedim geçen ikkkez ddm bakacm kendime yiyecgm annem yapmıştı yedim yemeğin içinde zar zor hahah 
Ve ete elimi sürdüm yaprken zorlanmadım değil valla takilmamaya clstm yoksa kusackdm eşime brkmayym diye inat ettm ve kendim yaptım Tabi eldiven taktım hahaha yoksa hayatta yapamazdim bitiremezdim yemeği fırına attım şimdi umarım değer güzel olur tadı nasıl bir sonuç cikicak bir fikrim yok :( :))  tabi ben yemem asla midem el vermez kendim yaptım gördüm çünkü maalesef balık et vs uzağım 

11 Cevaplar

0 oy
(119,984 puan) tarafından
sjsjsjsjs benim herofde vejeteryan evde balik yapsam odadan cikmiyo cami kapatmiyo
(3,769 puan) tarafından
Okdr tklmiorm kokusuna ben ama kolay kolay da yemem balık bir hamsi oda üç beş tane anca
-Reklam-
0 oy
tarafından

Acemi şansınin sana vermiş olduğu yetkiye dayanarak tabiki mükemmel bir yemek cikicak o fırından :D ellerine sağlık

(3,769 puan) tarafından
Saol valla balım moral oldu aziickn güven geldi hahah:)))❤️❤️
0 oy
tarafından
Hade bakalım yemeğin adi ne kız ☺ellerine kollarına sağlık inşallah güzel olur 
(3,769 puan) tarafından
Valla orası komik yaaa:D ne blmiorm eşim bezelye köy dedi kırmızı biber patlıcan köy dedi bende buzlukta vardı üçü onları koydum
Etleri sarımsak salça yağ baharatlar ile marine ettim beklettm biraz digerleidni hzrladm sonra dizdim ustunede az salçalı sos yaptım verdim:)
tarafından
Hade bakalım inşallah güzel olur ellerine kollarına sağlık canım ☺
(3,769 puan) tarafından
İnşallah cancağızim ♥️:)
0 oy
tarafından
Ay sevda ablam ilk evlendiğim zaman bende öyleydim ama eşim etsiz yemek mümkün değil yemez sabah kahvaktıda bile yumurta kavurmalı yada pastırmalı olur et olmassa aç geziyor adam alıştım artık aşk yaşıyorum et doğrarken shdhhshs
(3,769 puan) tarafından
Allah her zaman alacak güç yapacak güç versin agiİninz Tadi ile yemeyi nasip etsin inşallah cancağızim ♥️:)
BizDe her zmn  olmaz buzlukta kemikli varmış bende yaparım ddm bir an :) sonra bir an önce bitrym diye cam atark yaptım ben alışamm yaa kusarim valla yok :((
0 oy
tarafından
Etsiz bir hayat düşünemiyorum :D umarım guzel olur yemeğin 
(3,769 puan) tarafından
Valla mide bulantısı artmaya başladı ben snrm daha dknmayacgm son:)))
İnşallah canım yaaa♥️
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Zor bişe bence tatlım,ben hepsini yirin 

Balığın kafasını kuyruğu hiç ayırmam tutarım :D

(3,769 puan) tarafından
Yok ben almayym midem bulanıyor hala:) ben annemin köftesini fln yerim başka yerde kırmızı et yemem mesela balık da hamsi oda istediğim gibi ise üç beş tane okdr
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım ben normalde yerimde hamile kaldığımdan beri yiyemiyodum şuan sekiz aylık ilk defa denedim biraz  yemeye çalıştım insanın midesi almayınca çok zor gercketen 
(3,769 puan) tarafından
Hemde ne zor valla şuan midem alt üst birdaha dokunmam
(3,599 puan) tarafından
Valla ben yapıyordum.mecbur evdekilere ama iki basortuyle burnunu kapatıyodum koku gelmesin diye  bugünde az bişey yedim sabahtan beri üstüne biseyler yiyorumki tadı gitsin ağzımdan:)
0 oy
(1,212 puan) tarafından

Aaaa ben 5 ayda 3 kurban yedim:D esimle

(3,599 puan) tarafından
Evett canım bayram akşamı test yaptım pozitif çıktı o kestigimiz kurbandan bı parca yiyemedim taki bugün bı parca aldım  kayinpederim diyo sizin et daha bitmedimi dedim yiyemedikki bitsin :))
(1,212 puan) tarafından
☺son aylar düzeliyor kuzum ilk 6 ay sıkıntı
(3,599 puan) tarafından
Aynen benim dörtte beste bitti sanırım bulantım faln ama kırmızı eti hala yiyemiyorum
(1,212 puan) tarafından
Yersin kuzum daha  hiç korkma karnindaki çıkar çıkmaz eski haline dönersin hemen☺sağsalim  doğsun  minnoş
(3,599 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
tarafından
Ahahaaa biri beni anlatıyor 

O değil de bi de ben hemsireyim çatır çatır dikiş atarım kan vs hiçbir şeyden tiksinmem ama ete tavuğa balığa elleyemem 
(3,769 puan) tarafından
Kan vs den şey ediormym blmiorm ama ben ete dknacgmi sanmıyorum birdaha :))) midem alt üst oldu cnm
tarafından
İlk evlendigimizde kayınvalideme yardım etmek istedim iki doğradım lavaboya zor koştum
Biri yaparsa yerim ama yapıldığını görürsem yine yiyemem
Nolacak bizim halimiz gardaş
(3,769 puan) tarafından
Vaalla köfte fln yemeye clsiorm ama bakalım:)
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Evlenene jadr bitek tavuk yerdim . Eşim etobur asla kirmizi etsiz yemek yemezz bende alistim 
(3,769 puan) tarafından
Yok ben elleyemm eldiven ile yaptım onda bile uzun sürse kusardim
(2,213 puan) tarafından
Eyyy bende ciger ve iskembe turevini ne yaparim ne yerimm
0 oy
tarafından
Et yenmez mi kız 
(3,769 puan) tarafından
Yok yenmez:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.