0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar linç edecek varsa ilk başta gelmesin 

Şimdi kaynanamın telefonun da eşim ve ben başka adamla öpüşürken videolarını gördük el ele göz göze adama resim atmış popo dan falan ve kadın bunu sezdi sanırım ve tam 6 aydır aramıyor ne kızımı soruyor ne eşimi arıyor ve eşim bunu babasına anlattı ve adam hiç umruna almadan gitti kadın hala dili uzun şekilde de kaynımı dolduruyor hem suçlu hem güçlü onun haberi yok bende eşime dedim onada anlatacam artk yeter çünkü hakkmda başkalarına beni eve sokmuyor suçsuz olduğum halde durduk yere diyormuş kadın ilk değilmiş ayrıca bunu eşim dedi ALLAH ISLAH ETSİN

19 Cevaplar

+1 oy
(365 puan) tarafından
Şimdi bak sende de fesatlık var nasıl söyleyeyim bi kere buraya yazman yanlış onun günahına şahit kılıyorsun ve düşüncelerini bizde onaylatmaya çalışıyorsun ikinci olarak kayın baban eşin de sıkıntı var bunları görmezden geliyor bu nasıl bi genişlik demek ki bilmediğin o evde dönen birşeyler var .. sen sırf yaptığı şeylerden değilde de sana karşı tutumunda dolayı bi nevi ders vermek istiyorsun kişiselleştiriyorsın ne tarafa bakarsan hata yağmursunuz Hidayet etsin ne diyeyim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayınpederin bu duruma bişey demedi mi ayrılar mı?
tarafından
Yo adam yuttu affetti hala ekmek veriyor
tarafından
kayınpederin bişey dememişken bence sen karışma yine sen kötü olursun öyle bişe yok derler kayınpederinde bence kaynanano destekler. olan yine sana olur.
tarafından
Videolar elimizde yedekledik aldık
tarafından
ay bilemedim ben olsam böyle bi konuya bulaşmazdım.
0 oy
(119,496 puan) tarafından

:blink: :ermm:   ben ne okudum

tarafından
Doğru okudun sevdoş sen olsan kaynına anlatır msn
asla karismam ben kocasi yutmus bana anlatma dusmes
tarafından
Olayı çözemedim beni aydınlatın lütfen
kaynanasi kayinpederi aldatiyomus kaynananin telefonunda baskasiyla opusurkenki videolarini izlemis esi ve post sahibi kayinpedere demisler adam tinlamamis
tarafından
Ben Şok
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Aile sırrı ailede kalır dicem de böyle postlar cok revaçta.
tarafından
Aile sırrı die bişi kalmadı ki artl kaynıma anlatmak istiyorm kadının dili içeride kalsın die
0 oy
tarafından
O nasıl kadınmış ağzım açık okudum valla. Hem suçlu hem güçlü ilk önce kendisine dönüp baksın neden eve alınmadıgıni sorgulasın. Ee kayınpederin nasil ses çikarmıyor
tarafından
Yuttu afetti eşim 1 ay kendine gelemedi
tarafından
Allah akıl fikir versin, midesi baya genişmiş belli. Allah eşinin yardimcisi olsun.
tarafından
Amin cnm
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Peki bizden nereye yorum yapmamızı bekliyosun 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Tövbeler olsun ya kayinpederin nasıl bı şey demiyo hayret ettim
tarafından
Adam yuttu ve hala kadım dışarılarda geziyor
(3,505 puan) tarafından
Kadını Allah ıslah etsin kayinpedirine de akıl fikir versin inşallah bence sizde uzak durun kimseye de bı şey deme boşver ne kadar uzak durursan o kadar iyi bırak onun ayıbı onun yalani ona kalsın yeter ki size bulaşmasın
tarafından
Annemde diyor öldürür bile o kadın diyor
(3,505 puan) tarafından
Doğru diyo annen
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Tuvbe yarabbim daha neler duyucaz
tarafından
Malesef cnm
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin. Korkunç yaptıkları. Hem de oğluna karşı çok mahcup olması lazım 
tarafından
Evet birde bu adam hariç başka da yapmış eşim küçükken
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bu kaynana kac yasinda Allah islah etsin. Kocasindan utanmadi oglundanda mi utanmadi.
tarafından
2 oglu var 50 yaşında
(11,217 puan) tarafından
Rezillik. Ogullarida kocasida iyi ses etmemulis baskasi olsa neler olmustu ona
tarafından
Öldürürdü başkasıı olsa ya böle kocasına bile izlettik videoları adamda hala ses yol
(1,028 puan) tarafından
Kocası veya oğlu bişey dese ne olacak ki yapacak olan her türlü yapar bide bu ikinci imiş baksana
0 oy
(929 puan) tarafından

Kesinlikle linç değil ama sende kalsın. 

Peygamber Efendimiz (sav), “Bir kul bir başka kulu(n ayıbını) dünyada örterse, Allah da kıyamet günü onu(n ayıbını) örter.” (Müslim, Birr, 72) buyurarak ayıpların üzerinin örtülerek gizli kalmasını tavsiye etmektedir. Çünkü bu ayıplar kul ile Rabbi arasındadır.
tarafından
Ama rabbim affetsin de kadının ayıbı örtülecek gibi degl ki
(929 puan) tarafından
İnsanız başımıza her şey gelebilir görme duyma boşver:) yaptığı hoş değil tabiki
tarafından
Aynen de hala bana karşı milleti dolduruyor
0 oy
tarafından
Ayyy ben şok allah ıslah etsin ya ne biçim bi dünyada yasıyoruz. Sen hiç karışma bennce canım bosver eşin de biliyomus zaten babası da kötü sen olursun en iyisi susmak
0 oy
(416 puan) tarafından
Hiç karışma adını çıkarır senin boşver eve almadı dedim dursun seni Rabbim biliyo kimsenin bilmesine gerek yok kocasida arkasında sen kötü olursun kaynina anlatsan ne olacak kocan ne yapabilmiş ki kaybında ne yapsın kayinpederin kabullendikten sonra 
0 oy
(97 puan) tarafından
Eşin ve kardeşleri varsa dna testi yaptırsın sen  hiç bulaşma sakın dna yaptırsın dememdeki maksat bu kadın şimdi böyleyse geçmiş zamanda başka şeyler de olmuş olabilir 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Onun ayıbı canm içinde kalsın anlatma. Benim takildigim konu kayinpederinle bosanmislar mi
0 oy
(409 puan) tarafından
Ay kız boşversene evine gelmeyen kaynana en iyididir :D ki böyle bir insanı evinde mi istiyorsun? Yoksa nedenini merak etmeyip size sormayan kaynına neyi ispatlamak istiyorsun, boşverrrrr. Gördükçe benim midem kaldırmazdı kocası nasıl kaldırmış anlamadım valla. 
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Allah korusun eğer kaynamam öle bişey yapsa ogullaeingebertr onu. Onuda geçtim benim kaynanamla arami keser bugün o bunu yaparsa yarın bnide onyola çekmeye çalışır Allah korusun belomebe
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kaynansn mi yabancı adamla oluşmuş ve sizde bunu gördünüz mü 
0 oy
tarafından
Kocasinin kabullendigini sizde kabullenin karışmayın bunun hesabını önce Allah a sonra eşine versin 
tarafından
Ben edemem valla kız çocuğum var
tarafından
Çocuğunu uzak tutarsın olur biter belki oda pismandir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 300 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 295 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy