0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Bulasik yıkarken kombinin suyunumu kulaniyorsunuz yoksa soguk suylami yikiyorsunuz arkadaslar faturaya cok yuksekmi yansir acaba bilen varmi çünkü acip kapatikca surekli kombi çalışıyor 

23 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
Benim sıcak su gaz aylık 60-70 lira geliyor. O kadar para için işkence çektiğime değmez sıcak su kullanıyorum
(849 puan) tarafından
Canım benim ısınma ayrı geliyor merkezî sistem olduğu için o 460 geldi . Faturada sıcak su gaz yazmaz sanırım bir olsaydı
(193 puan) tarafından
siz nerden biliyosunuz peki sicak su gaz ne kadar geldigini
(849 puan) tarafından
bana iki ayrı fatura geliyor sıcak su gaz faturası ayrı ısıtma faturası ayrı
(193 puan) tarafından
anladim  bende faturada mi yazıoki dedim bize nitane geliyor bireysel kombi demekki cok faydasi olmuyo mus sicak su kulamamamnin tesekkur ederim yorumunuz icin
(849 puan) tarafından
Rica ederim canım 30-40 lira için ellerine yazık :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bulaşık makinesi yıkıyor genelde ama

Kullandığın zaman sıcak suyu kullanirim..
0 oy
tarafından
Kiz tabi bu havada soguk suyla yikanir mi 
0 oy
tarafından
Ben sıcak su kullanıyorum hep bilmiyorum etkisi var mu da byz gibi su ellerm yara oluyo az kullandığım halde 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Soğuk suyla uğraşınca bebişimin karnı ağrıyor tabiki sıcak su kullanıyorum 
0 oy
(24 puan) tarafından
Evet kullanıyorum soğuk suyla bulaşık temiz olmaz bu havada yıkayan varsa helal olsun kesip atıyor resmen buz
0 oy
tarafından
Yaz kiş hep sicak su canim 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ne kadar yansıyor bilmiyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım benim yaz kış sıcak su gelir valla 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Valla kullanıyorum lavobada  mutfakda hep herseyde sucak su tarafından ayar zaten:))
0 oy
(119,343 puan) tarafından
makinaya atiyom bulasiklari kombiye baglimi bilmiyom
0 oy
tarafından
Bende banyoda mutfakta musluktan akanı soguk kullanmaya calıştm ama fatura pek farklı gelmedi, ablamda bi fark olmuyor falan demişti oyuzdem hiç sogukla uğraşıp ellerimi agrıtamam dedim kendi kendime , bide  bulaşıgı sogukla yıkamam ya makine yada kettlda kaynatırım genelde temiz olsun dye , ama soguk su cok zor abdest alırkende zor, mutfagı tezgahı temizlerken meyve sebze yıkarken ..  
0 oy
tarafından
Sıcak suyla yıkıyorum 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Makinaya atiyorum sigmayanlar felan olursa elde yıkıyorum onuda sıcak suyla
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kullanıyorum tabi canımdan kıymetli mi
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla yaz kış kullanırım yuzumu yıkamak için bile kombinin isitmasini beklerim atopik bı cildim var zaten faturayı önemseyemem bu konuda yazın bile fatura 100 den assa gelmez zaten 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Yok kuzu ya yazin bile kullanirim sicak su bol bol 2 ay 90 falan gelir.
0 oy
tarafından
Elimde yikamiyorm ama akitmyi sıcak suyla yaprm sadece marul yikrkn soguka döner çeşme diger türlü hep sıcak su 
0 oy
tarafından
Soğuk su ile yıkanan bulaşıktan hayır gelir mi kız. Yazın oratsinda bile sıcak su ile yıkarım ben 
0 oy
tarafından
Valla hiç umrumda değil. 1 hafta dikkat edeyim dedim. Ellerimin acısından duramadım. Keremle kremle canım çikti. Açıyorum sıcak suyu mis. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 300 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
0 oy
13 cevap 600 göst.
17 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,207 soru

11,383,135 cevap

34,882 kullanıcı

...