0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,152 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar covidken emzirdiniz mi zarari var mj

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maskeyle emzirin, bol bol emzirin ki bebege de antikor olsun. Gecmis olsun size.
(4,152 puan) tarafından
Sorun olmaz yani.

Cok tesekkur ederim ins sifa okur sütüm
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Benim bebeğim 30 günlüktü ben pozitif olunca ne aşım vardı ne bir şey yemeği hiç kesmedim bol su içtim bebeği emzirdim yatırmaya başka odaya koyduk sık sık odayı havalandırdık evi çamaşır suyuyla sildik bol bol soğanlı dereotlu çorba tarifi var YouTube de onu içtim sütüm kesilmesin diye tat kaybı koku kaybı baş ağrısı iki gün boğaz ağrısı oldu kemiklerim kırılıyor gibi hissettim yeminle bebeğe geçmedi 3 yaşındaki oğluma da geçmedi sık sık ateşini kontrol ettim eğer ateş olursa calpol verdim şükür geçti gitti 
(4,152 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canm kizim geceleri emiyo sadece birde gunduz uykusuna yatarken ama bana cok duskun yanmdan gic ayrılmaz  ins gecmez
(920 puan) tarafından
Maske tak ellerini sık sık yıka bebeğin yüzünü dışarıya dönük tut öyle gezdir evde Allah'ın izniyle bir şey olmaz
(4,152 puan) tarafından
Tamm canm dikkat edicem ins olmaz .
Tesekkur ederim❤❤
(920 puan) tarafından
İnşallah geçmiş olsun canım :)
(4,152 puan) tarafından
Sagol kuzum
0 oy
tarafından
Canim emzirmekte sıkıntı yok. 

Çift maske kullan nefesin bebeğe vurmasın.el.hijyenine dikkat et dr bunları öneriyor evini bol.bol.havalandir 

Çok geçmiş olsun Rabbım acil şifa versin ♡
(4,152 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razi olsun oyle yapayim ins bisey olmaz kuzularima.
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Geçen sene oldum oğlum 5 aylıktı bol bol emzirdim evde çok ağır atlattım ama pğluma hamdolsun geçmedi. Çok dikkat ettik ama o karantina da kaldığımız dönem de 2 paket eldiven bitirdik sen düşün. Çift maske işe emzirdim maske ile uyudum gece evi dezenfekte ettim sürekli havalandırdım oğluma temas etmedim. Öksürüceğim zaman bile lavaboya giderdim. Size de çok geçmiş olsun dikkat edin inşallah geçmez. Bol sıvı meyve tüketin çorbalar vs 
(4,152 puan) tarafından
Ay sennki daha minnakmis bnmki bir bucuk yasinda sadece geceleri birde oglen uykusnda bir kere emziriyorum. Inan evi temizlemeyi birak basimi kaldiraniyorum ama sabah yapicam zar zor yapasak birsey yok.

Cok sagol canim Allah razi olsun
(3,231 puan) tarafından
Evet küçüktü bi de sünnetten sonra tam kendine gelemeye başladığı döneme denk geldi nasip diyelim. Ama evi havalandır bol bol o şimdi yürür falan daha aktiftir senin temas ettiğin yerlere temas etmesin. İnan ben çok zor atlattım ama Allah yardım etti 3 gün ateşler içindeydim
(4,152 puan) tarafından
Kiyamam..

Bnde fenayim bel agrisi ve bogaz agrisi cok zormus.sorumsuz kaynanam bulastirdi hakkam haram olsun
(3,231 puan) tarafından
Bana da Kayınvalidemden de geçmişti
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende 4 aylıktı covid olduğumda 2 maske ile hep dolaştim sık sık değiştirdim maskemi yanımda uyuyordu uyurken bile takıyordum emzirirken eldiven kullanıyordum ellerimi kolanyaliyordum ona bulaşmadi bol bol emzir 
(4,152 puan) tarafından
Ayy minnacikmis benmki bir bucuk yasinda ve bana cok fazla dusun dibimden ayrilmaz daha yeni ogrendim bakalm yarin napicam.

Bnde dikkat edicem cok sagol canm.
(3,681 puan) tarafından
Büyük olunca sıkıntı canım geçmiş olsun çok Rabb'im şifa versin inşaallah
(4,152 puan) tarafından
Amiin canm cok sagol
0 oy
(48,618 puan) tarafından
Allah sifa versin canim
(4,152 puan) tarafından
Amin kuşum  cok sagol
0 oy
(119,226 puan) tarafından
2 kat maske takin diyolar emzirirken gecmis olsun
0 oy
tarafından
Emzirin bırakmayın emzirmeyi
0 oy
tarafından
Bebeğim 50 günlüktü maalesef covid oldum çift maske taktım hiç çıkarmadım her bebeği aldığım da ellerimi yıkadım emzirmeden önce göğsü mü yıkadım maskeyle uyudum oturduğum ortamı her 2-3 saatte Bir havalandrdm bol sirkeli suyla hergun evi sildim . Bebeğe bulasmadi çok şükür geçmiş olsun inşallah tez zamanda atlatırsın
0 oy
(8,579 puan) tarafından
Maske tak bisy olmaz inşallah 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 224 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.

378,999 soru

11,344,588 cevap

34,809 kullanıcı

...