0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından

Kızlar burda o kadr cok arkadasla tanistikki kimisi ne kadr mutlu kimisi cok magdur herkesin hayat hikayesi degisik degisik ama bn bu programdan halimize daha cook sukretmemiz gerektigini anladm ay nasl kadnlar var dertlerini okurken agladgim uzuldugum allahm şükür halime dedigim diger sayfada kimisi kızıyordu burasi hamilelik yeri dert dinleme degil diye ama o kadnlar o kadar dolmuski napsnlar oraya yazp care arıyorlar kocam beni gezmeye goturmuyor kocam tv izliyor bana bakmiyor diyenler sukretmeliyz bnce herkesin nasl kederi var en son güneş arkadasin hikayesine tanik olduk ben cook cook üzüldüm Allah'm insaallah tvde kotu haberini gormem die dua ediyorm rabbim bizleri tasiyamayacagimiz seylerle ihtihan etmesin herkesin yardimcisi olsun insaallah :((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Amin canım Rabbim cumle muslumanlari zalimlerin insafına bırakmasın  ınşallah 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Güneş kim ne oldu ona 

(137 puan) tarafından
Canm gecmis msajlari okursan anlarsn gunes die 24 yasinda bi arkads kaynanasglle yasıyor ve evdeki herkes siddet uyguluyor 5 yasnda bir oglu varms birde smdi hamile aileside sahp cikmamis kendi oz annesinin dayagi yuzunden ilk gorucuyle evlenmis iyice betere düşmüş kocasi hep dovermis ailesi bosanirsan oldururuz kacarsanda bulup oldururuz diyorms kizcagiz bugun hattini kirip ogluyla beraber evden kacacakti hepimz onu merak  ediyoruz
(17 puan) tarafından
Iyi akwamlar Evet ya bende 2 gundur cok merak ediyorum onu bir haber alan oldumu allah yarimcisi olsun iy isanlarla kariwlasin ya rabbim
(137 puan) tarafından
Millet merakta ya keske ulasmanin bi yolu olsa
tarafından
Yazmış kendisi kizlar bakın isterseniz
(137 puan) tarafından
Nerde bn goremedim baktmda
0 oy
(7 puan) tarafından

Amin . Rabbim kimseye kaldırmaya cağı imtihanı vermezmiş. Rabbim onlarada hayırlı kapılar açar inşaallah. Bende okuduğum zaman tüylerim diken diken oldu. Ve halime daha çok sukretmeyi öğrendim. Beterin beterin var gerçekten. Hele o güneşi okuduğum zaman...... İnşaallah tez vakitte rabbim hayır kapısı açar o kardeşimizede . 

0 oy
(218 puan) tarafından

Cnm gunes kacamamis hattini kirmamis enson yaptığı paylaşıma yorum yapmış 

(137 puan) tarafından
Hadi ya bn gormedim
(17 puan) tarafından
Nerde neden bilgilendirmiyor bizi
(218 puan) tarafından
Kendi paylaşımının altına yapılan bi yoruma yazmış cnm bi bakin isterseniz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 464 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 436 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...