0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (1,164 puan) tarafından

Cumartesi günleri bizim evin arkasında pazar kurulur ve şuan bi kadın bi adam ellerinde pazar arabaları ile yere atılan meyve sebze topluyo :(Rabbim yardımcıları olsun inşallah ve çok şükür ki evimiz sıcak dolabımız dolu istediğimiz şeyi alıp yiye içebiliyoruz allahım sana sonsuz şükürler olsun

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Binlerce kez şükür olsun Rabbimize. 

Bazen görmek gerek gerçekten anlayabilmek için, 

Çocuğu olmayanı, 

Evi olmayanı, 

Sağlığı olmayanı, 

İşi olmayanı,

Aşı olmayanı ki, aklımız başımıza gelsin. İnsanoğlu çabuk nankör olabiliyoruz. Görünce bir müddet duraksıyoruz. Rabbim varlıkla imtihan ettiği kullarının, hayırlı olanlarına dahil olabilmeyi nasip etsin. 
(1,164 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim inşallah
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Rabbime binlerce sukur bundan geri koymasin bizi olmayanlarada nasip etsin insaAllah bu sogukta disarda olanlarin Rabbim yar ve yardimcisi olsun 
(1,164 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
tarafından
ALLAH ım sen onlarada bizim gibi sıcak ev sıcak yemek nasip et 
(1,164 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun ınşallah canım, binlerce kez şükürler olsun, hamdolsun halimize.
(1,164 puan) tarafından
Aminnnn inşallahcanım
0 oy
tarafından
Rabbim darda kalan bütün kullarına yardım etsin inşallah her halimize binlerce şükür 
(1,164 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canım benim
0 oy
tarafından

Bende senin gibiyim içimde çok kalır öyle insanlar Bi tas yemek versen ne güzel olur demi <3 Allah açta açikta kalanın imdadına yetişsin ancak biz vesile oluruz öyleler ine

(1,164 puan) tarafından
Aynen canım böyle birini görünce hep derim ki eğer bi gün elime yüklü bi miktar geçerse yetime fakire yardım edicem diye allaha çok şükür bu tarz 1 2 yardımım oldu çok şükür rabbim onlara bende olanlardan daha fazlasını versin inşallah
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Aynen canim bu gunumuze cok sukurr 
(1,164 puan) tarafından
Aynen kuzum :)
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Benim evimde pazarın karşısı inan görünce bende cok üzülüyorum.. son zamanlarda dahada arttı.. Allah yardımcıları olsun.. rabbim.bizlerede bugünleri aratmasın..
(1,164 puan) tarafından
Sorma ya balkona bi çıktım yere atılmış çuvalları kaldırıp bakıyolar o kadar çok üzüldüm ki bizim beğenmeyip almadığımız şeyleri ihtiyacı olanlar çürüğü varsa kesip atarım yemek yaparım diyo allahım sen bütün Müslüman kardeşlerime yardım yarabbim
(3,187 puan) tarafından
Amin.. amin..
0 oy
(704 puan) tarafından
Evet sonsuz şükürler olsun bazen eşim derki hatta bazen değil çoğu zmn artmıo biriktiremiyrz fln bnde çok kızarım haline şükret aç değil açkta değiliz geçiniyorz bırk atmazsa artmasn
(1,164 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür bin şükür

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 464 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 783 göst.
+1 oy
8 cevap 354 göst.
6 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,231 puan) tarafından soruldu
0 oy