0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (658 puan) tarafından

Kizlar yine bez arayışına girdim :ermm: ben anlamıyorum çocuk 5 6 ay kullanıyor bezi sonra pişik ediyor her kullandığım bezde mi aynı şey olur ya :angry:

kizlar bu goo.n bebek bezi mi daha iyi canbebe mi? Can bebe pişik yapmadı goo.n u daha kullanmadım kullananlardan iyi kötü yorumlarinizi bekliyorum <3

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sleppy kullansan ..
(658 puan) tarafından
Canım sleepy kullanırdım zaten ilk normal natural 7 ay kadar kullandım pişik yaptı sonra extraya geçtim 5 6 ay kullandım yine pişik oldu bezi değişince pisigi de geçiyor hemen niye oluyor anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Arkadasim goon kullandi memnndu.bnde smdi a101 soffio ya gctm smdilik iyi bakalm
(658 puan) tarafından
Canım Türkiye de değilim ya her markayı bulamıyorum hep bilindik markalar var bizim bölgede market goon getirmiş onu denemedim hiç emisi iyi mi gece 1 bez gidermi pişik edermi bilemiyorum
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Baby turco kullandın mi
(658 puan) tarafından
Kullandım canım benimkinin cisi bol yapıyor 1 saat olmadan doluyor turco ve sızma yapıyor bizde baya çiş yapıyor çünkü
(3,457 puan) tarafından
Ya bizde sorun olmuyor aslında
(658 puan) tarafından
Yengemde de olmuyor oda turco kullanıyor niyeyse bizde hep bir sızma birde aşırı ıslak kalıyor bezi açtığımda çocuğun üstünde damla damla çiş var bez güzel de bizimkine yeterli gelmiyor
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim kızımda da öyle oluyor ya artık bıktım ne alacağımı şaşırdım. Belki ıslak mendilden diye ıslak mendilleri yıkamaya başladım sleepy aldık çok pişik oldu altı mendil yıkamaya başladıktan sonra azaldı ama 
(658 puan) tarafından
Islak mendili 1 buçuk yıldır aynı canım ıslak mendilden olsa daha çok pişik olurdu bence benimki bezi 5 6 ay kullandıktan sonra oluyor kaç defa bez değiştim marka kalmadı artık :D
(1,169 puan) tarafından
Bende çok fazla bez değiştirdim kalmadı gerçekten artık başka marka ıslak mendilde çok değiştirdik ama şimdi yıkamaya başladım inşallah olmaz pişik
0 oy
tarafından
Ben Goo.n aldım içeriği elyafmis canım ya. Memnunum ama temiz olmadığı için Bi daha almicam
(658 puan) tarafından
İncelemede içeriği temiz diyor bende ordan aklimda kaldı goon
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Simdi can bebe kullanıyoruz memnun kaldım canim 
(658 puan) tarafından
Bende memnun kaldım da 21 taneydi aldıklarım şimdi 16 tane var içinde niye anlamadım goonda daha fazla var sanirsam
0 oy
tarafından

E bebek bezi öneririm    taşma ve sızdırma filan olmuyor    ve sürekli indirim kodu yolluyor bez icin ben kodlarla  stok yaptım    baby mee  

(658 puan) tarafından
Kuzu bizde ebebek yok kibristayim ben
tarafından
Anlaşmalı mi geliyor sunuz   bu ara cok Kıbrıslı ile denk geldim  Kıbrıs'ın neresinde sin cnm
(658 puan) tarafından
Havaalanı bölgesinde cnm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sürekli pişik oluyorsa bezden değldir bebek kaç aylık yediği dokunuyodur yada 6 aydan küçükse snn sütünden geçen alerjik bişi vardır
(658 puan) tarafından
Sürekli değil canım bezi kullanıyoruz ya 5 7 ay sonra pişik oluyor bezden belli hani böyle sürtünme gibi oluyor ama doğduğundan beri böyle bu olay 25 aylık benimki
(7,768 puan) tarafından
Kuzu işte bezden olsa ilk ayda olur sizinkisinin sebebi başka şey
(658 puan) tarafından
Bilemiyorum canım bezi değiştik pisigi geçti

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 221 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde berivandemir (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 334 göst.
26 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervece (8 puan) tarafından soruldu

379,849 soru

11,370,467 cevap

34,854 kullanıcı

...