0 oy
1,201 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından
Kızlar misafir gelince yatak odasının kapaısını açık mı tutarsınız kapalı mı ama oda özel eşyalarınız var altın gibi 

55 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Annemler disında kim gelirse gelsin kapali tutarim cnm ozel alanim
-Reklam-
0 oy
(16,001 puan) tarafından
Ben hep kapatirim da çocuklar sagolsun girip çıkıyorlar sürekli kapali kalmıyor. Ama misafir gelince özellikle gider kapatırım 
0 oy
tarafından
Bayansa açık erkekse kapalı tutarım
0 oy
tarafından

Açık konuşayim  biri gelince kitliyorum   şuan altınları kasaya koydum  o yüzden sadece kapısını kapatıyorum   

(3,181 puan) tarafından
Kasaya koyamam canım her istedigim zaman elimin altında olsun istiyom
tarafından
Ben hamileyken  kilo aldim şimdi rakamıyorum    en güzeli kitle cnm
0 oy
tarafından
Yatak odam üst katta o yüzden açık durur cnku misafirin üst katla hiç alakası yok salon mutfak yemek odası lavabo hep aşağıda:)
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Annem kaynanam bile gelse kapalı durur benim en özelim orası çünkü altın inci olmasa bile 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben odamda bir şey olmasa bile kapalı tutarım hep yatak odamı alışkanlık olmuş bende birde özelim sonuçta orası benim için...Başkasını bilemem :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani acik durur canim. Cocuk vs uyuyosa odada kapatirim tek aralik birakirim.
0 oy
(13,120 puan) tarafından
Açık mı derken kilitlemeyi soruyorsun sanırım normalde kilitli değil ama çok özel bir şeyler varsa kapatırım benimki çok dağınık diye bir kez kilitlemek istedim kayinvalidemler bizdeydi yanlış anlarlar diye kilitlemedim 
(3,181 puan) tarafından
Yok canım kilitleme değil ben kilitleniyor sadece kapıyı örtüyom
(13,120 puan) tarafından
Mutlaka ört canım benim bebekten dolayı girmek zorunda kaldıkları oldu onun dışında kimseyi koymadım o zamanda yatağın üstü örtülü olmasına dikkat ettim kimsenin senin yattığın yatağı görmesine gerek yok en yakınlarım bile evime ilk geldiklerinde sadece mobilyaları görmek için girdiler onun dışında hep kapalıdır
(3,181 puan) tarafından
Benimkiler yatak odamın ebeveyn banyosunda kadar baktılar inceledikrr
(13,120 puan) tarafından
Kendi ailen ve eşinin ailesi en yakınlar dışında kimseyi koyma canım benim görümcem hamile iken temizliğe yardım ediyordu sorarak çoğu zaman girmesin diye kendim yaparım diyordum akrabalardan da kimseyi almam yani bana çok saçma geliyor
0 oy
(338 puan) tarafından
Kapali tutarim kesinlikle.Abilerim evli onlarinda yatak odasi acik olsa dahi asla girmem. :)
(3,181 puan) tarafından
Yeni elinken misafirliğe gelin yatak oda daki ebeveyn banyo a bile baktılar
0 oy
(695 puan) tarafından
Sırf bu yüzden dublex tercih ettim üst katta en temizi kimsede çıkmaz yukarıya mutfak lavabo salon aşağıda üst kat bize özel
0 oy
tarafından
Kapatıyorum 
0 oy
tarafından
Ben kapatırım valla acmam
0 oy
tarafından
Cocukluysa kapatrm yoksa kapatmm erkk varsada kaptrm ama şöyle bir tane arkadaşm geldyse kapatmm
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Evime misafir kabul etmiyorum bir kaç kere takilarim kayboldu kimin aldığını da buldum üstünde gördüm eşime söyledim geri aldı ama geri gelmeyenler de var kilitli tutamam çünkü 2 tane çocuk var evde emzir uyut derken kapı illa açılıyor misafir gelmesin oh ben rahat kafam rahat 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kapatirim cocukluysa.cocuksuzda olsa kapatrm benm kizimin odadan donlarimla gelmisligi var cnku riske atamam :))
0 oy
tarafından
Kapalı çok sevmiyorum açık ben
0 oy
(265 puan) tarafından
Kapalı tutarım ne münasebet kocamla yattığım yatağımi  kim niye görsün.. 
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Benim yatak odamin kapisi annem babam dahi gelse kapali olur sonucta mahremimiz
0 oy
(1,539 puan) tarafından
İçerde altın vs birşey olmasa bile kapalı durur kimsenin odamın içini görmesine yatağımı görmesine gerek yok orası benim özel alanım sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 665 göst.
4 Kasım 2021 Moda kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Aami5 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 396 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 104 göst.