0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugun bir videoya denk geldim bir bayan torpilsiz devlete atanmiş bu mümkün mü ???

10 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mümkün ama çoğu kişi artık torpilli atanıyor.... En basitinden bir form doldururken bile alta referans numarası koyuyorlar ne demk torpilin varsa yaz demek.... Bende öğretmenim ama polislik için hazırlandığımda çok yüksek yapmama rağmen beni elediler. Benden düşük yapan arkdslarim yerleşti..... Kardeşimde yüksek almasına rağmen birçok mülakatta elendi... Torpil yapanlarda hiç yapmamışlar gbi kendilerini gösteriyorlar...Kimin ne olduğu belli dgl artık...
-Reklam-
+2 oy
(435 puan) tarafından
Torpille atama olmaz hanımefendi. Herşeye bir torpil bahanesi bulamayın. 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bn torpilsiz atandım. Etrafımdaki herkes torpilsiz atandı. İlk kez torpille atanildigini duydum. Öyle bişey var mı Cidde 
tarafından
Emeğine atanmana şaşırmadım ben herkesin torpille atanmadigini biliyorum da ilk kez duydum öyle bir şey var mı demene şaşırdım genelleme falan yapmadım :)
(1,297 puan) tarafından
Yani belediyelere ya da ne bilim ufak tefek şeyler dondurmelerine bişey diyemem. Ama bizde puan sistemi var. Sıralama var. Onlarda oynayamaz. Daha puan açıklanır açıklanmaz belli oluyor atanıp atanamayacagi. Atanamayan kişi ortalığı yıkar. Ha şöyle bişey oluyor şuan mülakatta eliyorlar evet orda torpil oynar. Ama direk Simavlı işlemlerde yapamazlar diye düşünüyorum.
tarafından
Hocam kusura bakmayın da torpilden haberınızın olmadığına ınanmamızı beklemeyin :D
(1,297 puan) tarafından
Üstte yazdığımı okuyun
tarafından
Cennet sana katılıyorum ama cevremde gordum düşük puanla devlete gireni, nasıl yaptıkları konusunda fikrim yok nasıl puanla oynarlar naparlar ama büyük birinin yakınıymış diye biliyorum
0 oy
tarafından
Valla belediyelere dıyorsan asla mümkün degıl beledıyemeri tamamen eş dost dolduruyorlar 
(3,895 puan) tarafından
Aynen belediye cnm.
0 oy
tarafından
düzenlendi
...,................
(3,895 puan) tarafından
Diyanette??
tarafından
Ohoo en torpillisi :D
(3,895 puan) tarafından
Abooovvvv:D
0 oy
tarafından
O kadar cevap yazdım boşa gitti kpss ile torpilsiz atanirsin ama mülakatli işlerde torpil şart komşunun oğlu 5 kez subaylığa başvuru yaptı bahane buldular en son torpil buldu öyle atandı a101 bile torpil ile alıyor artık 
(3,895 puan) tarafından
A101 bile mi hadi cnm :( bnm bölüm de mülakat lı Allah sonumuzu hayr etsin.
tarafından
Şu da var kimse kimsenin nasibini yiyemiyor eğer bir yerde nasibin varsa Allah yardım ediyor seni nasibine yönlendiriyor mesela ben madende sekreter olmak için zorlarken kendimi belediyede çalışırken buldum
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben öğretmenim Allaha şükür alın terimle atandım. Asla istemem torpille atanmayı bir ömür bu meslekten ekmek yiyeceğim çocuğum da yiyecek. En yakınlarım da torpilsiz atandı çalışınca oluyor. Belediyeler farklı ama onu bilemem devlet memurluğu için konusyorum 
0 oy
(13,459 puan) tarafından
Adalet bakanlığına atandım inanmayacaksın belki ama mülakat usulü alımlar yapıldığı için en çok torpil olan yerlerden biridir ve ben torpilsiz atandım olsa yaptırır mıydım sanmıyorum çünkü kendime güveniyordum ama gerçekten torpil yaptıracak bir Allahın kulunu da tanımıyorum şimdi de öğretmenim kendi alanıma branşımda hatri sayılır bir puan alarak atandım bence mümkün 
0 oy
(966 puan) tarafından
Torpiller çok yaygın kamuda evet ama çalışıp da kazananlar daha çoğunlukta.
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Bilmem mümkün mu:ermm:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 367 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,823 cevap

35,014 kullanıcı

...