0 oy
894 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar konuya nasıl gırcegımı blmıyorum ama esimin acık fılım ızledıgını gecmısten gormustum  kabullenmedım ilk basta cok zoruma gıttı halende oyle. .. ama esım benim dış gorunusumle dalga gecmeye basladı mesale memen salkmıs gıbı 8 aylık bebegım var emıyor eşime ne yapsam yaranamıyorum onun gozunde kadın gıbı degılım gıbı  .... 

Çirkin biri bakımsız boru olfugumu dusunmuyorm cevremdekkler cocuk dogurmama ragmen fızıgımı söyler esıme guzel gozukmek için iç camasırlr alırım ama yok sadece işi bitine kadar gercekten ben evlılıgımden sogudum

25 Cevaplar

+4 oy
(3,446 puan) tarafından
Böyle erkekler eşleri tarafından çok değer görüp kendini bulunmaz Hint kumaşı sananlar canım..

Büyük ihtimalle sen çok fedakâr,eşi için herşeyi yapan o gelmeden giden birisin onun gözünde de elde olansin..

Kaç biraz ondan uzakta takıl 
(157 puan) tarafından
Onlardan biri de benim :(
-Reklam-
+3 oy
(13,102 puan) tarafından

Evlat vermişsin bu yüzden gogsun sarkmış ettiği lafa bak terbiyesiz

Sende ona de senin şeyin sarkmış bu ne boyle diye 
Sen.ona yıpratma politikası uygula 
tarafından
Şeyin sarkmış mi susjddjfjdjsjs Krize girdim
tarafından
QHhahahahha
(4,222 puan) tarafından
Gülmek ıcın balkona kosan ben sjsjsjsj evdekiler deli zannedecek
tarafından
İki saatir çocuk saliyom ben gülünce uyandı Allah seni ne etsin kizzzzz koptum yaaaa
(173 puan) tarafından
Kendimi zor tuttum kahkaha atmamak için bebisle kocis uyuyooo :D
+2 oy
tarafından
Hoşt köpek diyeydin
+2 oy
(2,205 puan) tarafından
Ya sende ona yap yanina yaklasinca ooogggkkk kusucam senden bokk kokusu geliyo yine mi yikamadin gotunu de . Ic camasrinda bir kir yakalarsan o yemek yerken getir niye altinqa aiciyonn makine tikaniyo de . Yaklasmak isterse de kıllarin cok maymunla yatiyomus gbi hissediyom de. Eheeey sizde laf yok anam 
(4,222 puan) tarafından
Bnmde var gobek 2 cocuk dogurdm ne yapalım yani degılmı? Hem esımde gobeklendı evlendikten sonra sımdı birbirimıze mı laf soyleyelm
(2,205 puan) tarafından
Allah kavustursun canim benim her evlilikte oluyo biz neler yasadik neker ah aahhhhhhh . Zehra aynen oyle kuzum yapcak bse yok ccok batarsa ayrilirlar yani neydekk . Tabiki vermrye gayret etmeliyiz sagligimiz icin dis gorunusumuz icin ama sak diye olmadiysa bu gobekler sak diye de gitmicekk
tarafından
Şakkkk diyede gitmiyor valla sjsj
(2,205 puan) tarafından
Ben eccuk bogazimi tutsam kolay kilo veriyom ama buzdolabina asigimm yemek yerken aldigim zevkk varya anlatilamaz ahahah
tarafından
Sjsjsjsj
Gece gece başımıza neler geldi
+1 oy
(2,139 puan) tarafından
Sende onunla dalga geç bu ne böyle çok cirkinsin bakımsızsın falan de nasıl oluyormuş anlasın. Ay çok sinirlendim şuan.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Sorun eşinde, sen neden kendini yıpratıyorsun ki.. 
0 oy
tarafından
Onunki şer.efsizliğinden bacım o pis videodaki kadınları görünce beğenmez tabi çünkü aklı orda kalıyo üzme sen kendini cnm. Al karşına konuş herşeyi 
0 oy
(13,296 puan) tarafından
Seni beğenmediğine göre kendi Kıvanç Tatlıtuğ herhalde o evlendiğiniz ilk günkü gibi mi acaba densiz evlenirken sadece fiziksel güzellikle mi evleniyoruz ki yaşlanacağız kilo alacağız buruşacağız bunların hepsi bizim için evliliğine tavsiye veremem öyle dengesiz biri için ne yapılır bilemem ama sen bu yaşadığın fiziksel değişimin normal olduğunun farkında ol kendine küsme yeter benim eşimde der arada kilo aldın diye ama öyle kırıcı bir şekilde değil daha iki aylık bebeğim benim ayrıca ben kendi adıma doğum kilolarından şikayetçi olmadım hiç tam tersi hamilelik kilolarının kadınları güzelleştirdiğini düşünüyorum 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bence uzak dur sende biraz eşinden . Tabiki sarkacak meme bu emziriyosun ölümden dönmüş doğum yapmışsin hiç mi kıymeti yok bunun . Pis videoya gelince de bence eşin sapik birisi.baska nedeni olamaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay küfür edesim var yeminle bu adamlara,sen de onu beğenme hiç takma,isteme
0 oy
tarafından
Böyle adamlara yaranmak istiyorsan ağzına sıçaçaksınn canım unutma bu hayatta hep sıçann geçer 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
O dalga geçiyorsa sende geç onunla adama bak hem ona evlat veriyorsun o gögüslerin verdiği nimete saygı duyar bari insan. Bazı erkekler gerçekten çok ö.küz
0 oy
tarafından
Sende onu eleştir şuran şöyle böyle de. 
0 oy
(780 puan) tarafından
Haspam kendine baksın önce oz güvenini kaybetme hiç sende ona erkekmis gibi davranma begenmiyorsa kapı orda olan bu de geç öyle adama iç çamaşırı almaya yazık 
0 oy
tarafından
Senin eşin buldumculuk delisi demekki güzellerin bahtı olmaz derlerdi 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kocanda lohusalik sendromuna girmis galiba sana psikolojik siddet uyguluyor ayrica o tarz seyler seyredenler doyumsuz olurlar sen istedigin kadar guzel gorun yine de baskasina da bakarlar 
0 oy
tarafından

Ne yapıcaksan kendin için yap kız ben kendim söylüyorum yaşlı nene memesi gibi aynı şuna bak diye kendinle barışık ol sezeryan oldum şuna bak lıngır lıngır ahnı puding diyip gülüşüyoz mesela :D

0 oy
(7,628 puan) tarafından
Buda psikolojik şiddet kadını fiziginden vurmak bunu yaşayan kadın kendine olan güvenini kaybediyor aynı şiddeti yıllarca yaşadım bir lokma kilo alsam kıçın büyüdü biraz rejim yap az ye dantelli gecelik niye giymiyorsun vs vs bende kendimi çirkin görmeye başlamıştım:(
0 oy
(256 puan) tarafından
Kendi acaba erkek gbi mi? Once insan bi düşünür benim evladimi emziriyo diye.Ayni tepkiyi sende ona ver buran şöyle böyle diye bakalim nasılmış
0 oy
(676 puan) tarafından
Gerçek seven adam her sekilde sevmeli eşini eğrisiyle doğrusuyla benden bu kadar yani

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 807 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 1,196 göst.
0 oy
10 cevap 358 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,103 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hilalyyy (355 puan) tarafından soruldu