0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Annem kanser hastasıydı 4 yıl oldu kaybettik babam gectigimiz yaz yeniden evlendi 50 yaşında daha hani evlensin bisey demedik yalnızlık allah a mahsus ama mutlu ya zoruma gidiyor gibi kadın da iyi biri güler yüzlü hepimize babama da iyi davranıyor sorun yok o konularda ama nasıl anlatsam hazmedemiyorum işte :((

43 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ahhh canım başınız sagolsun mekanı cennet olsun inşallah 
(291 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(86 puan) tarafından
Yakaladim senii
-Reklam-
+1 oy
(1,439 puan) tarafından
annene karşı nasıl di baban sevgi si saygı si
(291 puan) tarafından
Onada iyiydi pek problem yoktu aralarinda
(1,439 puan) tarafından
Belki daha annenizi kaybetmeyi sindiremediniz yada babanızı da mi kaybedeceğini zi düşünüyorsunuz acaba yeni esi oldugu icin değişeceğini falan mi
(291 puan) tarafından
Hiç sindiremen galiba bu drumu zaten bilmiyorum ya babamı kıskanıyorum galiba annemden başkasına o gözle bakmasını
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Baba kızların ilk aşkıdır.<3

(291 puan) tarafından
Ondan mı bilmiyorum ya mutlu olsun tabiki ama icimde baska bi his var telaffuz edemiyorum
(1,950 puan) tarafından
Olabilir. Paylaşamamaktir belki de :)
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin ama 

Babanın mutluluğu senin mutluluğunndur bence kıskanmak yerine sende mutlu olmayı dene canim
(291 puan) tarafından
Tabiki onun adına mutluyum bi düzeni var artık ama icimde bi sızı var
0 oy
(1,060 puan) tarafından

Zor durum canım bilemedim. Allah rahmet eylesin anneciğine:(

(291 puan) tarafından
Amin çok zor evet :((
0 oy
tarafından
Çok zor canım. Kendimi yerine koydum bir an çok kötü oldum. Bende asla hazmedemezdim. Sevemezdim herhalde
(291 puan) tarafından
Yani nefret de etmiyorum karısından ama kiskaniyorum :(
0 oy
(48,761 puan) tarafından
Baban.annene nasildi peki 

Basinsagolsun bu arada canim kolay degil tabiki
(291 puan) tarafından
Sağol canm onada gösterirdi sevgisini Allah var ama başkasına göstermesi bilmiyorum :(((
0 oy
tarafından
Neden ki canm annenin yerine koydugunu unuttuğunu falan mı düşünüyorsun.  Ne güzel mutlularmış sen bu yönden dğşün sadece
(291 puan) tarafından
Çalışıyorum ama annemin yasadigi evde simdi başkası babamında onunla iyi olmasi bilmiyorum. Kötü olsa daha da üzülürdüm ama
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Canım haklısın sen sadece annenin olacağı yerde başkasını görmeyi kaldıramıyorsun ama kadın size ve babana iyi davranıyorsa zamanla alışırsın daha yeni çünkü

Bu arada BASIN SAGOLSUN ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN ANNENİN
(291 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun uzun yıllar gecirenler zamanla alışırsnz diyor umarım öyle olur babamı görmeye bile gitmek istemiyorum artık zoruma gidiyor evde başkası
(1,758 puan) tarafından
Düzelir canım en azından içindeki o sıkıntı azalır
(291 puan) tarafından
İnşallah canm teşekkürler
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Sen annene kiyamadigin canm ihanet ediyo gibine geliyodr ama kadinda iyse bu dusunceni yenmeye calis kuzum rabbim yardm etsin zor 
(291 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin. Bende annemi çocukken kanserden kaybettim. 20 küsür yıl oldu bunlar evleneli hala hazmedemiyorum. Boşver iyiyse saygını göster, sevmek şart değil. Sindirmek yada alışmak zorunda değilsin. Eşekten düşenin halinden yine eşekten düşen anlar. Kendini hiç bir şeye zorlama. Anne acısı olanın yarasına ellenmez bunu herkes bilmez. 
(291 puan) tarafından
Ahh anlatamam icimdeki yangını kaç yasima geldim iki evlâdım var ama yine de annem de annem diyorum Allah rahmet eylesin seninkinide bütün ölmüşlerimizi inşallah
(1,977 puan) tarafından
Ben anlarım. Yıllar geçmiş yaşlanıyorum ,hala ilk günkü gibi ağlarım sızlarım annem annem diye. Allah sabır versin dayanma gücü versin bize.
(291 puan) tarafından
Amiiin :(
0 oy
tarafından
Annenin cennet mekanı olsun canım 

Baban mutsuz olsa daha kötü olurdu için emin ol zor senin için evet ama beterin beteri var böyle düşün 
(291 puan) tarafından
Amin inşallah tabiki orası öyle
0 oy
tarafından
Sanırım babamın evlenmesını ıstemez ve kabullenemezdım gorusmezdım de yanı ayda yıkda bır ne mutluluguna ne acısına sahıt olmak ıstemezdım o ınsanla suan empatı yapmaya calıstım o bıle gerdi benı gerçegini kaldıramazdım zor bır durum Allah yardımcın olsun

Başın sagolsun annene Allah rahmet eylesın canım
(291 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok baska bi durum ya Allah kimseye göstermesin
0 oy
tarafından
Bende babama gittigimde çok üzülmüştum başkası vardı babamın yanında seni çok iyi anlıyorum deyissik bı hissiyattttt 
(291 puan) tarafından
Hemde nasıl :(
tarafından
Benim annem babam ayrı idi sonra babam evlendi bı kaç sene geçti yanına gittim çok ayar oldum   gıcık bı durum sonra annem vefat etti bı kere daha bir araya filan geldim öyle çok zoruma gitmedi annem sağ olduğunda daha ağırdı sanki sonra babam kanser oldu bir yıl yatalak kaldı köyde hastane yoktu ben bize davette buldum 8 ay filan bizde kaldılar ilaçlar kemoterapi filan bir yıl sonra öldü babamda iyiki evlenmiş dedim hastalığında baktı karısı yalan diyemem bebek gibi şimdi bı sekiz yıl oldu telfonlasiyorum hala yani sıkıntı etme canım benim mutlu olsunlar zor geliyor ilk başta ama sonra hastalık vs olunca sonuçta karısı yanında dersin bilmem anlata bildimmi bu arada Allah annene rahmet eylesin canim
(291 puan) tarafından
Bende ayrılsalar daha kolay.olurdu diye düşündüm hep sanki ölünce haksizlik olmus gibi annecigimin herseyi yarim kalmista simdiki esi tamamliyormus gibi :((
0 oy
tarafından
Normal çünkü gözünde gönlünde annene alıştı bazı erkekler eşlerinin yerine başka bı kadın koyamazlar ama bazıları da işte hemen evlenirler eminim ki sende baban in anneni anmasini isterdin ama bazen olmuyo işte hemen unutuluyorlar
(291 puan) tarafından
Aslinda hemen evlenmedi 4 yıl oldu ama kac yil olursa olsun zoruna gidiyor insanın tabiki babam canm mutlu olsun da degisik bi duygu işte üzülüyorum ben
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Çok normal bir duygu. Allah'ım annenizin mekanını cennet etsin inşallah. Zamanla birbirinize alisirsiniz. 
(291 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(763 puan) tarafından
Başin sagolsun canim. Yani tabi ki kolay değil senin için, muhtemelen annene ihanet etmiş gibi hissediyosun. Ama yalnizlik Allaha mahsus işte,babanin yaşida daha gençmiş. Nereye kadar yalniz kalabilirdi ki. En azindan mutluymuş. Yalniz ve mutsuz olsa daha çok üzülurdün emin ol..
(291 puan) tarafından
Tabiki yalnızlığına da üzülüyorduk mutlu olsun ama ben kendi icimde kabul edemiyorum :(
(763 puan) tarafından
Senin için tabiki çok zor canim. Hangimiz senin yerinde olsak öyle hissederdik,bu çok normal:(
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Başın sagolsun canım zor bir durum ne desem bilemedim :(
(291 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum. Benim annemde 3 sene önce kanserden vefat etti babam 65 yaşında dinç biri evlenmek istedi biz kabul etmedik annem çok emektar bir insandı milletin pisliğini temizleyerek ev bark sahibi olduk. Başkasının üzerinede hak sahibi olmasını kabullenemezdik. Anne gibi hiç kimse olmuyor ama ne yaparsın imtihan 
(291 puan) tarafından
Öyle tabi Allah rahmet eylesin annenize de
0 oy
(387 puan) tarafından
Allah sabir versin canim,mekani cennet olsun insAllah 

Bu sekilde dusunuyo olman cok normal bence.hicbir evlat annesinin yerini bi baskasinin almis olmasini kabullenemez
(291 puan) tarafından
Yani alışırsınız zamanla seversiniz falan diyorlar ama ben nefret de etmiyorum ki onun bi suçu yok çünkü babamn da yok ama durum cok zor :((

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 325 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 273 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
+3 oy
26 cevap 810 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 996 göst.