0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Kızlar 9 yıldır aynı evde kirada yasıyorum. Kombi ye düzenli bakımını yaptırırız her sene. Bu kış da yine bakım yaptırdım. Şikayetleriö de vardı. Adam dediki bu kombiler in genelinde var bu sorun dedi. Bilmem ne kazanı patlamış dedi. 1 ay içinde yapılmazsa daha büyük sorun çıkarır dedi. İlk sıfır olarak ben oturdum eve ama müteahhit hiç düzgün yapmamış. 9 senedir evin gtnü topluyoruz sigortası prizleri giderler derken bıktım artık. Kombiciler 700 lira masraf çıkardı bakım harici. Benim 3 çocugum var 3.cü 4 aylık mama bez zaten belimizi büküyor. Ev sahibine dedik siz yaptırın diyorlar sanki biz bozmuş gibi. Zaten herşey 3.sınıf takılmış eve sizce kim yaptırmalı. 

24 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Senelerdir siz oturduğunuz için siz yaptırmalısınız diyw düşünüyorum.
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Bizde tasindigimizin 2 ayı kombi bozuldu gelen kombici eğer siz oturali çok olsaydı siz ödediniz kombi de yıllarn kullanımı nedeniyle arızalanmış o yüzden ev sahibi odedi sizde yıllardır oturuyorsunuz sizin ödemeniz gerekir sizin evinizde kiracı olsa sizin konumunuzda sizde ödemezsiniz 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Size ait cnm maalesef.degismesi gerekir tamir olmaz denilseydi ev sahibi yenisini almak zorundaydi ama tamir isi size ait 
0 oy
(572 puan) tarafından
Biz eve iki sene once tasindik yazdı. Kisin kombi çalışmıyordu ev sahibine dedik kendi yaptirdi. Bu sene gene kisin actik gene çalışmıyor soyledik ev sahibi yaptirdi

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 821 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde sweetlady (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 566 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
2 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,561 soru

11,394,347 cevap

34,909 kullanıcı