0 oy
45 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kızlar ben 4 hafta 4 günlük hamileyim Adana'da oturuyorum Seyhan devlet hastanesi ya da Yüreğir devlet hastanesi şehir hastanesinde fark etmez bu 3 hastanede önerebileceğiniz bir kadın doğum uzmanı var mı bay bayan fark etmiyor yeter ki iyi bir doktor olsun iki çocuğumda da özel hastanelerde doğurdum ama gerçekten çok kötü idi paramla resmen rezil olmuştum Bu yüzden bu sefer devlet hastanesinde doğum yapmak istiyorum ama hangi doktor iyi hangi doktor kötü bilmiyorum Bu yüzden sizlere sormak istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Özel Güney Hastanesinden bi doktoru önerebilirim çok iyi çok mükemmel bi doktor Osman çakar

(34 puan) tarafından
O hastenede Fatma Ersöz bozkurtta ilk kızımı doğurdum şuanda kendisi altın kozada hatta
tarafından
Diğer doktorları bilmiyorum ama bu bahsettiğim doktor çok beğenilen çok memnun kanılan bi doktor bende tavsiye üzerine gittim arada bi kontrole gittim ve çok memnun kaldım daha sonrada bu doktorla o hastanede doğum yaptım paramın her kuruşu helali hoş olsun çok profesyonel bi doktor
(34 puan) tarafından
Ne zaman yaptınız hala orada mı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Özel altinkona ersin sürmeli çok ilgili bir doktor
tarafından
Altınkoza
(34 puan) tarafından
Duymuştum o doktoru hacettepeden oraya geçmiş
tarafından
Evet  çok seviyorum sıcak kanlı konuşkan bir doktor:))
(34 puan) tarafından
Gidenin çok memnun kaldığı bir doktor imiş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kevserxx (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde oguzelikiziakc (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meyy (56 puan) tarafından soruldu

385,335 soru

11,522,592 cevap

35,190 kullanıcı

...