0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Baksanıza kızlar insanların 3te biri korona mutasyon hafif geçiriyorlar galiba bitse artık şu illete rahatlasak bizde geçen hafta bogaz ağrısı balgam filan yaşadık cıkmadık evden ama belki bizde geçrdk rabbim herkese şifa versin 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Keske ölümler  sıfırlansa hic gitmeyecekse bile grip gibi olsun ama malesef haftada en z 1500 kisi ölüyor 
(1,233 puan) tarafından
Ayyy ya takip etmiyordum rabbim bu mikrobu bitire artık
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende 2 gün çok boğaz ağrısı çektim vüducum çok ağrıyo bacaklarım özellikle bide  çok üşüyorum iki gündürde tat yok koku çok az alıyorum hastayım ama bi değişik oldum bu sefer teste gitsem mi bilemedim
(1,233 puan) tarafından
Teste gidince 3 gun karantina diyorlar bnce kütü desen Bi hafta karantina yap kendine bakn düzelmedi git teste
(3,282 puan) tarafından
10 gündür böyleyim canım
0 oy
tarafından
Nedir bilmiyorum ama 10 gündür boğaz ağrısı yaşıyorum doktor enfeksiyon dedi. Test verdik negatif. Şimdide oglum hasta
(1,233 puan) tarafından
Oda ayrı salgın can geçmiş olsun
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(87 puan) tarafından
Böyle diyolar evet ama yaşlılar için tehlike devam ediyo yengem yoğun bakımda şu an
(1,233 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canm
(87 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Evdeyim dışarı çıkmıyorum geçen haftalarda bişey oldum ama ne oldum bilmiyorum bir gün çok ağırdı sonra birşey yoktu ama şu an ne burnum koku alıyor ne ağzım tat alıyor heralde koronaya yakalanmistim 
(1,233 puan) tarafından
Olabilir canm
0 oy
(220 puan) tarafından
Evet öyle oldu sanırım salgın var herkes hasta boğaz ağrısı , öksürük , eklem yerlerinde ağrı oluyormuş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltem ismetcan (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
6 cevap 368 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...