0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar bir ay önce olmuştum daha ayrıca 3. Doz aşımı da olmuştum bi Bi hafta önce. Ama ben hiç böyle grip yaşamadım bu sefer ki öksürük  bıraktı mahvediyor. Kac senedir olmadım olmadım hamileyken 2 ye vurdurdum 3. Yu olmam inşallah grip gibi gecsede etkileri zor :( bide anlamıyorm millet sokaklarda fıldır fıldır geziyor kendimi eve kapattık çocuğum için yine  gelip kalıyor bizde bu meret ikidir :( inşallah öksürük çabuk geçer. Birde ben yılda bir bile grip olmayan Bi insanım normal şartta soğuk ta olsa.. ama bu sefer pertim yanii 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Semoşumm :/ 
(2,423 puan) tarafından
Kuzumm ://
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Belkide grip oluyorsun test veriyon pozitif cikiyo onceden korona yoktu mesela grip oluyorduk smdi grip olunca hemen korona deniliyo her grupta test vermemek lazım bnce geçmiş olsun canim
(2,423 puan) tarafından
Test vermedim ama hiç böyle ağır grip olmazdım canım:(
0 oy
tarafından
Bu seneyle iki sene önce herkes de vardı hatta biz korona olduk diyolardı ya öksürük bende de var ya geçmedi dr a gittim test yap dedi bişey çıkmadı Allahtan bide sürekli evde durup biran da dışarı ya çıkmakta insanı mafediyor arada hava almak iyi gelir
(2,423 puan) tarafından
Öyle kuzum da Bi hastaneden hastane ye kontrollerde çıkıyorum :/
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun

Neyden korkar kendini sakınırsan gelip seni bulur hiç bir şey yapmasan bile 
(2,423 puan) tarafından
Evet kuzum doğum yaklaştıkça korkuyorum sanırım ondan
0 oy
tarafından
Ayy bizde geciriyoz su an. Bebeğe de gecti galiba ateşi cıktı. Bi an önce gecsin cok kötü bee offf 
(2,423 puan) tarafından
İnşallah geçer hemen kuzum Rabbım şifa versin
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Salgın var canım. Korona gibi semptomları var ama korona değil. Beni yatırdı düşürdü resmen. Öksürük kaldı Bi. Ciğerlerime inmiş astım bronşite çevirdi. O değil oğluma bulaştı oda öksürüyor öyle. 
(2,423 puan) tarafından
Ah kıyamam ya benimde öksürük kald8 da şuan şuan daha iyiyim şükür ki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
0 oy
28 cevap 783 göst.
23 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde FilizAk (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu

379,687 soru

11,365,906 cevap

34,845 kullanıcı

...