0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
Gebelik zehirlenmesi geçirmiştim oğlumu 27 haftada suni sancı ile normal doğum yaptım oğlun ölmüştü içimde 1 ay oldu hayla alışamadım mezarına bile gidemiyorum korkuyorum toprağı eşelerim diye ne zor bir aciymis içim yanıyor alışamadım bana vücudumda bıraktığı çatlaklari bile görünce seviniyorum oğlumdan tek hatıra diyorum kusura bakmayın içimi kimseye dokemiyorum anlatmak istedim sizde ne olursa olsun doktorunuza haftada mutlaka 1 gidin her gittiğinizde tansiyonunuza mutlaka baktırın yüksekse takipi mutlaka yapilsin

31 Cevaplar

0 oy
(7,292 puan) tarafından
Allha sabır versin canım nasıl alisacaksin evlat bu canından bı can allha rahmet eylesin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhh canım benim Rabbım sana güç kuvvet sabır versin inşallah çok zor bir acı Rabbım birdaha nasıp etsin inşallah 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Başın sağolsun Allah sabır versin sana kucağını boş bırakmasın :(
0 oy
(281 puan) tarafından
Başın sağolsun

Bende 34 haftalık ölü dogum yaptim acısı hiç geçmiyor sadece alışıyorsun Rabbim tez zamanda tekrar nasil eder inşallah ❤️
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Allah sabır versin bende 22 ve 24 haftalik bebekler kaybettim 24 haftalik dogan kızım 1 hafta hayatta kaldı 2.5 sene oldu benden gideli hala mezarına gidemedim belki dariliyor bana ama yapamıyorum 
tarafından
Seni çok özlüyodur yanlız bırakma canım gitmelisin
(2,884 puan) tarafından
Hamileyim su anda 38 haftalik kızım doğsun biraz değer kızımın yerini doldursun gidicem
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canim
0 oy
tarafından
Estağfurullah ne kusuru canım rabbim sabir versin Allah hiç bir anne babayı evladiyla sinamasin inşaallah zor durum 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah ne desem boş, acın geçmez. Ama inşallah hafifler.. Rabbim yeniden anne olmayı nasip etsin 
0 oy
(1,747 puan) tarafından
ALLAH SABIR VERSİN CANIM BAŞIN SAGOLSUN ALLAH RAHMET EYLESİN 

ALLAHIM İNSALLAH BİR BEBEK DAHA VERİR SANA 
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım benim ya. Çok üzüldüm. İnşallah atlatırsın
0 oy
(17,761 puan) tarafından
:( annelik ne kutsal görmeden deli gbi sevmek Rabbim sana sabırların en çoğunu versin bugün 3 ayların başlangıcı bendede vardı gebelik tansiyonu dengeledm şükür ama korkuyorum gerçekten Allah yavrularımızı esirgesin :(
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin herkesin açısı kendine büyük yasamadigin acıyı bilemiyorsum bende düşük yaptım geçmiyor malesef ama alışıyorsun rabbim yardımcın olsun inşallah bir evladın daha olursa onda bulursun teselliyi anca
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Acını hissettim bacım içim yandı. İnşallah tez zamanda hayırlısıyla kucağını doldursun rabbim 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Rabbim sabrını versin ne denir ki dunyada yasayabileceğin en buyuk aciyi yaşadın rabbim yerini doldursun inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim acını hafifletsin kardeşim gönlüne ferahlık versin inşallah, cennette seni bekleyecek annemi isterim diyecek onun sayesinde belkide cennetle müjdeleneceksin, rabbim sabır versin , inşallah geçecek bu gunler, ablam da 40 haftalık cok normal guzel bir dogum yaptı hersey saglıklıydı emzirdi bebegini ama bianda kalbinde sıkıntı oldu kaybettik bebegi, sanki dünya yıkıldı o an, ama şmdi Allah iki tane daha verdi evlat biri kız biri erkek , ablam diyorki sanki ruya gibi o yaşanan acılar, film gibi geliyor diyor,  rabbim acıya merhem oluyor geçiriyor diyor. Seninde geçecek inşallah sadece isyan etme bol bol dua et ❤️
0 oy
(683 puan) tarafından
Çok zor canm Allah sabır versin acın çok taze zamanla alışırsın unutamazsın o yaran hep bir köşede kanar ama alışırsın 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
o gebelik zehirlenmesi cok lanet bisi bendede var suan malesef bende cok korkuyorum
basiniz sagolsin
(2,423 puan) tarafından
Nasılsın yani sevda ? İyi misin şuan nasıl anlaşıl dinh8c bilmiyordum
benim gozumde kararma bukanik gorme tansiyon yuksekligi vardo ani gorememe oldu dr yazdik gittik tahlil muayene derken gebelik zehirlenmesi dedi bugun 33w4 oldum halen devam ediyo kordon dolanmasida var 1cm de acilma var
(2,423 puan) tarafından
Ay hadi ya hiç bilmiyorum kuzum yeni gördüm umarım sağ salim alırsın  kucağına Rabbım sağlık sıhhat versin inşallah
amin cok sagol kankam
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Allah sabır versin kuzum o seni cennette bekliyor olacak ❤️
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım hiç kolay değil ki yqsadiklawin 
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Allah sabir versin canim başin sagolsun ama diger dünyada seni bekliyor o topragin altinda diye düsunme icini ferah tut senin şafaatcin olacak insallah diger dunyada  :ermm:

İlgili bir soru bulunamadı

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...