0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
12 haftadayim. Az önce kabizligim vardi lavaboda ama vajinadan pembemsi bir serce parmağı kadar kan geldi basina gelen varmı pelvik bacak sırt ağrısı zonklama da var 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hastaneye git canım ihmal etme 
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Acile git hemen canm kadın doğuma kan hic bir zaman normal değil hamilelikte
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Acile git canım 
0 oy
(117 puan) tarafından
Hemen hastaneye git canım ihmal etme 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İhmal etme hastaneye git 
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bişey yoktur inşallah ama tedbir amaçlı Dr git acile  zaman kaybetme
0 oy
(119,326 puan) tarafından
hemen acile gidin
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Benimde ilk oğlumda tam 12 haftalıkken kan gelmişti hemen o günde randevum vardı gittim bana iğne vermişlerdi 2 ay kullanmıştım haftada bi kere olmak üzere bekleme canım hemen hastaneye git 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ikindiysan ondan olabilir rengi onemli fakat ne okursa olsun acile gitmelisin canim igne yapsinlar en azindan keser kanamayi rahat edersn sende cok gecmis olsun
(1,331 puan) tarafından
Ayaklarini havaya kaldir yat dinlen canim yarin sabaha da doktoruna kontrole git istersen
(58 puan) tarafından
Köyde yaşıyorum kardeşim yağıyor yollar kapalı maalesef keşke gidebilsem ::((( o anlik geldi sadece .şuanda kontrol ediyorum  arada normal akintim geliyor
(1,331 puan) tarafından
Anladim canim korkma insallah yollarda acilir kisa surede gidersn kontrole. Tuvalette ikinma yapamazsan kayisi hosafi tarzi seyler tuket ama ikinma hic. Ayaklarini duvara dik oyle uzan bu bir iki hafta boyle idare et  canim benim insallah daha da gelmez daha. Rengi aciksa taze kanamadir, koyuysa eski kandir doktorlar bu  ikisi haricinde kan kirmizisina tehlikeli diyorlar aktif kanama oldugundan oturu. Buyuk ihtimal ikindigindan canim ama yollar acilinca ko trole git mutlaka doktoruna da soyle bu durumu
(58 puan) tarafından
İnşallah sadece lavaboda gördüm zaten inşallah devamı gelmez yazdım doktoruna.ayni zmnada kadın doğumcu arkadaşım oluyor doktorum yani cevap gelmedi ins kötü bişi değildir
(1,331 puan) tarafından
Cok sevindim doktoruna ulasabiliyorsun cok iyi gec bi saat gormemistir sabah yazar mutlaka endiselenme. Surekli gelmiyorsa korkma
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım bı doktora görün kan iyi değil gebelikte yada kabızlık tan dolayı çokmu zorlandın
(58 puan) tarafından
Zorlandım maalesef :( kabizliktan
(3,599 puan) tarafından
Çok zor yaa ben iki gündür yuruyemiyorum
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bence beklemeden Hastaneye Gidin 
(58 puan) tarafından
Köyde yaşıyorum kar yağıyor yollar kapalı kii
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Yok Canım vajinadan geldiğine emin misin ?hani kabızım  demişsin zorladın ise Ordanda gelmiş olma ihtimali var..

Ar ara kontrol et çamaşırını gene kanaman olursa doktora gözük rabbim korktuğuna uğratmasın inşallah 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hastaneye gitmen gerek ama Bi yoruma kar yağıyor yollar kapalı demisiinbari bacaklarını yukariya koyup klkma yat sürekli skain iş yapma bisi olmasın canım kan hangi hafta olursa olsun normal bir durum değildir 
(4,061 puan) tarafından
Dualarım seninle canım benim allahim sağ sağlım kucağına almayı burada bize güzel haberler vermeyi nasip etsin inş ❣️
(58 puan) tarafından
Amin sakin olmaya çalışıyorum fazla ikindim klozette ama .sonuçta veren Allah alan Allah. Ona teslimim napım napabilir hicbiisi tabiki
(4,061 puan) tarafından
Ikinma canım birdaha oda yapar çok dikkat et kabızlık sorunun var ise doktor ile danisip sürüp kullanarak çözüm bul ikinmak büyük problem
(58 puan) tarafından
Tam ins allah razi olsun sizden
(4,061 puan) tarafından
Ne demk canım benm Bi yararım dokunmuş ise ne mutlu bnaa ❣️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 175 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (687 puan) tarafından soruldu
0 oy