0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esimde bende aşırı derecede yorgunduk akşam yemeği bile yemedik tekatimiz yoktu  esim bana ben eşime bakıyor dum sonuç beraber yaptık oturduk yedik   Bebemizin gözünün içine bakıyoruz uyusada uyusak diye   

Nasıl görünüyor 

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bensiz ha bensiz nasıl yersin :)
tarafından
Çok isterdim afyet olsun cnm ❣️
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️    nerde oturuyor sun  cnm sen
tarafından
Mardin de cnn
tarafından
Çok uzakmis be
tarafından
Aşkım benim gönunler bir olsun
-Reklam-
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ayy çok güzel cnm diyette olmasam da ben de yapıp yesemmm :))) afiyet olsun ağzınizin tadı bozulmasiiinnn
tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederim diyet suanlik bize göre değil
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Gece gece canım çekti :)) çok güzel duruyor afiyet olsun :))
tarafından
Yakın olsaydık keşkem
(1,845 puan) tarafından
Düşünmen yeterli ♥️
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ya bursey sorcam ama yanlış anlama sanki geçenlerde post açmıştın sen eşinden ayrılmıştın annenlere gitmiştin o sen degilmisydin
tarafından
Yok kız  çok şükür 4 yıllık evliyim hic öyle bir şey yaşamadım  kişileri karıştırıyor olabilirsiniz
(2,052 puan) tarafından
Heee olabilir sen kusuruma bakma lütfen
(1,192 puan) tarafından
Maşallah buşramiz  kocasıyla güzel geçiniyor rabbim bozmasın eşi  ne kahveler çaylar yapiyor☺
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım yemedim canım afiyet şifa olsun size 
tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun hakkını helal et seni de rahatsız ettim deniyecem mutlaka bizde 2 kişiyiz zaten kuzum senin tarife göre gidecem ❤☺
tarafından
Helal olsun cnm ne demek   

Bak aklında bulunsun hamuru ince açarsan daha lezzetli oluyor  bide açtığın tepsiyi hamurun üzerine ters cevir kenar fazlaliklarini kes  kestiğin fazlalık hamuruda tepsinin altina ser hamuru üzerine ser Ziyan olmamış oluyor  ben çöpe atmaya kıyamıyorum öyle yapıyorum
tarafından
Tamam kuzum çok sağol Allah razı olsun ziyan olmaz kalirsa da 3 tane tavuğum var onlara veririm ☺
tarafından
Ah tavuk dedin beni kalbimden vurdun  evlendiğim zman 90 tane vardı 1 buçuk yıl baktım  yumurtadan 2 bilezik yapmıştım  8 tane de koyunum vardı
tarafından
Ahhh ne güzel kuzum yaa onların yumurtası altın gibi ☺ çok seviyorum 15 tane vardı hep tavuk kuşu yedi onları
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Anam harikaa

Yarın belki yulaf unundan yaparım kim bilirrrr
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Canım çekti afiyet olsun bebeğim
0 oy
tarafından
Güzel gözüküyor ellerine sağlık 
0 oy
(920 puan) tarafından
Offf enfes görünüyor aşkla yapılan bir yemek afiyet olsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 182 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
26 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
3 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayal1907 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,053 puan) tarafından soruldu

380,973 soru

11,405,579 cevap

34,943 kullanıcı

...