+1 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hep üşüyor mu ? Ben bu çocuğu bı ısıtamadım. Yazın bile buz kesti çocuk giydir bı derdi. Şimdi ayakları terliyor 2 kat çorap bide panduf giydirdigimiz için. Üşüdüğü için terliyormus 

6 Cevaplar

0 oy
(13,802 puan) tarafından
Yok ya benim annemde.çocugu bunaltma diyor hep. Bebekken kafasina sapka takinca bile kizardi annem bunaltiyorsun diye. 
tarafından
Ya valla yatırırken bile 2 kat çorapla yatırıyor
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Ooo hem de nasıl.. Anneannesine, babaannesine, dedesine, dayısına herkese göre üşüyor benimki :D

0 oy
(184 puan) tarafından
Bizim babanne rahtta anneanne sıkıntı ;) babanne hiç çocuk bakmasini bilmiyor vala ;) 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Usudugu için mi terliyormus :D Tıp bile bu cümle karşısında çaresiz kalır :D
tarafından
Valla bak bugün öyle dedi. Bende açıklama yaptım vücut sıcak olunca soğutma mekanizması devreye girer ve terler diye ama anlamadı :D
(6,203 puan) tarafından
Kendini hiç yorma :D ben de akrabalarımin yanına geldim kızım evde atletle geziyo sen bu çocuğa nasıl bakiyosun diyolar :D Dedim siz bı tane yapın lahana gibi sararsınız :DD
0 oy
tarafından
Benim annemde erkek çocuğu çok sıcağı sevmez üşümesin yelek çorap giydir yeter bunaltma der 
tarafından
Ya bende nasıl alisirsa öyle gider kuş cücugu gibi kat kat alıştırmak istemiyorum ama hep bı giydir baskısı var
tarafından
Sen tamam de bildiğini oku
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Annem. Sadece sırtını yeleksiz koyma der :D en az 10 tane yelek süveter örmüştür :D bende giydiriyom 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 340 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ndal (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.