0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (961 puan) tarafından
Tesadüfen mesaj gelince girdim pek giremiyorum buralara bu ara malum aklım hep bebeklerimde hastanede bebek yoğun bakımının önünde gün geçiriyorum elimde telefon korkarak bekliyorum bir haber gelicek mi diye. Beni merak eden arkadaşlar olmus mesajlar geldi, post açılmıs özel. Çok teşekkür ederim merak edip, düşünenlere. 3 hafta oldu doğum yapalı bebeklerim 33 haftalıklar suan ne zaman küvezden çıkacaklar bilinmiyor ve ben bu süreçte çok tükendim giriyorum yanlarına bi öpüp, kokalayamadım bile dün hemşireye yalvararak küvezi açtırıp ellerini öpüp kokladım sadece bir lütuf gibi. Çok şükür insaflı bir hemşire dek geldi ki fotoğraf atıyor fırsat buldukça normalde yasak. Bebeklerimin biri 1830 gram biri 1760 gram ciğer gelişimlerini bekliyoruz. Gece 3 bucuk ta mesah geliyor numune alınmıstır diye aklımız çıkarak hastaneye gidiyoruz o saatte neden gece gece numuna alıyorlar diye. O kadar zor bir süreç ki Allah herkese sabır versin bu durumu yaşayanlara, evaldıyla sınananlara. Kucağıma alamadım henüz ama anneliği ciğerlerime kadar hissediyorum. Göğsüm boş, yatakları boş, evimiz bomboş. Dilimde tükenmeyen dua sağ salim gelsinler evimize diye. Dua edin bizlere evlatlarıma sağlıkla kavusuyum çok çok çokk yoruldum ne hamileliğimde yüzüm güldü hep risk ne bebeklerim doğduktan sonra her konusmada risk devam ediyor cümlesi doktorun ağzında. Çok dua edin bizlere bu haftalar bitsin...

29 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim evinize sağlıkla birlikte dönmeyi nasip etsin 
(961 puan) tarafından
İnşalllahh çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben neden hıçkırarak ağlıyorum... İnşallah sağ salim kavuşursun yavrularına :/
(961 puan) tarafından
Benim 8 aydır hergünüm ağlayarak geçti inşallah güleceğim günleri bekliyorum.. Çok teşekkür ederim
tarafından
Güleceksin inşallah. Minik savascilarinla ☺️ minik minik elleri vardır şimdi kurban olurum onlara. Bu süreçte geçecek merak etme ❤️
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Sabır çok sabır gülüm :(
(961 puan) tarafından
Öyle ssabır sadece...
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah yavrularınızı size bağışlasın tatlım acılarını göstermesin 
(961 puan) tarafından
Aminn inşallah çok sağol
0 oy
(849 puan) tarafından
Rabbim seni bir an önce bebeklerine kavuşursun, miniklerine şifa versin:( ♥️
(961 puan) tarafından
Amiin inşalllahh tek duam bu çok sağol
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Allah sabır sağlık versin. Güç kuvvet versin inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun çabucak kavuşun ❤️
(961 puan) tarafından
İnşallahh çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Lohusalarn duaları kabul olurmş rabbm tez vakitte kucağna almayı nasip etsn inşlh minik yavrularını inşlh sağlıklarına kavuşurlarda kucağnda çıkarsn o hastaneden 
(961 puan) tarafından
İnşallah tek duam o çok sağol
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Rabbim seni yavrularına yavrularınida sana sağ salim kavuştursun  rabbim şifa versin büyüyüp  gelsinler  annelerinin koynuna inşallah 
(961 puan) tarafından
Amiinn inşallahhh çok sağol duaların için
0 oy
tarafından
Rabbım evlatlarını size bağışlasın canim inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz sağlıkla sağ salim kucağına da alırsın kuzucukalari 
(961 puan) tarafından
İnşallah canım tek duam o çok sağol
0 oy
(373 puan) tarafından
Tez zamanda sağlıkla kucağına al kuzum bir daha da ayrilmazsiniz inşallah duamız seninle
(961 puan) tarafından
İnşallahhh allah kimseyi evladından ayrı koymasınn çok sağol
0 oy
tarafından
Ah be kuzum☹️rabbim tez vakitte yuvalarına kavuştursun yavrularını sana. Kavuştursun inşallah ✨üzme kendini az kaldı inşallah❤️
(961 puan) tarafından
İnşallahh şubat sonu cıkarlar diye düşünüyoruz umarım öyle olur
0 oy
(10,569 puan) tarafından
Sağ salim kucağına al sağ salim hastaneden çıkar cnm Rabbim sıhhat afiyet versin evlatlarına cinsiyetleri ne kuzum 
(961 puan) tarafından
İkiside erkek minnoslarımın :)
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Rabbim sifa versin 
(961 puan) tarafından
Amiinn
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Çok zor canım. Bizde 10 gün beklemiştik. Gözlerim doldu okurken o günleri tekrar yaşadım. İnşallah rabbim sağ salim kucağına almayı sana da nasip etsin. 
(961 puan) tarafından
Ahh.. 10 gün 10 yıl gibi geliyor bize 23 gün oldu ama sanki yıllar gibi, sanki hiç geçmeyecekmiş gibi. İnşallah biticek bu günler
0 oy
tarafından
Mübarek 3 aylar yüzü suyu hürmetine edilen tüm dualar bebeklerin için olsun inşallah sağ salim al kucağına inşallah

Seni çok çok iyi anlıyorum sabret şükret bol dua et ve sürekli sütünü sağ anne sütü alınca daha çabuk toparlanıyorlar 

Benim sütüm bir hafta gelmedi süt anne buldum o verdi sütünü oğlum 17 günde çıktı elhamdülillah
(961 puan) tarafından
Çok çok sağol duaların için tek duam iyi olup çıkmaları
0 oy
(561 puan) tarafından
Yazdıklarını okurken 4 aylik yenidoğan yoğun bakım surecim geçti gözümün önünden :)) hic kolay olmadı o kadar zorlandigim yerler olduki hatta ambulansta da gördüm bebeğimi koskica yogun bakim in en küçük ve sorunlu bebegi olarakta gördüm izole yoğun bakım da da gördüm hatta telefonla arayıp mama isteyeckleri zaman korkudan elimin ayagimin bosaldigini hemsireyi duydugum halde soyledigini anlamadığım günü hatırladım :) ama hepsi geçiyor benim oglum 940 gramla doğdu 35 cm di cigerleri o kadar zayifti ki 69 gun entube 8 ay kadarda oksijen e bağlı yaşadı buda demek oluyorki taburcu olduktan snrada oksijen cihazlariyla duruyordu:) rabbim öyle büyük ki hic bir duayi geri xevirmiyor her gidisimde 90 km boyunca dua ettim sadece kendiminkine degil.butun bebeklere annelerine falan kolay olmuyo beklemek cok zor biliyorum durumu kritik dedikleri her gün dunya yeniden başına yikiliyo ben ilk gördüğümde yaşayamazki bu ben umudumu kesiyim deyip kendimi hazirlamaya çalışmıştım gittim gordum geldim iceri almadiklarinda bile sirf o gunki durumunu ogrenmek icin yine gitttim . 102 günlüktü ilk kucağıma aldığımda . Battaniye alın annesi koynunda yatirsin getirsin kokusuna alışsın dediler o batttaniyeleri arada bir degistiriyoduk geceleri sabaha  kadar bi battaniyeye sarildigimi bilirim ama korkma hepsi geçiyor seninkide geçecek acı hatıralar olarak kalacak benim yavrum simdi 18 aylık 77 cm ve 9 kilo onu uyutmak için getirdigimde gördüm sorunu . Sonuçta boyle guzel bi his yaşayacaksan yasadigin tum acilara değiyor inanki şuan kolumda herseyden habersiz yatmış uyuyor :) Allah bağışlasın evlatlarını sana inşallah benim yaşadığım mutlulugun kat kat fazlasını yaşarsın :))
(961 puan) tarafından
Ahh çok zor şeyler yaşamıssınız sizde.. Bi insnaın yasayacagı en kötü şeymiş evladıyla sınanmak. Allah düşmanımıza bike yasatmasın bu acıları. Bana da şapkalarını verdilee göğsümde uyudum hep süt sağarken kokularınu çeke çeke emziriyormus gibi düşünerek sağdım. İnşallah ben de bugünleri mutlulukla hatırlarırım. Çok geçmiş olsun ikimizede
0 oy
tarafından
Ayy içim yandı canm Rabbim sağ salim kavuştursun sizi inşallah 
(961 puan) tarafından
İnşallah coook sağok
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Kuzuumm allahim sag salimmm kuvozden cikip evinize gelmeyi nasip etsin guzel yavrularinla amiiiiinnnnnn. Bugun cok duygusalkm aglattin beni :( ama hersey guzel olucakk inan rabbimeee bacim 
(961 puan) tarafından
Bebeğimmm çok sağoll. Ben hergün ağlıyorum :( inşallah daha iyi günler olucak heyecanla bekliyorum
0 oy
(2,925 puan) tarafından
Rabbım en kisa zamanda sağlıkla kavuştursun sizi merak etme çok daha küçük bebekler sağlıkla taburcu oluyor 
(961 puan) tarafından
Evet bunu cok duydum ama Abe bazen umudumu yitiriyorum bi bebeğim çok geriden geliyor o koekutuyor beni umarım yanılırım iyi olur iki minnosumda
0 oy
tarafından

Rabbim en yakın zamanda onları sana bağışlasın, öyle bir zaman geçsin ki gelecek sene bugünlerde doğum günleri için hazırlıklar yap inşallah <3

(961 puan) tarafından
Ayy inşallah cok sağol güzel dileğin için

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 545 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,742 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 339 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zehra2135 (342 puan) tarafından soruldu