0 oy
211 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar bu akşam ve yarın akşama çaya misafirm var ikisi de yakın arkadaşimiz biri eşimin biri benim karı koca. İki de küçük çocuğum var fazla yapıp ikisini de kurtarim diyorum. Aklıma da ıslak kek var. Bide bim de satılan uzun ince kurabiye var ya tuzlu susamli ondan alım diyorum. Bisey daha yapım yada baştan siz bir akıl verin hem pratik olsun hemde ertesi güne bozulmasın 

8 Cevaplar

0 oy
(699 puan) tarafından

En İyi Cevap
Etimek 

Tuzlu çubuk 

Tahinli Milföy 

Yapsam nasıl olur 
tarafından
Olur neden olmasın çocuklarında varsa pratik şeylere yoneleceksin mecbur
-Reklam-
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Sigara böreği sarabilirsin canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tuzlu kurabiyeyi evde yapabilrsin o da taze kalıyor bi de börek sar yarısını pişir yarısını buzluğa at ertesi gün pişir 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Yufkadan gül boregi yap, kısır yap veya patates salatası. , ıslak kek yapcakmissin bide. Yanında kurabiye koy yeter bencede.
0 oy
(489 puan) tarafından
Elmalı kurabiye yap çok kolay oktay usta yapıyor YouTube de hem güzel hem gösterişli misafirlerim gelmişti utanmasalardi eve de götürelim diyeceklerdi
0 oy
tarafından

Elmalı kurabiyeyi tek geçerim bebeğim Efsane oluyor♥️yanına hazır yufakadan böyle bi börek de yap ben bayatlamiyor ısıtinca aynı oluyor,keki de yap tamam yeter bence ve vaktin kalırsa birazda makarna salatası yaparsın mükemmel olur☺☺

image

0 oy
tarafından
Bu menünün yanına kısır yap tamamdır
0 oy
(51 puan) tarafından

Ben son zamanlarda a101de satılan hazır böreklere sardım 14 15 tl gibi bişeydi atıyorum fırına on numara olıuyo :D

(699 puan) tarafından
Ciddi mi ya ondan mı alım napim
tarafından
Rulo halde olanlar var patateslisini denemiştim bence haeika bir tadı var iki paket al birini misafirin gelmesine yakın at fırına yağlı kağıt ser yağ sürmene gerek yok biraz yağlı oluyo ama güzel. Bimdeki eklerde güzel yakın arkadaşınmış ikiside çocuğun var halden anlarlar bence

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 266 göst.
+1 oy
10 cevap 563 göst.
0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
7 cevap 148 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu

379,046 soru

11,345,426 cevap