0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (4,274 puan) tarafından

Kızlar tuvalet  eğitimine başlayim diyorum oğluma 22 aylık olmasinda 10 gün var ama soğuk diye pek hemen başlamayı düşünmüyorum bide emziriyorum halen sormak istediğim ilk önce emzirmeyi bırakıp tuvalete öylemi başlamaliyım yada emzirirkenmi tuvalete alıştırayım kararsız kaldım siz hangisini yaptınız yada nasıl yapardınız 

Emmeyi bırakınca daha iyi kendini anlatir gibi geliyor bana

3 Cevaplar

+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Canim daha minik once emzirmeyi biraktir tam alışsın ozaman tuvalet egtimine başla 
(4,274 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum aslında yavaş yavaş bezini aldıkça tuvalete alıştırıyorum ama hem emmeyi bırakıp hemde bezi ikisi ağır gelir hasta olur diyede korkuyorum
(2,803 puan) tarafından
Yok cnm sen bile pes edersin bez dursun falan dersin busefer tam beter olur maşallah nerdeyse 2 yasında olcak önce memeyi biraktır memesiz uyumaya alişsjn zaten havarda ısinir bahar geliyor tuvalet egitimine başlarsın sana da zor gelir yani
(4,274 puan) tarafından
Aynen ben böyle ufaktan ona sinyalini veriyorum tuvalet egitiminde çok üsteleniyorum en iyisi öyle yapmak artık
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
29 aylık oğlum var bir türlü alıştıramadım çünkü tuvalete götürünce korkuyor tuvaletini yapmaya biraz daha bekliyorum canım soğuk diye biraz ben de tereddüt ediyorum en iyisi sen ilk önce emzirmeyi biraktir yada eğer sen tuvalete götürdüğünde tuvaletini yapıyorsa korkmuyorsa alıştır bence 
(4,274 puan) tarafından
Bezini değiştirirken bağlamadan götürüyorum tuvalete hemen oturuyor yapıyor kalkıyor ama ikisini aniden bıraktırmak istemiyorum hasta olur diye o yüzden bende kararsız kaldım bi yandan gönlü var tuvalete soğuk diye başlayamıyorum
(28 puan) tarafından
Eğer yapıyorsa devam et çünkü büyüdükleri zaman korkuyorlar oğlumu 18 aylıkken öğretmeyi denedim o zamanlar emiyordu ama tuvaletini yapıyordu geceleride altı kuru kalkıyordu sonra ikisini bir nasıl yapcam dedim geri bez bağladım şimdide emzirmiyorum ama tuvaletten korkuyor canım yinede kendin bilirsin ama eğer yapıyorsa öğret çünkü daha sonra korkuyorlar
(4,274 puan) tarafından
Aynen birazdaha alışır hem tuvalete bezde çok pahalandı bi an önce merakı varken en iyisi devam edeyim sağol canım
0 oy
(7,251 puan) tarafından
Canım ilk önce bezine yaparken söylemeyi alıştır bence bnm oğlan öyle mesela yaparken soyluyo öne çiş anne ee diye ama bn öğretmedim daha yazi bekliyorum bı denedim hasta oldu sıcaklar başlasın kolay olur bence sende öyle dene derim ben 
(4,274 puan) tarafından
Biliyor kaka.diyo arada öyle deneyim bezini aldıkça zaten gidip tuvalete oturur oturmaz yapıyor çişini Bi ay daha gecsinde öyle başlayım olmadı artik
(7,251 puan) tarafından
Yani hem havalar iyi olur ozmna

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu