0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından
Hanimlar bebegim 9 günlük bu sabah gorumcemin testi pozitif cikti kendi odasinda karantinada bizde hicbir belirti rahatsizlik yok bebegimden korkuyorum ayni zamanda 2 yasinda kizimda var bize test yapilmadi rahatsız değiliz esimde iyi kizimda sadece goruncem rahatsiz acaba bizede bulasmismidir bulasmissa da cocuklarim cabuk atlatir mi bisey olmaz dimi onlara bebegim cok kucuk ne yapmalıyım basina gelen oldumu acaba ne yaptiniz bu durumda

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım komşum oldu diye bizde test verelim dedik hiç bir şeyimiz yoktu eşimde aynı şekilde ve pozitif çıktık yani öksürme hapşırma hiç bir ağrımız yoktu öyle yattık evde test versen de ilaç kullanamazsin en iyisi maskeni tak bebeginide bol bol emzir
(121 puan) tarafından
Bnde öyle yapıyorum ama korkuyorum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maske tak bikac gun bebege geçmesin. Bolbol emzir. Buyuk olanada meyvelerle c vitaminiyle destekle. Ayni yaşlarda bnm cocuklarim var. Buyugu 2 gun Ateslendi bide ilk gun burnu tikandi okadar onuda ilaclarla toparlandi. Bebegim 1 aylikti onda hicbir belirti olmadi. 
(121 puan) tarafından
Vala bnde maske takıp surekli emziriyorum ama cokda korkuyorum ya bsy olursa bebegime
tarafından
Allah'ın izniyle bisey olmaz inşallah. Bu virus omicron cabuk bulaşıyor. Genelde 2 gune belirti veriyor. Belkide hic belirti vermicek sizde geçip gidecek siz Bol vitamin destegi alin.
(121 puan) tarafından
Oyle yapacağım teşekkür ederim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kuzum bikac gün içinde belirti verir sizede bulastiysa
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu