0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından

image

Begendiginiz size yakin gelen bir adet gül seciniz

42 Cevaplar

+1 oy
(1,986 puan) tarafından
1 diyorum :)
(227 puan) tarafından
Dışa dönük, cesur bir insansınız az ve kendiniz hakkında en çok sevdiğiniz şey dürüstlüğünüzdür. Sezginiz sayesinde yalanları tespit edebiliyorsunuz ve birisi sizi aldattığında ona tekrar güvenmiyorsunuz. Her şeyin planlanmasını istersiniz. Ne istediğinizi çok iyi bilirsiniz ve istediğinizi elde edene kadar çalışmaktan korkmazsınız. Bazen çok fazla stres alır ve kendinizi çok hırpalarsınız çünkü gerginliği nasıl kontrol edeceğinizi her zaman bilmezsiniz. Bu yüzden dinlenmek ve rahatlamak için zaman bulmanız gerekir. Kısa bir yürüyüşe çıkın veya bir süre doğayı gözlemleyin. Bunlar hem işinizin kalitesini hem de profesyonel yaşamınızı iyileştirmek!
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 diyelim o zaman 
(65 puan) tarafından
6..........
tarafından
Maviyi çok sevdiğim için 6
(227 puan) tarafından
Tebrikler, hayalleri planlara ve planları gerçeğe dönüştürmek için ne gerektiğini biliyorsunuz. Size yük olan müthiş disiplininiz, amaçlarınıza ulaşmak için gösterdiğiniz özveri ve çabanız sayesinde, insanların model aldığı bir örnek olabilirsiniz.
Mümkün olduğu kadar çok çalışıyorsunuz ve bunu arzu ve zevkle yapıyorsunuz. Senin için hayat, adım adım tırmandığın bir merdiven gibidir. İlerlemek ve gelişmek sizin için varlığınızın en önemli parçasıdır. Hayatta yaptığımız her şeyin ödüllendirildiğini düşünüyorsanız haklısınız
(453 puan) tarafından
Bende altiyi seçtim ama tam tersi hiç bisyeim iyi gitmiyo yani bana göre değil bu aciklma
0 oy
tarafından

4 diyesim geldi :D

(227 puan) tarafından
Yaratıcılık, neşe ve doğallık ikinci adınız olabilir. Her zaman "hayatın iyi tarafına" bakmak için inanılmaz bir yeteneğiniz var.Doğal olarak meraklısınız ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye veya deneyimlemeye istekli hissediyorsunuz.

Girişimlerde, projelerde ve etkinliklerde sıklıkla yer alsanız, ön ayak olsanız da, gerçek şu ki, onları hızla terk etme eğilimindesiniz. Kıskançlığa layık birçok niteliğe sahip olabilmenize rağmen, bunlar tutarlılık ve istikrardan yoksundur. Aynı anda daha az şeyle uğraşmaya çalışın ve özelliklerinizi daha yakından tanıyabileceğinizi göreceksiniz. Kaybettiğiniz başarının sırrı budur!
0 oy
(256 puan) tarafından
Sarı Gül diyorm bn
(227 puan) tarafından
Nedense, her zaman tetikte ve güvende olmayı bırakmayan kişisiniz. Başına gelebilecek her şeye çok odaklanmış durumdasın. Geleceğinizle ilgili tüm konulara büyük özen göstermek istiyorsunuz; şuan kaçırıyorsunuz.
Bu nedenle, bugüne daha fazla dikkat etmelisiniz. Henüz gerçekleşmemiş durumlar hakkında endişelenmek yerine, hayatınızı daha iyi yaşamaya ve bunun farkında olmaya çalışın. Gelecekle ilgili düşündükleriniz bugünle ne kadar alakalı olursa olsun, şuanın güzelliklerini yasamanızı engel oluyor.
(3,551 puan) tarafından
Bende sarıyı seçmiştim bahane ile okudum.
tarafından
Bende sarıyı seçmiştim ve bu resmen beni anlatıyo
(256 puan) tarafından
Evet gerçekten öyleyim şuanda yazdiklarinla birebir
0 oy
(1,667 puan) tarafından
yeşil ben burdayim diyor resmen :)
(227 puan) tarafından
Sizi en iyi tanımlayan özellikler, mümkün olduğunca herkese karşı dikkatli, özenli olma ve başkalarını korumak noktasındaki istekliliğinizdir.
sevdiklerinizin güvenliğini ve huzurunu önemsediğiniz den dolayı genellikle kendi sakinliğinizi yok edebilecek olan her şeyi yaparsınız. Bu kötü bir şey olmasa da, sonunda sizi dünyanın geri kalanından uzak tutmak isteyen bir "duvar" inşa edebilirsiniz. Risk almayı öğrenmezseniz, gelecekteki değişikliklere uyum sağlayamazsınız. Kendi yapabileceklerinizin ve yeteneklerinizin dünyayı algılama biçiminizi değiştirebileceğini unutmayın.
0 oy
(14,032 puan) tarafından
5 numara sarı gül
(227 puan) tarafından
Nedense, her zaman tetikte ve güvende olmayı bırakmayan kişisiniz. Başına gelebilecek her şeye çok odaklanmış durumdasın. Geleceğinizle ilgili tüm konulara büyük özen göstermek istiyorsunuz; şuan kaçırıyorsunuz.
Bu nedenle, bugüne daha fazla dikkat etmelisiniz. Henüz gerçekleşmemiş durumlar hakkında endişelenmek yerine, hayatınızı daha iyi yaşamaya ve bunun farkında olmaya çalışın. Gelecekle ilgili düşündükleriniz bugünle ne kadar alakalı olursa olsun, şuanın güzelliklerini yasamanızı engel oluyor.
(14,032 puan) tarafından
Nokta atışı yaptın :D
0 oy
tarafından
2 diyesim geldi 
(227 puan) tarafından
Sizi en iyi tanımlayan özellikler, mümkün olduğunca herkese karşı dikkatli, özenli olma ve başkalarını korumak noktasındaki istekliliğinizdir.
sevdiklerinizin güvenliğini ve huzurunu önemsediğiniz den dolayı genellikle kendi sakinliğinizi yok edebilecek olan her şeyi yaparsınız. Bu kötü bir şey olmasa da, sonunda sizi dünyanın geri kalanından uzak tutmak isteyen bir "duvar" inşa edebilirsiniz. Risk almayı öğrenmezseniz, gelecekteki değişikliklere uyum sağlayamazsınız. Kendi yapabileceklerinizin ve yeteneklerinizin dünyayı algılama biçiminizi değiştirebileceğini unutmayın.
tarafından
Evet doğru çıktı
0 oy
tarafından
6 diyorum canım 
(227 puan) tarafından
Tebrikler, hayalleri planlara ve planları gerçeğe dönüştürmek için ne gerektiğini biliyorsunuz. Size yük olan müthiş disiplininiz, amaçlarınıza ulaşmak için gösterdiğiniz özveri ve çabanız sayesinde, insanların model aldığı bir örnek olabilirsiniz.
Mümkün olduğu kadar çok çalışıyorsunuz ve bunu arzu ve zevkle yapıyorsunuz. Senin için hayat, adım adım tırmandığın bir merdiven gibidir. İlerlemek ve gelişmek sizin için varlığınızın en önemli parçasıdır. Hayatta yaptığımız her şeyin ödüllendirildiğini düşünüyorsanız haklısınız
tarafından
Teşekkür ederim canim Allah razı olsun iste bu ben ☺
0 oy
(11,505 puan) tarafından

3 canim     

(227 puan) tarafından
Duygusal bir kişisiniz, bazı anlarda ihtiyacınız olan sadece kendinizi bırakmanız. En sonunda sizi tamamen ele geçirebilecek duygularla hareket etmemelisiniz.
Muhtemelen kendinizi tuhaf buluyorsunuz ve etrafınızdaki dünyaya uymadığınızı düşünebilirsiniz. Bütün bunlar inanılmaz inceliğiniz ve duygularınız yüzünden olur. Başarılarınızı küçümseme ve onlara az değer verme eğilimindesiniz. Mümkün olan en kısa zamanda değiştirmeniz gereken şey budur. Ne kadar değerli olduğunuzu bilmiyor ve yeteneklerinizin farkında değilsiniz. Kendinize daha fazla inanmaya çalışın. Etrafınızı kendinize olan saygınızı artırmaya yardımcı olan insanlarla kuşatmaya gayret edin.Hayallerinizi gerçekleştirmenin ne kadar kolay olacağını göreceksiniz!
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür  ederim canım
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim ki kanayan gül olmalıydı nerdeeee dkskssndndncnj
0 oy
(3,389 puan) tarafından
1 diyek hadi:) 
(227 puan) tarafından
Dışa dönük, cesur bir insansınız

ve kendiniz hakkında en çok sevdiğiniz şey dürüstlüğünüzdür. Sezginiz sayesinde yalanları tespit edebiliyorsunuz ve birisi sizi aldattığında ona tekrar güvenmiyorsunuz. Her şeyin planlanmasını istersiniz. Ne istediğinizi çok iyi bilirsiniz ve istediğinizi elde edene kadar çalışmaktan korkmazsınız. Bazen çok fazla stres alır ve kendinizi çok hırpalarsınız çünkü gerginliği nasıl kontrol edeceğinizi her zaman bilmezsiniz. Bu yüzden dinlenmek ve rahatlamak için zaman bulmanız gerekir. Kısa bir yürüyüşe çıkın veya bir süre doğayı gözlemleyin. Bunlar hem işinizin kalitesini hem de profesyonel yaşamınızı iyileştirmek
(3,389 puan) tarafından
Tşkler canım:)
0 oy
tarafından
3 diyorum :)
(227 puan) tarafından
Duygusal bir kişisiniz, bazı anlarda ihtiyacınız olan sadece kendinizi bırakmanız. En sonunda sizi tamamen ele geçirebilecek duygularla hareket etmemelisiniz.
Muhtemelen kendinizi tuhaf buluyorsunuz ve etrafınızdaki dünyaya uymadığınızı düşünebilirsiniz. Bütün bunlar inanılmaz inceliğiniz ve duygularınız yüzünden olur. Başarılarınızı küçümseme ve onlara az değer verme eğilimindesiniz. Mümkün olan en kısa zamanda değiştirmeniz gereken şey budur. Ne kadar değerli olduğunuzu bilmiyor ve yeteneklerinizin farkında değilsiniz. Kendinize daha fazla inanmaya çalışın. Etrafınızı kendinize olan saygınızı artırmaya yardımcı olan insanlarla kuşatmaya gayret edin.Hayallerinizi gerçekleştirmenin ne kadar kolay olacağını göreceksiniz!
tarafından
Çok doğru:)
0 oy
(4,971 puan) tarafından
6 bnm Rengim
(227 puan) tarafından
(4,971 puan) tarafından
Tam beni anlatmış keşke eşimde böyle olsada bı yerlere gelebilsek ;)
0 oy
tarafından
4 numara çok güzelmiş
(227 puan) tarafından
Yaratıcılık, neşe ve doğallık ikinci adınız olabilir. Her zaman "hayatın iyi tarafına" bakmak için inanılmaz bir yeteneğiniz var.Doğal olarak meraklısınız ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye veya deneyimlemeye istekli hissediyorsunuz.

Girişimlerde, projelerde ve etkinliklerde sıklıkla yer alsanız, ön ayak olsanız da, gerçek şu ki, onları hızla terk etme eğilimindesiniz. Kıskançlığa layık birçok niteliğe sahip olabilmenize rağmen, bunlar tutarlılık ve istikrardan yoksundur. Aynı anda daha az şeyle uğraşmaya çalışın ve özelliklerinizi daha yakından tanıyabileceğinizi göreceksiniz. Kaybettiğiniz başarının sırrı budur!
0 oy
(1,034 puan) tarafından
6 diyorum mavi mavi masmavi
(227 puan) tarafından
0 oy
(2,353 puan) tarafından

5 diyorum yarişmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :D

(227 puan) tarafından
0 oy
(427 puan) tarafından
1 diyeyim bnde canm 
(227 puan) tarafından
Dışa dönük, cesur bir insansınız ve kendiniz hakkında en çok sevdiğiniz şey dürüstlüğünüzdür. Sezginiz sayesinde yalanları tespit edebiliyorsunuz ve birisi sizi aldattığında ona tekrar güvenmiyorsunuz. Her şeyin planlanmasını istersiniz. Ne istediğinizi çok iyi bilirsiniz ve istediğinizi elde edene kadar çalışmaktan korkmazsınız. Bazen çok fazla stres alır ve kendinizi çok hırpalarsınız çünkü gerginliği nasıl kontrol edeceğinizi her zaman bilmezsiniz. Bu yüzden dinlenmek ve rahatlamak için zaman bulmanız gerekir. Kısa bir yürüyüşe çıkın veya bir süre doğayı gözlemleyin. Bunlar hem işinizin kalitesini hem de profesyonel yaşamınızı iyileştirmek!
0 oy
tarafından
3 u seçtim farklı ☺️
(227 puan) tarafından
tarafından
Bu kadar olur gerçekten teşekkür ederim ☺️
0 oy
(4,152 puan) tarafından
4 diyorumm kendim gibi renkki olsunn
(227 puan) tarafından

0 oy
(119,338 puan) tarafından
6.              
(227 puan) tarafından
Mümkün olduğu kadar çok çalışıyorsunuz ve bunu arzu ve zevkle yapıyorsunuz. Senin için hayat, adım adım tırmandığın bir merdiven gibidir. İlerlemek ve gelişmek sizin için varlığınızın en önemli parçasıdır. Hayatta yaptığımız her şeyin ödüllendirildiğini düşünüyorsanız haklısınız.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 413 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu