0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar herkese öncelikle hayırlı kandiller diliyorum..

Konuyu fazla uzatmicam..

Arkadaşlar beş yıllık evliyim kv ile bir türlü yıldızımız barışmadı onun hal ve hareketi beni sinir ediyor o beni sevmiyor hep bu döngü halbuki kendisi beni o kadar istemiştiki her neyse

Biz aile apt. Oturmuyoruz büyük eltim kv ve kiracı var bizim yerimize eşim orda oturmak istemedi ev aldı ayrı yerdeyiz ama çokta uzak değiliz.

Kaynanm çok ayrımcı bir insan benim eşim saygılı dürüst onu çok sevmez diğer alavereci kaynıma dünyaları verir eşimi yalandan seviyor muş gibi yapıyor ama ayırdığı çok belli. Biz kv ile iki aydır konuşmuyoruz ben tartışmayı başlattım Bi konu yüzünden o gn bugündür konuşmuyorum.. Dedem vefat etti aramadı herkes aradı insan bir arar eşimi arayıp ona soruyor beni aramıyor çok zoruma gitti o o kadar covid oldu hergün aradım ettim bende şuan hastayım ama bir kere aradı kendi kızı az öksürse dakka başı arar sizce ben bu insan ile tamamen iletişimi keseyim mi aramaması normal mi büyük ihtimal annemi aramıştır ama benide araması gerekmez miydi

6 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sende arama cnm ararsa ac konus aramazsa sende arama o sana bir yapiyorsa sende bir yap 
(228 puan) tarafından
Aynen cnm aramam kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(506 puan) tarafından
canim benzer durumdayiz bazi seyler ayni. yani boyle bir insandan uzak dur kafan rahst etsin. bana da suan kendisi küs kendi bilir benim bir sucum bile yok. senin de sucun yok. kendilerinin ayibi. sen kendine deger veriyorsan o kadinla konusma bir daha . kendisi konussun o zaman da meraba mi meraba bayramdan bayrama.. 
(228 puan) tarafından
Zaten çok sinir oldum asla aramam kendinden iyice soğuttu
0 oy
(619 puan) tarafından
Tabi ki seni de aramasi lazimdi canim. Benim kızım ateslendi bi arayip sormadi. Kayinbabam ameliyat oldu biz o zman sözlüduk yeminle bak hergun ellerim dolu dolu gittim. Hastalanir ben gidemesemde yemek corba yapip yollarim 2 saatte bir arar yoklarim. Ama sonuc ne bi telefon bile etmediler. O yüzden tamamen kestim konusmayi evime de giremezler
(1,664 puan) tarafından
O ev sadece senin değil ki eşinin  anası babası.esin Bi şey demez mi?
(228 puan) tarafından
Hangi ev cnm
(619 puan) tarafından
Burda denmeyecek cok sey oldu canım. Kizim ateslendi k.babanin arabayi getirdi eşim tekrar bisey olursa diye.ayni gün gorumcem arabayi istedi oglunu futbola götürmek icin esimde sinirlendi birakti geldi.durumu bile bile boyle yapıyorlar die.Gece ateşini düşünemedik. Gecenin 5 inde kış günü bebegini ayazda yürüyerek hastahaneye götürmek zorunda kalsan sende benim kadar sinirlenirsin
(619 puan) tarafından
Asla taviz vermemek lazim. Agzimizin tadi bozulmasin dedikce bizim tadimiz kaciyo
(619 puan) tarafından
Bana dedi canim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yani herşeyin farkında olup hala ondan birşeyler beklemen çok yanlış kendi çocuğu ile arasında yaşadığı bağı sorgulamaman gerekir bir insandan rahatsız oluyorsan o insanla ilgili beklentiye girmezsin düşünce tarzın yanlış onu düşünüp kendine zarar verme senin için bir anlamı olmamalı 
(228 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz ama bende taviz vermem artık
(4,698 puan) tarafından
Kibirlenmene gerek yok rahat ol hiç takılma tavır alma mutlu ol kendini mutlu edecek şeyler düşün yani bir arada olduğunuz zamanda tavır alma nasılsın anne de kötü olan sen olmazsın mesafenin koru ama beklentiye girip anlam yükleme kendi içinde adalet terazini kurma sen yaşa sadece
(228 puan) tarafından
Ne güzel yazmışsınız çok haklısınız anlam yüklememek en güzeli
(4,698 puan) tarafından
Psikologa gidersin derdini anlatırsın dinler sen tablonun hep sağına bakarsın doktor ise sana sana tablonun birde sol tarafına bak der işte o zaman herşey değişir düşünce tarzını değiştirdiğin an sen ilerlesin sabit düşünce her zaman insanı yıpratır savaşa sokar ve yenilgiye uğratır
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Arayanı ararım sorani sorarım. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 225 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,314 göst.
17 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.